Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

      4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Για το σπέρμα προσωπικα θα πρότεινα τις profertil ... Δυστυχως ειναι ακριβές, αλλα θεωρώ ότι κάνουν δουλειά! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

"Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ενοχλημένη με το γεγονός γιατί πρώτη φορά μου σηναίβει στην Ελλάδα αυτό το πράγμα....."

Για εξηγησε το μας και αυτο....Τι ακριβως εννοεις οτι συμβαίνει 1η φορα στην Ελλάδα; Επισης οπως ειπαν και τα κοριτσια απο πανω..εδω ειναι δικη μας ομαδα, αν θες μπορεις να δημιουργήσεις μια δική σου και να μας κράζεις άνετα...οσο για το ρήμα που χρησιμοποίησα, γνωρίζω πολύ καλά την έννοια της λέξης και με τι σχετίζεται, όπως και για ποιον λόγο την χρησιμοποίησα!

Επιπλέον να σου πω οτι φάσκεις και αντιφάσκεις στις 3 παραπάνω απαντήσεις σου!

ΘΑ ήθελα επίσης να σου πω οτι εφόσον είσαι 20 χρονών θα έπρεπε να σκεφτείς 2 φορές αντι για μια, το λόγο όπου μεγαλύτερες γυναίκες απο εσένα σου έκαναν παρατήρηση, παρά να μας κατηγορήσεις! Βλέπεις οταν 1 ανθρωπος διαφωνεί μαζί μας ίσως κάνει λάθος..οταν το κάνουν πολλοί όμως πρέπει να ψάξουμε λίγο καλύτερα μήπως το λάθος το έχουμε εμείς!

Τελος, οταν λες τα μούτρα μας είναι η ψυχή μας και έπειτα λες οτι δεν είπες καμία ασχημη αλλά οποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται... αποδεικνύεις οτι και που μπαίνουμε να σου απαντήσουμε, είναι πολύ....απλά το κάνουμε μήπως καταλάβεις που είσαι λάθος γιατί εισαι μικρό κορίτσι οπως είπες και εσύ.Παρόλα αυτά όμως,το οτι είσαι μικρή δεν σου δίνει το ακαταλόγιστο, κυρίως γιατί μεγαλώνεις 2 παιδιά και ότι κανεις εσύ και οτι λες,καθορίζουν τον χαρακτήρα που θα διαμορφώσουν!

Α και κάτι τελευταίο...σου εύχομαι ολόψυχα όλοι σου οι "πραγματικοί" φίλοι να είναι σαν τις δικές μου τις "εικονικές"..γιατί τότε θα είσαι πολύ τυχερή που τους έχεις στην ζωή σου!

Link to comment
Share on other sites

"Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ενοχλημένη με το γεγονός γιατί πρώτη φορά μου σηναίβει στην Ελλάδα αυτό το πράγμα....."

Για εξηγησε το μας και αυτο....Τι ακριβως εννοεις οτι συμβαίνει 1η φορα στην Ελλάδα; Επισης οπως ειπαν και τα κοριτσια απο πανω..εδω ειναι δικη μας ομαδα, αν θες μπορεις να δημιουργήσεις μια δική σου και να μας κράζεις άνετα...οσο για το ρήμα που χρησιμοποίησα, γνωρίζω πολύ καλά την έννοια της λέξης και με τι σχετίζεται, όπως και για ποιον λόγο την χρησιμοποίησα!

Επιπλέον να σου πω οτι φάσκεις και αντιφάσκεις στις 3 παραπάνω απαντήσεις σου!

ΘΑ ήθελα επίσης να σου πω οτι εφόσον είσαι 20 χρονών θα έπρεπε να σκεφτείς 2 φορές αντι για μια, το λόγο όπου μεγαλύτερες γυναίκες απο εσένα σου έκαναν παρατήρηση, παρά να μας κατηγορήσεις! Βλέπεις οταν 1 ανθρωπος διαφωνεί μαζί μας ίσως κάνει λάθος..οταν το κάνουν πολλοί όμως πρέπει να ψάξουμε λίγο καλύτερα μήπως το λάθος το έχουμε εμείς!

Τελος, οταν λες τα μούτρα μας είναι η ψυχή μας και έπειτα λες οτι δεν είπες καμία ασχημη αλλά οποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται... αποδεικνύεις οτι και που μπαίνουμε να σου απαντήσουμε, είναι πολύ....απλά το κάνουμε μήπως καταλάβεις που είσαι λάθος γιατί εισαι μικρό κορίτσι οπως είπες και εσύ.Παρόλα αυτά όμως,το οτι είσαι μικρή δεν σου δίνει το ακαταλόγιστο, κυρίως γιατί μεγαλώνεις 2 παιδιά και ότι κανεις εσύ και οτι λες,καθορίζουν τον χαρακτήρα που θα διαμορφώσουν!

Α και κάτι τελευταίο...σου εύχομαι ολόψυχα όλοι σου οι "πραγματικοί" φίλοι να είναι σαν τις δικές μου τις "εικονικές"..γιατί τότε θα είσαι πολύ τυχερή που τους έχεις στην ζωή σου!

