Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Κοριτσαρες μου καλησπερα!!

Με χασατε παλι ε?Δεν το κανω επιτηδες κοριτσια!

Αρρωστησε ο μικρος μου και τρεχουμε με αντιβιωσεις και απιστευτη γκρινια!

Εχει αλλαξει πολυ σαν παιδακι!!Εχει γινει πολυ πιο δυσκολος και με θελει και συνεχως διπλα του!Τα χω παιξει!!

Ξοτικο απο λαρισα κι εσυ?Παντρευτηκες θεσσαλονικη και εφυγες?

Αμα ξαναρθεις να τα πουμε κι απο κοντα!

Μαρακι εγω εχω αυχενικη τη δευτερα!Θυμαμαι και καποια αλλη εχει δευτερα!Μηπως εισαι εσυ?

Συγχαρητηρια για τα μαθηματα και καλη συνεχεια στα επομενα!

Κιλα εγω δεν ξερω ποσο ειμαι συν(η ζυγαρια μου τα χει παιξει) αλλα η κοιλιτσα εκανε κανονικοτατη στρογυλαδα!

Και στον Αντωνη μου εδειξα αμεσως!!

Συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια για τις αυχενικες σας!

Οσο για αναγουλες, νιωθω πολυ τυχερη που δεν εχω καθολου! Πολυ σπανια και στην αρχη λιγο!Τα επιδοματα ισχυουν ολα, απλα το βοηθημα τοκετου δεν δινεται στο χερι αν πας σε συμβεβλημενη κλινικη με εοπυυ! Εγω αν αω καισαρικη θα κανω επισκληριδιο, αλλα α παω για φτ δεν ξερω αν θα μου κανει ο γιατρος γιατι μπορει να θελει να βλεπει ακριβως τους πονους μου λογο προηγηθησας κτ

Άντε βρε λιανα μου μαύρα μάτια κάναμε να δούμε ένα μήνυμα σου!!!!

Περαστικά στο μικρό σου:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!

Ευχαριστω κοριτσια για το καλωσορισμα!!!

Εκλεισα αυχενικη για την Τριτη:):)

Μαρακι και εμενα ποναει που και που η μεση μου, εχθες ειχα και λιγα τσιμπιματα απο κατω, φανταζομαι ειναι που ανοιγει η λεκανη.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγδα μου καλώς όρισες και με το καλό το μωράκι σου. Οι αναγούλες σταμάτησαν αλλά η πικρίλα δεν φεύγει με τίποτα. Με τον πονοκέφαλο δεν ξέρω τι να κάνω!!!

Έχω και εγώ την εντύπωση ότι το ένιωσα το μωράκι αλλά περιμένω να μου το επιβεβαιώσει!!!

Γωγώ μου τι να σου πω για τους πονοκεφάλους με έχουν τρελάνει, εδώ και 15 μέρες έχω περίπου μέρα παρά μέρα! Παίρνω με φειδώ panadol extra σε πολύ πόνο αν και ο γιατρός μου είπε να μην ταλαιπωρώ τον ευατο μου και να παίρνω χωρίς φόβο. Κάνω και ότι γιατροσόφι μου πούνε τσάι βουνού παγωμένες κομπρέσες σκοτεινό δωμάτιο όχι γλυκά όχι τηλεόραση όχι υπολογιστή όπως καταλαβαίνεις σκ@τ@!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Πως πάνε τα κέφια? Εγω κομ σι κομ σα, δεν τα πήγα καλά χθες και στενοχωρήθηκα. Ήταν και μάθημα που είχα ασχοληθεί. (φανταστείτε και να μην είχα) Τελοσπάντων προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί έχω δρόμο ακομα!! Σήμερα θα πάρω τηλ και τον γιατρο να κλείσουμε ραντεβού! Ανυπομονώ!!! Μαγδα καλώς μας ήρθες! Βρε κορίτσια η μέση μου με έχει τσακίσει δε βολεύομαι καθόλου, ούτε στην καρέκλα ούτε στο κρεβάτι, ούτε στον καναπέ, μόνο ορθια κάπως κ από κιλά είμαι τα ίδια γιατί τώρα έχασα που ήμουν άρρωστη αυτά τα γραμμάρια που χα πάρει..

Μαράκι καλημέρα περαστικά σε όλους σάς, μη σκας για το μάθημα στο τέλος όλα θα πάνε καλά!!!! βρε μαράκι για βοήθα λίγο... πως κάνεις πολλές επισυνάψεις σε μια απάντηση γιατί έτσι που πάω θα φτάσω στη σελίδα 20:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κάτω από κάθε ποστ έχει δίπλα από το quote τα αυτάκια. Πατάς τα αυτάκια στα μηνύματα που θες να επισυνάψεις και στο τελευταίο μόνο πατάς quote και... έτοιμο!!!! Αχ αυτοί οι πονοκέφαλοι.. Εγω πάσχω γενικά και πριν την εγκυμοσύνη έπερνα συνεχεια παυσίπονα οπότε τώρα υποφέρω που δεν μπορώ να πάρω αλλά δε βαριέσαι! Συνηθισμένα τα βουνά στα χίονια!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σε ολες και τις κοιλιτσες?

