Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

γρηγορη καλημέρα!

Μερσι Ιωάννα μακάρι να περάσει η άτιμη!!

Αλήθεια πηγαίνετε εσεις στους παιδικούς φαγητό??? Εμας που πηγαίνει σε δημοτικό παιδικό τους φτιάχνουν εκει φαγητο. επίσης φίλες μου που πηγαίνουν σε ιδιωτικούς τους έχουν φαγητό στον παιδικό κ δεν πηγαίνουν οι μαμάδες.

Πάντως επειδή εγώ αναγκαζόμουν να φτιάχνω πολλές φορές το φαγητό της μικρής με υποκατάστατα επειδή στον παιδίκο είχε μέσα κάτι σε γάλα-τυρί ήταν πολύ πακέτο...κ επίσης δεν δέχονταν να πάω κάτι διαφορετικό επειδή τα υπόλοιπα θα ζήλευαν.....

Ρε πρ δεν σε κουτσομπολεύω :cool: απλά έτυχε να μπω να δω πάλι το όνομά σου φάτσα φόρα κ μπήκα να δω τα νέα σας τις προάλλες!

Η αλήθεια είναι πως ψιλοκατασκοπεύω τον Αυγουστο του 2011 αλλά επειδή δεν μου αρέσει να είμαι λαθραναγνώστης λέω να μπω κάποια στιγμή αλλά δεν ξέρω πόσο συνεπής θα είμαι....

Επίσης ασχετη μάνα το παιδι δεν είναι στο βυζι κολλημένο επειδή έχει ιωση μόνο άλλά επειδή περνάει από τα μεγάλα άλματα ανάπτυξης τώρα που γίνεται τεσσάρων! Μπες δες στα άλματα τις κρισιμες εβδομαδες να είσαι προετοιμασμένη.

Εντιτ... τι είναι αυτά τα ινφράκτιονσ που έχεις στο όνομά σου????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαεστρια τα λέγαμε και το καλοκαιρι για τους παιδικούς εμείς!!!!! Σε λίγο καιρό ξανά μανά τα ίδια!!!!

Τώρα σε θυμήθηκα. Μπήκες με πρόγραμμα τελικά;

Αλήθεια πηγαίνετε εσεις στους παιδικούς φαγητό???

Στους ιδιωτικούς στέλνει ο κάθε γονιός το δικό του. Μια χαρά είναι, ότι του στέλνω το τρώει, ενώ εδώ στο σπίτι κάνει μαγκιές!

Καλημέρα απ' τη μουντή και κρύα Σαλόνικααααααααααααααααααααα!

Μαρή Δέσποινα, πάλι για καφέδες θα πας;;; Μόνο εμένα δεν πήγες και περίμενα τα πρωινά μόνη κι έρημη! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

yioupaki τι κάνεις???

χαθήκαμε!!!!!!!!!είσαι έγκυος???????πες μας τα νέα??????????

τι κάνει παιδί και άντρας???

καλημέρα και φιλάκια σε όλες!!!!!δεσποινάκι περαστικά στον μικρό!!

εμείς εδώ ήσυχα,την κυριακή έχουμε γενέθλια,το πάρτυ την δευτέρα!!!! παλεύουμε να πει καμμιά λέξη καθαρή...για προτάσεις ούτε λόγος!! σε κιλά όλο και ανεβαίνουμε... 15 κιλά αισίως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε θυμήθηκα. Μπήκες με πρόγραμμα τελικά;

Ναι!!! και στην πρωτη επιλογή που είχα βάλει!!!!! Ειναι πάρα πολύ καλά!

Εδώ πάντως μόνο στους δημοτικούς σταθμους δεν στέλνεις!! Εμενα πάλι μ αρεσει αυτό ξέρω και τι τρώει!!!

Δεσποινα περιμένω να μου πεις πότε για τον καφέ!!!!!!!!

Χριστίνα κι εμενα ο μικρός κάπου λιγοτερο απο 15 κιλά είναι και 98 πόντους.

κι εχει αρχισει να μιλάει..... γλώσσα δεν βάζει.... με το που έκλεισε τα 2 λες και γυρισε διακόπτη!!!!!

Αμα κάνει σκανδαλιά μου λεει και " συνομη μαουλα" (συγνωμη μανούλα) το σκατούλι μου!!!

Και το Γιουπάκι έγκυος!!!!!! με το καλό!!!!

