Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μαμαδες απο Αρτεμιδα (Λουτσα) Ραφηνα?


Recommended Posts

Kαλησπερα ειμαι η Μαρια και μενω παλαια Λουτσα-Αρτεμιδα κοντα στο club palazzo και εχω ενα αγορακι 22 μηνων!! Εκει εχει και μια παιδικη χαρα που πηγαινουμε οταν ειναι καλος ο καιρος

Ακομα παμε και στο κολυμβητηριο της Ραφηνας που εχει παιδικη χαρα υπεροχο πευκοφυτο περιβαλλον και καφε !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Εγώ μένω Νέα Μάκρη, αλλά είπα να γράψω αφού η Ραφήνα είναι τόσο κοντά μας! Έχω δυο αντράκια 10 μηνών και 3 χρονών. Στο κολυμβητήριο δεν έχουμε πάει ποτέ... :P


5jhbau3mn.png

v0cb8riwy.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εγώ μένω Νέα Μάκρη, αλλά είπα να γράψω αφού η Ραφήνα είναι τόσο κοντά μας! Έχω δυο αντράκια 10 μηνών και 3 χρονών. Στο κολυμβητήριο δεν έχουμε πάει ποτέ... :P[/QUO

εγω εχω ενα αγορακι 6χρονων και ενα κοριτσακι 37ημερων, στο κολυμβητηριο ειναι παρα πολυ ωραια, εχει μεγαλο χωρο καταπρασινο, κουνιες να κανουν τα παιδια, αναψυκτηριο για εμας τις μαμαδες, ανετο παρκινγκ, χωρο για εκδηλωση γαμου ή βαφτισης , ενα μικρο εκλησακι και την πισινα που μαθαινουν κολυμβηση τα παιδια, και εννοειται οτι δεν πληρωνεις εισοδο....αξιζει για μια βολτουλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα μανουλες και απο εμενα, και εμεις Αρτεμιδα μενουμε και περιμενουμε τον μπεμπη μας να βγει....

Καλημερα και εγω Λουτσα μενω και περιμενω το πρωτο μου μωρο ΠΗΤ 18/6


ΠΗΤ 18/06/13 Κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εγω Λουτσα μενω και περιμενω το πρωτο μου μωρο ΠΗΤ 18/6

Αντε επιτελους και καποια απο Λουτσα! Εγω την αλλη εβδομαδα μπαινω στον ενατο! Κοριτσακι ή αγορακι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...