Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααα

Υπεροχες φωτογραφιες Ειρηνη μου.

Λοιπον εχω σοβαρο θεμα : δν ξερω τι δωο θα κανω τον αντρα μου...πειτε καμια ιδεα.....ρουχα εχει , κολωνια επισης......εχω προβλημτιστει....ΕΣεις θα ανταλλαξετε δωρα????

Ουτε εγω εχω αποφασίσει και δεν ξερω γενικά τι θα κανουμε με τα δωρα.Στην οικογενειά μας εχουμε και πολλά παιδακια,και καθε χρόνο κατι τους επερνα.Φετος ακόμη και από ενα 10ευρω να δωσω και πάλι πολλά μαζευονται.Παντα εκανα δωρο και στα πεθερικά μου και στους γονεις στον ενα κουνιαδο και στην αδερφή μου.Φετος δυσκολα...

Ισως καποιο καλό πορτοφόλι η γενικα πραγματα που χρησιμοποιεί λόγω δουλειας???


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Υπεροχες φωτογραφιες Ειρηνη μου.

Λοιπον εχω σοβαρο θεμα : δν ξερω τι δωο θα κανω τον αντρα μου...πειτε καμια ιδεα.....ρουχα εχει , κολωνια επισης......εχω προβλημτιστει....ΕΣεις θα ανταλλαξετε δωρα????

Ουυυυυυ από ιδέες άλλο τίποτα! Το χρήμα μου λείπει!! :mrgreen::mrgreen:

Μόλις γυρίσουμε από την Κυριακάτικη "περίθαλψη" θα σου βάλω και φωτογραφίες και τιμές!!! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου Ειρηνη μου!:)

Τελικά στόλισες και σκάλα για να σου φύγει ο καημός!!!:P:p

χαχαχαχαχα!!! Ειδες πως με καταλαβαίνεις???!! :mrgreen::lol: χαχαχα

Σε τζάκι δεν έχω τίποτα! :tongue:

Βρε, μήπως θέλει καμιά να της στολίσω το τζάκι της??? :P :P :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!!! Ειδες πως με καταλαβαίνεις???!! :mrgreen::lol: χαχαχα

Σε τζάκι δεν έχω τίποτα! :tongue:

Βρε, μήπως θέλει καμιά να της στολίσω το τζάκι της??? :P :P :P

Εγω,εγω!Ακόμη δεν το εχω ολοκληρώσει!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουτε εγω εχω αποφασίσει και δεν ξερω γενικά τι θα κανουμε με τα δωρα.Στην οικογενειά μας εχουμε και πολλά παιδακια,και καθε χρόνο κατι τους επερνα.Φετος ακόμη και από ενα 10ευρω να δωσω και πάλι πολλά μαζευονται.Παντα εκανα δωρο και στα πεθερικά μου και στους γονεις στον ενα κουνιαδο και στην αδερφή μου.Φετος δυσκολα...

Ισως καποιο καλό πορτοφόλι η γενικα πραγματα που χρησιμοποιεί λόγω δουλειας???

Αχ Χρυσα μου μια απο τα ιδια....Αλλα δεν μου κανει καρδια να μην παρω δωρα, ιδιως στα παιδακια.

Ηδη εχω κανει λιστα για τους περισσοτερους κι προσπαθω να βγουν τα χρηματα.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυ από ιδέες άλλο τίποτα! Το χρήμα μου λείπει!! :mrgreen::mrgreen:

Μόλις γυρίσουμε από την Κυριακάτικη "περίθαλψη" θα σου βάλω και φωτογραφίες και τιμές!!! :P:p

Ναι βρε Ειρηνη μου να βαλεις.

Πολυ ωραια εχεις στολισει:P


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρηνιώ... Εγώ έχω τζάκι αλλά δεν έχω με τι να το στολίσω. Είναι φλατ. Ούτε κορνίζες, ούτε ράφια ούτε τίποτα. Η αλήθεια είναι πως έτσι το θέλω. Στολίζει καθημερινά το σπίτι με την πλούσια φλόγα του. Άλλαξαν τα πράγματα. Χρησιμοποιούμε το τζάκι και στολίζουμε τα καλοριφέρ φέτος!

Εμείς τα δώρα τα έχουμε κόψει εδώ και χρόνια μεταξύ μας, εδώ και 2 με τους υπόλοιπους. Μόνο στα παιδιά έπαιρνα και παίρνω δώρα. Έστω ένα μικρό. Δεν ξεπερνώ τα 5 ευρώ ανά παιδάκι, με μέσο όρο τα 4 ευρώ.

Βέβαια, ως άνθρωπος του προγράμματος, έχω ξεκινήσει να αγοράζω από τέλη Οκτώβρη ώστε να καταφέρω να τα αγοράσω όλα.

