Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες ευχές  μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια όλα καλα????

Χτες είχαμε γιατρό όλα καλα μέχρι το σ/κ θα δώσω και ψαράκι και ολοκληρώθηκε το μενού μας. Όσο αφορά τις φράουλες μου τις απαγόρεψε για φέτος γιατί λεει στα βαθούλωματακια μαζεύονται τα φυτοφάρμακα ίσως ψάξω για βιολογικές θα δώ!!!!

Τα δυο δοντακια μας φαίνονται καθαρά πια αλλα τα ούλα της ειναι πολύ πρησμένα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα χρόνια πολλά και καλό μήνα! Ο μήνας μας πέρασε χάλια... Σταμάτησε ο μικρός εντελώς να τρώει στερεές με αποτέλεσμα να πάρει μόνο 50 γρ... Αυτές τις μέρες άρχισε πάλι σιγά σιγά να τρώει.

Εμείς, αν όλα πάνε καλά, θα κάνουμε γενέλια και βάπτιση μαζί!


EXcWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια!!! Καλο μήνα!!!

Ανοιξιάτικος ο Μάης μας μπήκε και ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

Όντως ο Μαιος ειναι ΜΗΝΑΣ γενεθλίων. Εμείς χρονιζουμε στις 17 και ο Απρίλιος νομίζω ειναι ΜΗΝΑΣ γενεθλίων για το καφέ μας. Θυμάμαι πολύ έντονα το τι έκανα πέρυσι τέτοιο καιρό και τις ετοιμασίες μιας και ήταν πασχάλιατικες μερες.

Εμείς τρώμε καλύτερα απο πριν αλλα και κάποιες μέρες ειναι ζορικες λόγω δοντιών. Είχαμε και μεγάλο προβλημα με τα κακά μας. Τώρα παίρνουνε ένα σιρόπακι να μας βοηθήσει λιγο και πήγα και σε παιδοδιατροφολογο το παλεύουμε.

Xanp το είχες αναφέρει και πριν λιγο καιρό και το ξανά φέρνω για συζήτηση απο φρούτο κρέμα τι βάζετε αυτο τον καιρό?????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια με τι μεγάλες ώρες σας γράφω.

Θέλω να σας ρωτήσω κατι και σας παρακαλώ απαντήςτε μου γιατί έχω πελαγώσει. Παω για δουλειά τον ιουλιου και ψάχνω γυναίκα για το μωρο. Θα λείπω δέκα ώρες απο το σπίτι ξέρετε ποσά παίρνουν περίπου???????

Όλοι μου λένε ότι ειναι πολλές οι ώρες και πρεπει να πληρώσω πολλά. Ποσά πολλά????

Ξέρει καμιά να μου πει αν εχει ακούσει η αν εχει προσωπική εμπειρία???????

Link to comment
Share on other sites

Νόρα μου καλημέρα!

να σου πω από προσωπική σχεδόν εμπειρία, η αδερφή μου έχει

γυναίκα για 2 παιδιά (3 κι 1,5) για 10 ώρες καθημερινά κι της δίνει

700 το μήνα! εγώ τα θεωρώ λίγο πολλά, νομίζω κι με 600 θα βρεις.

μπορεί κι αυτά να τα θεωρείς πολλά αλλά οι ώρες είναι πολλές.

να σου πω πως κι με το 1ο παιδί τόσα έδινε κι απλά για να μην της μειώσει

λόγω κρίσης της δίνει τα ίδια τώρα αλλά κρατάει 2 παιδιά.

κι στη συμφωνία είναι να κάθεται κι καμιά παρασκευή βράδυ αν θέλουν

να βγουν.

εχθές συζητούσαμε κάτι παρόμοιο με άλλες κοπέλες κι είπαμε πως 4-5 ευρώ

την ώρα είναι πολύ καλά, αλλά στη δική σου περίπτωση σε συμφέρει σαφώς

να συμφωνήσεις μηνιαίο!

