Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κοριτσάκια, δεν προβληματίζομαι ιδιαίτερα απλά έχω την αίσθηση ότι η μεγάλη μου ξεκίνησε ποιο δυναμικά και είπα να ρωτήσω τις ....ομοιοπαθούσες :lol::lol: τες πάντων από κιλά μια χαρά είμαστε και δεν με νοιάζει

vivian86 έχετε και εσείς θέμα με αλλεργία στο αγελαδινό ?? γιατί και ο δικός μου μία από τα ίδια όποτε κρέμες εμπορίου δεν παίζουν :roll:

edit εμένα πάλι γιατί δεν μου λείπει η κοιλιά :lol: πω πω το χειρότερο μου ήταν να θέλω να κάνω καμιά δουλειά και να μην μπορώ


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

vivian86 έχετε και εσείς θέμα με αλλεργία στο αγελαδινό ?? γιατί και ο δικός μου μία από τα ίδια όποτε κρέμες εμπορίου δεν παίζουν :roll:

έτσι έχει δείξει μέχρι στιγμής αλλά όχι αποδεδειγμένα απλά με γιαούρτι κι ρυζάλευρο μου έχει κάνει έντονους κολικούς...θα το ξαναδοκιμάσω όταν κλείσουμε τους 7 μήπως απλά ήταν μικρός (5.5 μηνών του έδωσα).

πάντως κι εγώ δεν πίνω γάλα γιατί τον κάνει δυσκοίλιο..


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, αύριο μπαίνω με πρόκληση γιατί μειώθηκε πολύ το αμνιακό μου και θα αρχίζει να ζορίζεται η χταποδίνα μου! Σμουτς

Με το καλο,με το καλο!Ετοιμασου για τη δυνατοτερη εμπειρια της ζωης σου, αλλο να στο λεω κι αλλο να το ζεις!

Καλώς να τη δεχτείς:P:p:p:p:p:p!!!!!


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Αλό!

Τελικά έκανα καισαρική γιατί η μικρή είχε σφηνώσει δεξιά στη λεκάνη μου και κοιτούσε αριστερά, ενώ προσπαθούσε να κατέβει με το αυτί. (ανάποδο τσόγλαν')

Η Ροζούλα είναι τούρμπο! 49εκατ. και 3150.

Με τον θηλασμό είχα πρόβλημα.

Λόγω υπερ-ευαίσθητου δέρματος έκανα ένα πράγμα σαν έκζεμα και νοσηλεύτηκα μία μέρα παραπάνω. Αντλώ με θήλαστρο, ταΐζω με σύριγγα. Αύριο θα δοκιμάσω με τη μαία μου να ξαναδώσω στήθος με ψευδοθηλή και βλέπουμε.

Σας ευχαριστώ για τις ευχές. Γερά να είναι τα μπεμπάκια μας. Σμουτς


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...