Εμεις οι υπόλοιπες καλέ τι κάνουμε???? με ένα θα μείνουμε???

Αντε να παιρνουμε σειρά!!!

ΑΧ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ενα δευτερο!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε θυμήθηκα. Μπήκες με πρόγραμμα τελικά;

Ναι!!! και στην πρωτη επιλογή που είχα βάλει!!!!! Ειναι πάρα πολύ καλά!

Εδώ πάντως μόνο στους δημοτικούς σταθμους δεν στέλνεις!! Εμενα πάλι μ αρεσει αυτό ξέρω και τι τρώει!!!

Δεσποινα περιμένω να μου πεις πότε για τον καφέ!!!!!!!!

Χριστίνα κι εμενα ο μικρός κάπου λιγοτερο απο 15 κιλά είναι και 98 πόντους.

κι εχει αρχισει να μιλάει..... γλώσσα δεν βάζει.... με το που έκλεισε τα 2 λες και γυρισε διακόπτη!!!!!

Αμα κάνει σκανδαλιά μου λεει και " συνομη μαουλα" (συγνωμη μανούλα) το σκατούλι μου!!!

Και το Γιουπάκι έγκυος!!!!!! με το καλό!!!!

Εμεις οι υπόλοιπες καλέ τι κάνουμε???? με ένα θα μείνουμε???

Αντε να παιρνουμε σειρά!!!

ΑΧ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ενα δευτερο!!!!!!

φιλεναδα μου θα μεινεις γρηγορα εγκυος θα δεις! ειμαι γουρλου εγω! ρωτα και την ειρηνη!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

για τον καφε μολις αναρρωσει ο μπουλης φυγαμε...

μαρακι μας δουλευεις εσυ που παω συνεχεια για καφεδες και σε φτυνω; εχω να βγω απο το σπιτι 20 μερες με τις ιωσεις των παιδιων! αντε!!! και ξεκουνησου ενα πρωι που καθεσαι και ελα για καφε!:tongue::tongue::tongue::tongue:

γιουπακι πολυ μου αρεσε ο τροπος που ανακοινωσες την εγκυμοσυνη σου!!πλαγίως!!!:tongue::tongue::tongue::tongue: εγω το ηξερααα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue: στον τεταρτο ηδη η κιουρία!!:D

τα ινφρακτιονς τα εφαγα για τα τικερακια...ειναι πολυ μεγαλα λεει ο κυριος αντμιν...ουστ!:evil:εγω παντως κανω τον κινεζο και δεν τα βγαζω:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακάρι..................... !!!!

Το θέλω πολύ!!!

Τον ρωτάω τον Κωνσταντίνο:

Η μαμα θέλεις να σου κάνει αδερφούλη ή αδερφουλα???

Απάντηση:

αζεφούλα!!!! ζίνω μάμ.. νεάκι (νεράκι).. κάνω ωω νάνι!!

Άντε να δούμε!!!!

Έχει και προτιμήσεις!!!! σαν τον μπαμπά του!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Για τους παιδικούς:

ΑΝ είσαι πολύ τυχερός κ ΑΝ έχεις πολύ γερό βύσμα (δυστυχώς) σε παίρνους στους δημοτικούς που στην περιοχή μου είναι κορυφαίοι. Εχουν 3 δασκάλες σε τμήμα 15 ατόμων και δύο φορές την εβδομάδα έρχονται και σπουδαστές για την πρακτική τους και κάνουν πολύ ωραία πράγματα στα παιδάκια (μας έχουν δείξει κ βίντεο). Επίσης για το φαγητό είναι τέτοιο το πόστο μου στη δουλειά μου που ξέρω καλά τι τρώνε:wink: (βεβαια σπιτικό δεν είναι αλλά είναι καλό). Δυστυχώς όμως δεν μας έρχεται φτηνα αφού πληρώνουμε τροφεία 150 ευρώ το μήνα, ποσό που βγαίνει βάσει του εκκαθαριστικού μας.Αν την πήγαινα σε ιδιωτικό κάπου τα ίδια θα πλήρωνα αλλά οι συνθήκες δεν θα ήταν τόσο καλες όσο στο συγκεκριμένο σταθμό.