τι κανετε?Εγω εδω εστειλα τα παιδια παιδικο και προσπαθω να δουλεψω........να βγαλω δηλαδη θεματα για καποιο διαγωνισμα.......

να συστηθω κιολας. Με λενε Φλωρα και ειμαι μαθηματικος, οχι διορισμενη, φροντιστηρια και ιδιατερα...........

Μαρακι εισαι φοιτητρια?Μπραβο χαρας στο κουραγιο σου!Σπουδες και παιδια........καλη επιτυχια στην υπολοιπη εξεταστικη σου......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κάτω από κάθε ποστ έχει δίπλα από το quote τα αυτάκια. Πατάς τα αυτάκια στα μηνύματα που θες να επισυνάψεις και στο τελευταίο μόνο πατάς quote και... έτοιμο!!!! Αχ αυτοί οι πονοκέφαλοι.. Εγω πάσχω γενικά και πριν την εγκυμοσύνη έπερνα συνεχεια παυσίπονα οπότε τώρα υποφέρω που δεν μπορώ να πάρω αλλά δε βαριέσαι! Συνηθισμένα τα βουνά στα χίονια!

Ευχαριστώ μαρακι μου! Αχ εγώ κουκλίτσα μου δεν είχα ιδέα από πονοκεφάλους παρ ολά αυτά κάνω πολύ υπομονή!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Σημερα δεν πηγα δουλεια γιατι απο εχθες το βραδυ ειμαι με κατι ζαλαδες και στομαχι χαλια!Δεν ξερω τι επαθα!

Βεβαια 27-2 ληγει η συμβαση οποτε δεν πολυνοιαζοντε αμα παω η αμα δεν παω!Αλλα τεσπα!

Εσεις τι κανετε?Πως ειστε?

Μαρακι μη στενοχωριεσαι κουκλα μου!Ολα καλα θα πανε!

Καλη συνεχεια στα υπολοιπα και θετικη κεψη!

Ποια κοπελα βρε κοριτσια εχει δευτερα αυχενικη οπως κι εγω?

Αφου το θυμαμαι!!:tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Σημερα δεν πηγα δουλεια γιατι απο εχθες το βραδυ ειμαι με κατι ζαλαδες και στομαχι χαλια!Δεν ξερω τι επαθα!

Βεβαια 27-2 ληγει η συμβαση οποτε δεν πολυνοιαζοντε αμα παω η αμα δεν παω!Αλλα τεσπα!

Εσεις τι κανετε?Πως ειστε?

Μαρακι μη στενοχωριεσαι κουκλα μου!Ολα καλα θα πανε!

Καλη συνεχεια στα υπολοιπα και θετικη κεψη!

Ποια κοπελα βρε κοριτσια εχει δευτερα αυχενικη οπως κι εγω?

Αφου το θυμαμαι!!:tongue:

εγω Λιανα μου ηταν να κανω αλλα επειδη αλλαξα γιατρο μου το πηγε για μετα


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες και τις κοιλιτσες?

τι κανετε?Εγω εδω εστειλα τα παιδια παιδικο και προσπαθω να δουλεψω........να βγαλω δηλαδη θεματα για καποιο διαγωνισμα.......

να συστηθω κιολας. Με λενε Φλωρα και ειμαι μαθηματικος, οχι διορισμενη, φροντιστηρια και ιδιατερα...........

Μαρακι εισαι φοιτητρια?Μπραβο χαρας στο κουραγιο σου!Σπουδες και παιδια........καλη επιτυχια στην υπολοιπη εξεταστικη σου......

Καλέ είμαστε συνάδελφοι!!! Κ εγώ μαθηματικός είμαι! Κάνω μεταπτυχιακό τώρα, όχι στο μαθηματικό όμως, στο ΠΑ.ΠΕΙ, άλλξα λίγο δρόμο!! Που έχεις τελειώσει? Ωστε εκπαιδευτικός, ε? Τώρα θα έχεις κ πολύ δουλειά που δίνουν κ διαγωνισματα τα παιδάκια.. Τι τάξεις έχεις?

Καλημερα κοριτσια!!Σημερα δεν πηγα δουλεια γιατι απο εχθες το βραδυ ειμαι με κατι ζαλαδες και στομαχι χαλια!Δεν ξερω τι επαθα!

Βεβαια 27-2 ληγει η συμβαση οποτε δεν πολυνοιαζοντε αμα παω η αμα δεν παω!Αλλα τεσπα!

Εσεις τι κανετε?Πως ειστε?

Μαρακι μη στενοχωριεσαι κουκλα μου!Ολα καλα θα πανε!

Καλη συνεχεια στα υπολοιπα και θετικη κεψη!

Ποια κοπελα βρε κοριτσια εχει δευτερα αυχενικη οπως κι εγω?