Από εκεί και έπειτα, στους νονούς που γιορτάζουν κιόλας εκείνες τις ημέρες, αγοράζω οικονομικά και χρηστικά δώρα.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Σας βάζω και το στολισμό του καθρέπτη της εισόδου μας.

Είναι η πρώτη φορά που τον στολίζω και έτσι άλλαξαν λιγάκι τα "κεφια" μας και το σπίτι μας μ' αυτό.

Αποφάσισα τελικά να κάνω έναν πιο "πρωτότυπο" στολισμό και να αποφύγω τα κλασσικά, έτσι για την πλάκα μας... :tongue:

Έκλεψα λοιπόν, από κάποιο σάιτ που είχα δει, στολισμό με χριστουγεννιάτικες κάρτες... ελπιζω να το βρείτε και σεις νόστιμο! :D

DSC00925.jpg

DSC00924.jpg

DSC00928.jpg

Πολύ ωραία Ειρηνάκι!!!!!!!!!

Και εμένα μου αρέσει να στολίζω με κάρτες. Είναι απλό, λιτό και σικάτο. Διαφορετικός καθρέπτης και στα γούστα σου. Άσε που είναι και πολύ χαρούμενος. Εύγε μάνα, εύγε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Swanocean μου,θελω να σε ρωτησω,το γλασο στα μπισκοτακια το βαζεις αφου πρωτα ψηθουν σωστα?Αργει να σταθεροποιηθει?Λογικα χρησιμοποιεις χρωματα ζαχαροπλαστικης!Γνωριζεις εαν μπορει ενα μικρο παιδακι να το φαει?Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!!

Τώρα το είδα!!!Είχα τόσες μέρες να μπω!!!Συνήθως τα μπισκότα τα ψήνω την προηγούμενη μέρα κ καλό είναι να το κάνεις έτσι για να έχουν κρυώσει κ να έχουν σταθεί.Τα φτιάχνω συχνά κ τρώνε όλα τα παιδάκια μαζί κ ο 2χρονος γιος μου.Απλά το γλάσο είναι λιγάκι γλυκό αλλά είναι τόση λίγη ποσότητα που δε σε λιγώνει.Φυσικά αναλόγως κ τα γούστα.Γι'αυτό κ φροντίζω τα μπισκότα να είναι πιο ουδέτερα σε σχέση με την ζάχαρη.Πάντως δεν έχω παρατηρήσει καμιά υπερδιέγερση μετά τα μπισκότα χαχαχαχαχα.

Ελπίζω να βοήθησα! :D:D


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Ειρηνη μου να βαλεις.

Πολυ ωραια εχεις στολισει:P

1) Κολώνια, montblanc, ολοκαίνουργια!

Την πήρα για τον άντρα μου, προχθές που είχε τη γιορτή του και δυστυχώς αυτή θα είναι το δώρο του και για τα γεννέθλια του {είναι σε λίγες μέρες} γιατί δεν υπάρχουν χρήματα και γι άλλο δώρο δυστυχώς... :?

DSC00931.jpg

Είναι σε πολύ καλή τιμή, περίπου 40?.

2) Πυτζάμες benetton

benetton-undercolors-aw-2.jpg

3) Σετ δώρο του Κορέ, ανδρικό άρωμα και αφρόλουτρο, στα 23?

vetiver_2.jpg

4) Ένα ωραίο πουκάμισο, όπως το συγκεκριμένο bostonians {περί τα 50? }:

10016.jpg

5) Γαλάκτωμα aftershave με καλέντουλα, 10?

400137_a.jpg

Ευάκι μου, αν μου δώσεις μερικές ακόμη πληροφορίες {όπως budget και το στυλ του}, έχω κι άλλα στο μυαλό μου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρηνιώ... Εγώ έχω τζάκι αλλά δεν έχω με τι να το στολίσω. Είναι φλατ. Ούτε κορνίζες, ούτε ράφια ούτε τίποτα. Η αλήθεια είναι πως έτσι το θέλω. Στολίζει καθημερινά το σπίτι με την πλούσια φλόγα του. Άλλαξαν τα πράγματα. Χρησιμοποιούμε το τζάκι και στολίζουμε τα καλοριφέρ φέτος!

.. μεγάλη κουβέντα είπες τώρα...!:?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία Ειρηνάκι!!!!!!!!!

Και εμένα μου αρέσει να στολίζω με κάρτες. Είναι απλό, λιτό και σικάτο. Διαφορετικός καθρέπτης και στα γούστα σου. Άσε που είναι και πολύ χαρούμενος. Εύγε μάνα, εύγε!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Πολύ! :D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...