Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

:rolleyes: Έχεις δίκαιο Ανδρομάχη έπρεπε να σε ρωτήσω πριν αποχωρήσω γιατί δεν σε ξέρω και δεν ήθελα να βλέπεις φωτογραφίες μου,των παιδιών μου και προσωπικά μου στοιχεία.Άσε μας κουκλίτσα μου...

Όσο για την χολή που έβγαλες....no comments....

'' όπως είναι τα μούτρα σου είναι και η ψυχή σου'' έγραψες...αφού όμως η δική σου ψυχή είναι τόσο καθαρή και αστραφτερή για πές μας για ποιόν το έγραψες αυτό γιατί σε όλες λές δεν το έγραψα για εσένα και μπλα μπλα μπλα...για ποιόν το έγραψες τελικά???:lol:


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Σας αγαπω !!!!!! Είμαι χαλιά,άρρωστη....με την πεθερά στο σπίτι (καταλαβαινετε....) κ ο μπεμπης κόλλησε κ αυτός... Φιλακια!!!!

Αγγελικη μηπως εισαι αρρωστη ΕΠΕΙΔΗ ειναι η πεθερα στο σπιτι;;;;; Το απογευμα θα δειτε κ τα τουρκικα ε;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Είδα φως ξανά στο θέμα και είπα να μπω :lol::lol:

βλέπω από τα παραπάνω που διαβάζω ότι έχετε ξεκινήσει δυναμικά τις στερεές

εμείς σήμερα γινόμαστε 6 μηνών και προς το παρόν δοκιμάζουμε φρούτα, αργή διαδικασία γιατί λόγω φόβου αλλεργίας τα πάμε ένα ένα ξεχωριστά κάθε 4 μέρες

η απορία μου είναι (κυρίως στις μαμάδες που θηλάζουν) σε πόσο καιρό από τότε που αρχίσατε τα μωράκια σας άρχισαν να τρώνε ικανή ποσότητα και πόσο ο δικός μου τρώει περίπου 60 γρ στις 10 μέρες που έχουμε ξεκινήσει :-(


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

ioazon με το καλο κοπελα μου!! Επειδή εχω καιρο να μπω τι μωρακι περιμενεις?????

Περιμένω έναν κορίτσαρο, που θα πάρει το όνομα της μαμάς μου που την έχασα Νοέμβρη πριν 10 χρόνια! <3 Ρόζα <3


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!!!!!!!!! sky χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

access μονο υπομονη μπορεις να κανεις και να δινεις οσο θελει....δοκιμασε και λαχανικα μπορει να του αρεσουν περισσοτερο. εγω δεν μετραω ποσοτητα οσο θελει τρωει


h3HFp3.png

NlXcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


access αυτο πιυ κατσλαβα ειναι πως ειναι στο παιδι τελικα..αλλα ειναι πιο καλοφαγς που λενε και αλλα οχι.

Αυτα που θηλαζουν μπαινουν στις στερεες λιγο πιο αργα και πιο δυσκολα.

Εσυ δινε το φαγητουλι και μετα απο λιγο προσφερε και στηθος κανονικα.

ρε κοριτσια...περυσι τετοιες μερες τι να γραφαμε....?ηταν κοντα στις αυχενικες μας...αχ...κοιλιτσα μου ωρες ωρες ποσο μου λειπεις!μετα ομως κοιταω το νουμερο που εκανα και τα κανω πανω μου!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ εγώ γράφω και στο φβ... για πήγαινε στα έγγραφα για να δεις ποια είμαι...;)

:oops: (ουπς και καρα-ουπς)

Θέλω να γεννήσω. Βαρέθηκα!

Ξεκουρασου τωρα που μπορεις (αχ,το φχαριστηθηκα, παντα ηθελα να το πω αυτο ως βετερανα:tongue:)

αχ........ (ηθελα να γραψω κατι, αλλα δεν ειχα κατι να πω....)

Ιδού οι συνεπειες της αυπνίας

Το απογευμα θα δειτε κ τα τουρκικα ε;;;

;)

η απορία μου είναι (κυρίως στις μαμάδες που θηλάζουν) σε πόσο καιρό από τότε που αρχίσατε τα μωράκια σας άρχισαν να τρώνε ικανή ποσότητα και πόσο ο δικός μου τρώει περίπου 60 γρ στις 10 μέρες που έχουμε ξεκινήσει :-(

Εμενα μετα από ενα μηνα σχεδον, α) φρουτοκρεμα τρωει από 70 έως 130 μαξιμουμ, β) μεσημεριανο ολα οκ, φτανει τα 220 (κι εκει σταματαω το ταισμα) και γ) απογευματινη κρεμα (ρυζαλευρο βανιλια) παιζει μεταξύ 100 και 160 γραμμ.

Περιμένω έναν κορίτσαρο, που θα πάρει το όνομα της μαμάς μου που την έχασα Νοέμβρη πριν 10 χρόνια! <3 Ρόζα <3

Με το καλο να τη δεχτεις τη νεα σου Ροζα,που ειναι και πολύ ομορφο ονομα


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Skybeam χαρούμενα μηνογενέθλια.... πέρασε μισός χρόνος.... πω, πω!!! Θα στρώσει και το στομαχάκι του και όλα θα είναι τέλεια.

Iοazon με το καλό να δεχτείς τον κορίτσαρο. Ρόζα είναι το δεύτερο όνομα της μαμάς μου.

Αγγελική περαστικά σου..... αχ αυτές οι πεθερές....αχ!!!

Εμείς δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα στερεές τροφές, αλλά χτες που πήγα στην διαιτολόγο μου είπα να την ρωτήσω για το κεχρί κλπ. Ξέρετε τι μου απάντησε. Το κεχρί, το φαγόπυρο, η κινόα... είναι τροφές πολύ θρεπτικές και πλούσιες σε σίδηρο κλπ αλλά το πεπτικό σύστημα των Ελλήνων δεν είναι ικανό να τα αφομοιώσει γιατί δεν είναι συνηθισμένο σε αυτές τις τροφές. Γι' αυτό το λόγο και πολλά μωράκια αντιδρούν και δείχνουν να δυσανασχετούν. Κοινώς δεν είναι στο DNA μας. Όσοι βέβαια τα τρώνε μόνο καλό τους προσφέρουν.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω κόσμος!! χαμός!!

νάντια είδες τι γράφαμε πέρσι..το έβαλε η giovanna στο fc!

συγκινήθηκα μωρέ!!

access εμένα του πήρε 3 μέρες για το μεσημεριανό που τρελαίνεται

κι τρώει 200-220 σίγουρα! φρούτα έχουμε ένα θέμα, δεν τρώμε...τώρα κάναμε

ένα διάλειμμα 2-3 μέρες κι να το πιάσουμε από την αρχή να δούμε τι

δεν αρέσει..κι απόγευμα δύσκολο θέμα, γιατί έχουμε θέμα με το

γάλα κι οι κρέμες του εμπορίου δεν παίζουν! οπότε πειραματιζόμαστε

αλλά ακόμα δεν μας έχει κάτσει κάτι..υπομονή θα στρώσει, ελπίζω,

το πράγμα...


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...