Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Γέννησε η Keli μας!!!


ELKARAK

Recommended Posts

Η αγαπημενη μου φιλεναδα, γνωστη σε ολους μας ως Keli ή Κελακος οπως προτιμω εγω:tongue::tongue::tongue::tongue:επιτελους γεεεεεννησεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!Εφερε στο κοσμο τη κουκλα κορακλα της βαρους 3550!!!!!!!!!!!!!Ηταν τυλιγμενη 3 φορες η πιτσιρικα με το λωρο και γι αυτο δε κατεβαινε!Ολα ομως πηγαν καλα και μαμα και κορη χαιρουν ακρας υγειας ....και επισης χαιρουν ...η μια την αλλη!!!:lol::lol::lol:Να σου ζησει κι απο δω γλυκεια μου φιλεναδ:lol:α!!!!!!!!!Να την καμαρωσετε οπως αυτη θα διαλεξει!!!!Να ειναι γερη και καλοτυχη σε οοοοοοοοολη τη μακροχρονη ζωη της!!!!!!!!!!!!!!Φιλακια πολλα πολλα!!!!!

Υ.Γ Τωρα με 4 παιδια...αντε να σε δω ποτε θα προλαβαινεις να μπαινεις!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζησει κελυ μου το μωρακι κ καλο κουραγιο............


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κελάκο, ολόκληρη δεσποινίδα έβγαλες! Να σας ζήσει και να είστε πάντα μια μεγάλη και ευτυχισμένη οικογένεια! Να τη χαίρονται και τα αδερφάκια της! Όποτε μπορέσεις σε περιμένουμε να μπεις να μας πεις τα νέα σου! Αλήθεια πότε γέννησες?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κελακο μαςςςςςς επιτελους τα ωραια νεα σου!!να την χαιρεστε την μπουμπουκιτσα σας!!!να ειναι παντα ευτυχισμενο και πολυχρονο!!

περιμενουμε με μεγαλη ανυπομονησια τα νεα σου.με το καλο να ενταχτει και αυτο το μικρακι στην φανταστικη ομαδα σας!!!φιλιαααααααα!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΕΛΑΚΟ μου να σας ζήσει η μπουμπούκα σας...

Σωστή γυναικάρα,φτού σκόρδα...

Να είναι γερή,δυνατή,καλότυχη και ευτυχισμένη....

Να χαίρεσαι και τα υπόλοιπα ζουζουνάκια σου.....

634147pybxs3rotb.gif

Πολλά πολλά πολλά πολλά φιλάκια στα μικρά της πατουσάκια....

1662403zft46btef8.jpg

Επεξεργάστηκαν by ΣΤΕΓΙΑ

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κελάκο, συγχαρητήρια, να σου ζήσει!!!!!

Εδώ και μέρες είχαμε την έννοια σου και επιτέλους πληροφορηθήκαμε τα ευχάριστα!!!!! Σου έκανε λοιπόν κολπάκια η τσούπρα, αλλά τέλος καλό όλα καλά!!!! Να χαίρεσαι γλυκειά μου την μεγάλη και ωραία οικογένειά σου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κελάκοοο μου να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!!!! Να είναι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη και εσείς πάντα καλά να χαίρεστε τη μεγάλη σας οικογένεια!!!

Πάντως και εσένα απ'ότι βλέπω ήταν 'αφρατούλα' η μικρή σαν και τη δική μου εε;; (λες να έφταιγαν τα τσηζκέηκ, μελομακάρονα, γλυκά που κατεβάζαμε όλο αυτό το καιρό;;; :tongue::tongue:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


keli na sou zisei, ante k me to kalogrigora spiti sas

filakia


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου φιλενάδα!

Να σου ζήσει το τέταρτο παιδάκι σου!

Να είναι καλότυχη η κορούλα....να χαίρεσαι και όλα τα υπόλοιπα!

Εύχομαι καλή ενάνοδο στο σπίτι και....περιμένουμε λεπτομερώς να μας πεις πώς ήταν σαν εμπειρία!

Σε φιλώ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...