Ας μην δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα, α και οι όροι του καφέ λένε ότι αν υπάρχει ίδιο θέμα να μην ανοίγουμε καινούργιο. άσχετα αν το άνοιξε η στρουμφίτα το θέμα, νομίζω είναι δημόσιο και μπορεί να γράφει όποιος θέλει, διορθώστε με αν κάνω λάθος.Φάσκω και αντιφάσκω γιατι μετανιώνω κάποιες κακίες που λέω γι αυτό, και διότι προσπαθώ να βάλω ένα οριστικό τέλος σε αυτό το θέμα. Όσο για τα παιδιά μου μην ανησυχείτε, είναι το Α και το Ω στην ζωή μου και τα μεγαλώνω πολύ καλά. Τώρα αν εσύ που ξέρεις να χειρίζεσαι τέλεια τον ελληνικό λόγο θες να δόσεις κ άλλη έκταση στο θέμα πρόβλημα σου, εγώ δεν πρόκειται να ασχοληθώ και να απαντήσω άλλο σε εσένα, και αν είσαι edit admin είσαι και αυτή που με είπε ρατσίστρια πραγματικά δεν θέλω να έχω καμία σχέση μαζί σου και να με συμβουλεύεις, συμβούλεψε τον εαυτό σου να μιλάς πιο ευγενικά σε άτομα που δεν γνωρίζεις και θα κάνω και εγώ το ίδιο... Όσο για αυτό που είπες ότι μου λέτε όλοι ότι κάνω λάθος, είστε πλέον μια κλίκα- ομάδα και ότι συμφωνεί η μια θα συμφωνεί και η άλλη, οπότε δεν περιμένω καμία κατανόηση, για το μόνο που μετανιώνω είναι κάποιες κακίες όπως είπα και πιο πάνω'' όπως είναι τα μούτρα σου είναι και η ψυχή σου'', γιατί αυτό δεν το έγραψα για όλες αλλά για ένα συγκεκριμένο άτομο, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ, μάθε λοιπόν ότι δεν είχα ανεβάσει μόνο φωτογραφίες με το μπουφάν του μπέμπη αλλά και με εμένα και τα παιδιά μου,είχα πει ακριβώς πως γέννησα,που γέννησα, που μένω και ένα σορό άλλα. Αντίο λοιπόν, σας εύχομαι τα καλύτερα για τα παιδια σας, δεν προκειται να ξανα γράψω κάτι εδώ. Καλό βράδυ.

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBean

wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ήθελα επίσης να σου πω οτι εφόσον είσαι 20 χρονών θα έπρεπε να σκεφτείς 2 φορές αντι για μια, το λόγο όπου μεγαλύτερες γυναίκες απο εσένα σου έκαναν παρατήρηση, παρά να μας κατηγορήσεις!

πω, πω, πω.... είμαι και από τις μεγαλοκοπέλες του καφέ.... τώρα νιώθω γιαγιά...:tongue::tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Φάσκω και αντιφάσκω γιατι μετανιώνω κάποιες κακίες που λέω γι αυτό.

Είχα έναν δάσκαλο στο δημοτικό που μας έλεγε ''να βουτάς τη γλώσσα σου στο μυαλό σου πριν μιλήσεις''


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α και κάτι τελευταίο...σου εύχομαι ολόψυχα όλοι σου οι "πραγματικοί" φίλοι να είναι σαν τις δικές μου τις "εικονικές"..γιατί τότε θα είσαι πολύ τυχερή που τους έχεις στην ζωή σου!

αντε μαρη με συγκινησες βραδυατικα.....:roll:

ioazon κοιμησου και μαζεψε δυναμεις!

Σου ευχομαι με το καλο να αγκαλιασεις το παιδακι σου!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να γεννήσω. Βαρέθηκα! Τα ετοίμασα όλα. Τώρα κλωσσάω! :D

Ο πλακούντας είναι grade III.

Αμήν!

Με το καλο κοριτσάκι!!! Να μπεις να μας πεις τα νέα σου μην μας ξεχάσεις....


h3HFp3.png

NlXcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα έναν δάσκαλο στο δημοτικό που μας έλεγε ''να βουτάς τη γλώσσα σου στο μυαλό σου πριν μιλήσεις''

Γιοβάννα δεν την έγραψα για όλες την κακία που έγραψα '' όπως είναι τα μούτρα σου είναι και η ψυχή σου'' αλλά το έγραψα για ένα άτομο συγκεκριμένα που με πρόσβαλε( μετανιώνω γιατί έπρεπε να το ξεκαθαρίσω απ την αρχή αυτό, ότι δεν απευθύνομαι σε όλες και κάποιες παρεξηγήθηκαν(ξέρω ότι δεν είναι σωστό να προσβάλω κανέναν, αλλά δεν μ αρέσει να με προσβάλουν και εμένα χωρίς να με ξέρουν, και δεν φοβάμαι κανέναν και δεν έχω ανάγκη κανέναν για να τον γλείφω με ωραία λογάκια)). Όπως είπα και πριν δεν θα ξαναγράψω κάτι εδώ , αντίο λοιπόν, με το καλό τα μωράκια στις εγκυούλες και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας. Καλό Βράδυ.


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να γεννήσω. Βαρέθηκα! Τα ετοίμασα όλα. Τώρα κλωσσάω! :D

Ο πλακούντας είναι grade III.

Αμήν!

Άντε κορίτσι μου, με το καλό. Κοιμήσου λίγο τώρα, προλαβαίνεις!

Μην ανησυχείς για τον πλακούντα, κοντεύεις. Κι εγώ με grade III γέννησα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε κορίτσι μου, με το καλό. Κοιμήσου λίγο τώρα, προλαβαίνεις!

Μην ανησυχείς για τον πλακούντα, κοντεύεις. Κι εγώ με grade III γέννησα.

Αχ αυτος ο υπνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...