αν θέλεις κάτι άλλο ρώτα με! :wink:


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Vivian καλησπερα γύρω στα 600 υπολογίζω και γω και με μια μικρη επίβλεψη της μεγάλης που ειναι στα δεκατρία. Γύρω στα 550 για το μωρο και λιγο παραπάνω για τη μεγαλη. 700 που δίνει η αδερφή σου ειναι πολύ καλα. Κανει και δουλειές??? Εγώ δουλειές δεν θέλω αλλα μονο τα πράγματα του παιδιού ποτηρακι το πιάτο της και γενικά να ειναι λιγο συμμαζεμένη η κουζίνα που θα τρώνε άντε να μαζέψουν και τα παιχνίδια στο κουτί τους.

Έχω αγχώθει ο μισθός μου δεν φτάνει για τιποτα πια.

Link to comment
Share on other sites

όχι δουλειές δεν προλαβαίνει με τπτ! την κουζίνα μόνο που λες μετά το φαγητό κι άντε κανένα σίδερο ρούχα των παιδιών όταν μπορέσει.αλλά σπάνια πια.

μαγειρέυει καθημερινά του μικρού γιατί ο μεγάλος είναι λίγο δύσκολος κι

τα βγάζει βόλτα πρωί απόγευμα τώρα. πρωί ο μεγάλος πάει κι παιδικό για 4

ώρες αν θυμάμαι καλά.οπότε πρωί μόνο τον μικρό έχει.

τι να κάνεις νόρα μου το ξέρω δεν φτάνει ο μισθός πια.αρκεί να βρεις έναν

άνθρωπο εμπιστοσύνης!


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vivian τώρα είδα τα τικερακια σου όλα καλα με την εγκυμοσύνη σου και ο μεγάλος σου έκλεισε κιόλας ένα χρόνο να σου ζήσει!!!!!! Όλα με το καλο.

Καλα δουλειές δεν προλαβαίνω ούτε γω να της κανω καλα καλα γιατί τώρα τρέχουμε σαν το Βέγγο.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ κορίτσι! όλα καλά μέχρι στιγμής, την άλλη βδομάδα αυχενική να ηρεμήσουμε κι με αυτό!

ναι χρόνισε το μικρουλάκι μου! πως πέρασε τπτ δεν κατάλαβα!

αντε κι εσείς με το καλό!!


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αχ βρε κορίτσια!! Τόσο καιρό που δεν είχα ιντερνετ το λησμόνησα εντελώς το φόρουμ μας!!! Και ξαφνικά θυμήθηκα ότι το τικεράκι του Παύλου θα έχει τερματίσει πια, τώρα που χρόνισε το παιδί :tongue: :tongue: , οπότε καιρός είναι πια να κάνω ένα καινούργιο!!

Βλέπω και πολλές νέες αφίξεις! ωραίο είναι που γινόμαστε περισσότερες ακόμα! δεν ξέρω αν θα μπορέσω να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει αυτό τον καιρό, αλλά θα μπω ξανά σιγά σιγά στην κουβέντα!

Καλέ, εσείς οι ξανα-εγκυμονούσες, έχετε βάλει πουθενά τις ΠΗΤ σας όλες μαζί, να ξέρουμε κι εμείς οι απέξω τι μας γίνεται;;;


vFSGp3.png

AyC3p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια τι κάνετε ????

Εμείς χρονισαμε στις 17 αλλα αναβαλλαμε το πάρτυ μας γιατί είμασταν αρρώστουλες αύριο με το καλο!!!!

Γράψτε κανά νέο εμείς ταλαιπωρούμαςτε αφάνταστα με τα επάνω δόντια εχει τέσσερα και βγαίνουν αλλα δυο!!!! Το τι βάζει στο στόμα της ειναι απίστευτο!!!! Μονο για το φαί δεν το ανοίγει!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...