Για την εγκυμοσύνη:

Δεν είμαι τεσσάρων ρε Δεσπ τριων σκάρτα είμαι ακόμα... Μακάρι να πάνε όλα καλά... Δεν το είχα παρει απόφαση για τα καλά αλλά επειδή κοντεύω στην εμμηνόπαυση :tongue: είπα να κάνω οικογενειακό προγραμματισμό...

Η μικρή αντιθετα από της ιωάννας δεν γουστάρει καθόλου τα μωρά κ όταν τη ρωτάω για αδερφάκι είναι κατηγορηματική οτι δεν θέλει.

Ιωάννα αφού το θέλετε πολύ σου ευχομαι να γίνει γρήγορα;)

Για τα τικεράκια:

Γιατί της Δέσποινας είναι πιο μεγάλα από της Μιαμάμα ή από οποιαδήποτε που έχει δύο παιδια???????

Κ επίσης πείτε ωρέ καμμιά οδηγία να βάλω κ να αλλάξω τικεράκια γιατί δεν θυμάμαι κ βαριέμαι να ψάχνω....

Για τη μιαμάμα:

άντρας καλά, παιδί - κουμπί!

Χτες που είχαμε πάει στο γιατρό είπε πως δεν έχει ξανασυναντήσει τέτοια περίπτωση... Δεν σου λέω τίποτα άλλο.. σκέψου πως αυτό το είπε παιδίατρος που βλέπει τόοοοοοοοσα παιδια καθημερινα...

Το άτομο είναι ΑΦΑΣΙΑ!!! Γλώσσαααααααααααα...... έχει πονέσει το κεφάλι μου ..... Από αναπτυξη είναι πολύ καλη, λεπτούλα κ αρκετα ψηλή. Είναι 93 πόντους και 11,5 κιλά...Καλή είναι αλλά αυτό που με ξεκουράζει πολύ είναι οτι προς το παρόν τρώει τα πάντα αλλά τα πάντα λέμε... σκέψου οτι στον παιδικά ζητάει κ δευτερο πιατο κ σε περιέργα φαγητα πχ φακες...

Η δουλειά καλά αλλά είναι τέτοια η φύση της που κ κουράζομαι κ πηγαίνω σε περιέργες συνθήκες πχ ψυγεία κτλ .. ειδικά τώρα με τις διοξίνες τα είδα όλα......!! Κουράστηκα πολύ, ο αιματοκρίτης στο 30 και λιποθημησα κ 2 φορές.....Αυτά........

Link to comment
Share on other sites

και ξεκουνησου ενα πρωι που καθεσαι και ελα για καφε!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ναι, γιατί είσαι κι ένα τσιγάρο δρόμο!!! ΒΛΗΜΑ, την ασχετοσύνη σου, αφού δεν ξέρεις καν για τι απόσταση μιλάμε μαρή!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Για τους παιδικούς:

ΑΝ είσαι πολύ τυχερός κ ΑΝ έχεις πολύ γερό βύσμα (δυστυχώς) σε παίρνους στους δημοτικούς που στην περιοχή μου είναι κορυφαίοι. Εχουν 3 δασκάλες σε τμήμα 15 ατόμων και δύο φορές την εβδομάδα έρχονται και σπουδαστές για την πρακτική τους και κάνουν πολύ ωραία πράγματα στα παιδάκια (μας έχουν δείξει κ βίντεο). Επίσης για το φαγητό είναι τέτοιο το πόστο μου στη δουλειά μου που ξέρω καλά τι τρώνε:wink: (βεβαια σπιτικό δεν είναι αλλά είναι καλό). Δυστυχώς όμως δεν μας έρχεται φτηνα αφού πληρώνουμε τροφεία 150 ευρώ το μήνα, ποσό που βγαίνει βάσει του εκκαθαριστικού μας.Αν την πήγαινα σε ιδιωτικό κάπου τα ίδια θα πλήρωνα αλλά οι συνθήκες δεν θα ήταν τόσο καλες όσο στο συγκεκριμένο σταθμό.

Για την εγκυμοσύνη:

Δεν είμαι τεσσάρων ρε Δεσπ τριων σκάρτα είμαι ακόμα... Μακάρι να πάνε όλα καλά... Δεν το είχα παρει απόφαση για τα καλά αλλά επειδή κοντεύω στην εμμηνόπαυση :tongue: είπα να κάνω οικογενειακό προγραμματισμό...

