Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έτσι...καλά να κάνεις...εμείς με την ελένη το παλέψαμε,αλλά μας έφαγε η κρίση κι έκλεισε κι αυτό!!

χαχαχχαχαχαχχαχαχα...και με αφησατε ανεργηηηηη!!!:lol::lol::lol::lol:

αναδουλειες σημερα οποτε λεω να παω να δω το black swan που μολις κατεβασα....μεχρι να το παρουν ειδηση και οι υπολοιπες οτι ανοιξαμε γιατι κυριακη βραδυ δεν προκειται να μπει καμια....φιλακια καληνυχτα! (σε μια εβδομαδα δεν εχετε γενεθλια εσεις; φτιαξε γλυκο για το καφε που ανοιγει ξανα να το φαμε στην υγεια της ελλης!την οριζω απο τωρα και επισημα μασκωτ του καφε μας!:D αμ τι; τσαμπα προεδρος;να μην ορισω και μασκωτ;):D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρούσα εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να ξεραχνιάσει το καφέ μας!!!!!

Α ρε ξεσηκώστρα Δέσποινα!!!!!

Miamama τι κάνεις????

Αντε καλέ να τα λέμε!!!! Καμμια δεν έμπαινε τόσο καιρό να σας δω τώρα!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

XA! MΠΗΚΕ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΥΣΑ!!! παω να παρω την ιρεν να την χωσω!!

ιωανναααααααααα......επιστροφη στα πατρια εδαφη!!

τι κρυο ειναι αυτο σημερα παλι ρε γμτ...

πηγα τη μικρη στις κουνιες και γυρισαμε σαν παγοκολωνες...

σημερα λεω να παω να ψωνισω ρουχα μη εγκυμοσυνης...απιστευτο εε;; (σιγα μη βρω τπτ να μου κανει....)

Ποτε θα χα ποτε θα χααασωωωω τα κιλαααα (απο το ποτε θα κανει ξαστερια...)

μαρη ιωαννα ποτε θα παμε για εκεινο τον καφε; μπαφιασα εδω μεσα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια???

Έλα ρε Δεσποινα που έχει κρύο σήμερα.... μια χαρα είναι!!!! Ακόμα μάλλον δεν έχεις συνηθίσει!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν για το καφεδάκι θα σε πάρω να το κανονίσουμε για σκ, μέχρι την Πέμπτη δουλέυω 13:00 - 21:00 (την τύχη μου!!!!)

Μμμμμ θα πας και για ρουχαλάκια σήμερα??? Τυχερούλα!!!!!!

Καλό θα σου κάνει θα ανανεωθείς!!!!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια???

Έλα ρε Δεσποινα που έχει κρύο σήμερα.... μια χαρα είναι!!!! Ακόμα μάλλον δεν έχεις συνηθίσει!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν για το καφεδάκι θα σε πάρω να το κανονίσουμε για σκ, μέχρι την Πέμπτη δουλέυω 13:00 - 21:00 (την τύχη μου!!!!)

Μμμμμ θα πας και για ρουχαλάκια σήμερα??? Τυχερούλα!!!!!!

Καλό θα σου κάνει θα ανανεωθείς!!!!!!!!!!!!!!!!

θα πηγαινα...:evil::evil::evil: μολις με πηρε τηλεφωνο το στεφανι οτι θα αργησει....:evil::evil::evil: παλι!:evil::evil:

οσο για διαιτα ΠΟΙΑ ΔΙΑΙΤΑ; Tα κερατα μου τρωω...μπορει να απεχω απο γαλακτοκομικα λογω του μπεμπη αλλα στα υπολοιπα του δινω και καταλαβαινει....σαν φαλαινοθηρικο ειμαι...και πειναω συνεχεια ρε γμτ...

αυτη η γιουπι πως στο κερατο εμεινε 40 κιλα με την αποχη ακομα δεν το χω καταλαβει....:evil::evil:

ιωαννα και εγω για σκ ελεγα αφου ο αντρας θα λειπει απο τεταρτη εως παρασκευη. παει αθηνα γαμωτο! και εγω οχι! φτου!!!

δεν με λες, τις αιτησεις στους παιδικους σταθμους πότε τις κανουμε; πρεπει να αρχισω να ψαχνω νομιζω! κοιταξα το site απο το σχολειο της φυσης και φαινεται τελειο αλλα ρε γμτ δεν φτιαχνουν φαγητο αυτοι και το ηθελα πολυ γιατι με τα ζορια που περναω με τη μελινα με το φαγητο πιστευα οτι θα βοηθησει να μαθει να τρωει τα παντα αν υπαρχει φαγητο στον παιδικο σταθμο.σκεψου να της φτιαξω εγω δηλαδη σπανακορυζο και το διπλα παιδακι να εχει μακαρονια με κιμα! θα το φαει ζωντανο το παιδι και θα ξερναει το σπανακορυζο στη δασκαλα της! με βεβαιοτητα!

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεππππππππππππππππ τι κανετε εδω??????????????

Γεια σας κοριτσα!!!!Χαιρομαι που ανοιξε και παλι το καφε η βρωμοπροεδρος:P:p

Που ειναι η Ελεναδα-φιλεναδα????Το γιουπακι το πηρες?????

Κοριτσια ειμαι να σκασω αυτες τις μερες..Εχω εδω και 15 μερες και τα 2 αρρωστα με βρογχιολιτιδα και ενω ολα εδειχναν οτι καλυτερευουν την Πεμπτη ο μικρος μου,ο αντρακος μου υποτροπιασε και τρεχαμε στα νοσοκομεια.Πηγαμε το βραδυ στο Μητερα και μου ειπαν οτι οριακα δεν τον κρατανε και ξανα πηγαμε Παρασκευη στο Παιδων(παναγια μου......πρεπει να κανω ιδιωτικη ασφαλεια.....)παλι οριακα δεν τον κρατησανε......Σημερα πηγαμε παιδιατρο και η μικρη ειναι οκ αλλα το αντρακι μου οχι και του εδωσε αντιβιωση...Γενικα ακομα το φλερταρουμε εντονα το νοσοκομειο απλα ευελπιστω οτι με την αντιβιωση θα γινει καλυτερα....

Σας επρηξα με τα δικα μου ακομα δεν ανοιξαμε αλλα το μυαλο μου ειναι ΕΚΕΙ...

Σασ φιλω γλυκα ολες και τα μπουμπουκακια σας.....


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Προεδραρα παλι την ιδια ωρα ειμαστε μεσα!!!!

Που εισαι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...