Η μικρή αντιθετα από της ιωάννας δεν γουστάρει καθόλου τα μωρά κ όταν τη ρωτάω για αδερφάκι είναι κατηγορηματική οτι δεν θέλει.

Ιωάννα αφού το θέλετε πολύ σου ευχομαι να γίνει γρήγορα;)

Για τα τικεράκια:

Γιατί της Δέσποινας είναι πιο μεγάλα από της Μιαμάμα ή από οποιαδήποτε που έχει δύο παιδια???????

Κ επίσης πείτε ωρέ καμμιά οδηγία να βάλω κ να αλλάξω τικεράκια γιατί δεν θυμάμαι κ βαριέμαι να ψάχνω....

Για τη μιαμάμα:

άντρας καλά, παιδί - κουμπί!

Χτες που είχαμε πάει στο γιατρό είπε πως δεν έχει ξανασυναντήσει τέτοια περίπτωση... Δεν σου λέω τίποτα άλλο.. σκέψου πως αυτό το είπε παιδίατρος που βλέπει τόοοοοοοοσα παιδια καθημερινα...

Το άτομο είναι ΑΦΑΣΙΑ!!! Γλώσσαααααααααααα...... έχει πονέσει το κεφάλι μου ..... Από αναπτυξη είναι πολύ καλη, λεπτούλα κ αρκετα ψηλή. Είναι 93 πόντους και 11,5 κιλά...Καλή είναι αλλά αυτό που με ξεκουράζει πολύ είναι οτι προς το παρόν τρώει τα πάντα αλλά τα πάντα λέμε... σκέψου οτι στον παιδικά ζητάει κ δευτερο πιατο κ σε περιέργα φαγητα πχ φακες...

Η δουλειά καλά αλλά είναι τέτοια η φύση της που κ κουράζομαι κ πηγαίνω σε περιέργες συνθήκες πχ ψυγεία κτλ .. ειδικά τώρα με τις διοξίνες τα είδα όλα......!! Κουράστηκα πολύ, ο αιματοκρίτης στο 30 και λιποθημησα κ 2 φορές.....Αυτά........

μαρη χαζη δεν ειπα οτι εισαι τεσσαρων! ειπα οτι εισαι στον τεταρτο!!φτου σου!!!

ειρηνη ακους κατι υψη;; χαχαχαχαχχα..η μελινα και η δαναη ειναι στουμποι!!!

εμεις ειμαστε 11,5 κιλακια και 86 ποντους εδω και 5 μηνες!!!! μινιον!!! και η δαναητσα μια απο τα ιδια...κατι ειχε το νερο στη γλυφαδα δεν εξηγειται αλλιως...γιατι καλα εμεις...μπαμπας και μαμα στουμποι..αλλα η ιρεν και το στεφανι εχουν ενα αλφα υψος ρε πιδι μ....ρε τι τα ταιζαμε εμεις;;;:roll::roll::roll:

o μπομπος εχει ακομα πυρετο ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


yiupaki μπράβο!!τέλεια νέα!!! με το καλό!!

να μπαίνεις,μην μας ξεχνάς!!!!

άντε πάρτε σειρά όλες!!κάντε και 2ο!!!!εγώ θα περιμένω!!!είμαι μικρή ακόμα!!:tongue:

ναι βρε! περιμενε πρωτα να τελειωσεις το σχολειο!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί είσαι κι ένα τσιγάρο δρόμο!!! ΒΛΗΜΑ, την ασχετοσύνη σου, αφού δεν ξέρεις καν για τι απόσταση μιλάμε μαρή!

ποια ασχετοσυνη μου μαρη!!!χαριλαου-τριλοφος ενα τεταρτο ειναι! σιγα τη μεγαλη πολη πια!:tongue:αλλο που εσεις οι επαρχιωτες τα βλεπετε τερααααστιες αποστασεις!!χαχαχαχαχχααχχαχαχααχχα!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ποια ασχετοσυνη μου μαρη!!!χαριλαου-τριλοφος ενα τεταρτο ειναι! σιγα τη μεγαλη πολη πια!:tongue:αλλο που εσεις οι επαρχιωτες τα βλεπετε τερααααστιες αποστασεις!!χαχαχαχαχχααχχαχαχααχχα!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Βλέπω έμαθες και τις αποστάσεις!!!! Τόσο είναι!!!

Μας λες και επαρχιώτες εεεε??? Καλάαα!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...