Αφου το θυμαμαι!!:tongue:

Περαστικά σου Λιάνα μήπως σε περιτριγυρίζει καμιά ιωση? Ξέρεις αυτές τις απαίσιες με στομαχικές διαταραχές? Εμένα ήταν ο μικρός άρρωστος κ μας κόλησε όλους..Αυχενική νομίζω ήταν να κάνει τότε και η Ιωάννα αλλά άλλαξε γιατρό και θα κάνει αργότερα.. κ εγω ήταν γύρω στις 18, δίνω όμως μάθημα τότε οπότε μάλοον για μέσα στο Σ/Κ με κόβω!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον Μαρακι μην μου πεις οτι κανεις και μεταπτυχιακο στην στατιστικη γιατι εχω κανει και εγω, στην Αγγλια ομως!Ε εγω ειμαι μαλλον πιο μεγαλη!Τελειωσα το 1999, ειμαι 37 τωρα........Οταν ξεκινησα να δουλευω εκανα φυσικα ολες τις ταξεις και δουλευα απο το πρωι ως το βραδυ!Αλλα μετα που ηρθαν τα παιδια ηθελα να μειωσω τις ωρες.οποτε τα τελευταια 4 χρονια κανω αποκλειστικα β και γ λυκειου και σχεδον αποκλειστικα πανελληνιες!!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Λιανα περαστικα σου..........ελπιζω να μην σε επισκεπτονται οι ναυτιες-αναγουλες της εγκυμοσυνης!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

παω σιγα σιγα να ετοιμαστω για να παρω τους ανταρτες μου απο το σχολειο...........

Αληθεια εσεις που εχετε ηδη αγορακια ειναι πολυ ζωηρα η μονο τα δικα μου ειναι διαολακια?Μιλαμε δεν εχω κατσει ποτε στην καρεκλα 5 λεπτα σαν ανθρωπος....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Μαρακι μην μου πεις οτι κανεις και μεταπτυχιακο στην στατιστικη γιατι εχω κανει και εγω, στην Αγγλια ομως!Ε εγω ειμαι μαλλον πιο μεγαλη!Τελειωσα το 1999, ειμαι 37 τωρα........Οταν ξεκινησα να δουλευω εκανα φυσικα ολες τις ταξεις και δουλευα απο το πρωι ως το βραδυ!Αλλα μετα που ηρθαν τα παιδια ηθελα να μειωσω τις ωρες.οποτε τα τελευταια 4 χρονια κανω αποκλειστικα β και γ λυκειου και σχεδον αποκλειστικα πανελληνιες!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΟΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!! Με δυσκολια κρατάω τον ενθουσιασμό μου!!!

Από την Παρασκευή κλαίω γιατί ο καθηγητής του διδακτορικού μου θέλει να κάνω στατιστική ανάλυση (παραγοντική ανάλυση συγκεκριμένα, γιατί το είδε σε άλλο διδακτορικό και του άρεσε!) και εγώ ως αρχιτεκτόνισσα δεν έχω ιδέα! Από τον Σεπτέμβρη περοσπαθώ να του αλλάξω γνώμη αλλά έχει κολλήσει! Πείτε μου σας παρακαλώ αν κάποια μπορεί να βοηθήσει και ξέρει και spss! Θα πληρώσω κιόλας, έχω φτάσει σε απόγνωση γιατί θέλω αν προλάβω να τα κάνω πριν γεννήσω!

Καλώς όρισες λοιπόν flosummer, εύχομαι μια ευχάριστη εγκυμοσύνη και συγνώμη που σε πήρα από τα μούτρα!

Μαράκι μη σκας, όσα πάνε κι όσα έρθουν... (το ξέρω, δεν είμαι η κατάλληλη να στο πω εγώ αυτό βέβαια μετά από αυτά που μόλις έγραψα αλλά τελοσπάντων η αλήθεια είναι ότι τη μια μπορεί να τα βλέπουμε όλα μαύρα και μετά να γίνει κάτι και να αλλάξει η διάθεσή μας, όπως άρχισε να αλλάζει η δική μου τώρα!) Να, ας πούμε, εγώ στο δικό μου μεταπτυχικό το 2008 είχα κοπεί στη.... στατιστική!!! (τυχαιο; δε νομίζω!)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα με θελετε στην παρεα σας?? Εχω ΠΗΤ 3 Σεπ αλλα ο υπερηχος βγαζει ΠΗΤ 31 Αυγ!!! Εχθες πηγα ειδα το μωρακι και ελεγε πως ειμαι 11 εβδ. και 3 ημερων ειδαμε χερακια και ποδαρακια να κουνιουνται και τρελαθηκα απο την χαρα μου!!!

Σας διαβαζα αλλα δεν εγγραφα γιατι στο παρελθον ειχα 2 παλλιδρομες και ημουν τρομοκρατημενη!!!!

Μου ειπε ο γιατρος να κλεισω αυχενικη στην Θεσ/νικη στην Ψαρα η στην Κολιτση στο Γενεσης και δεν ξερω πια να διαλεξω:):)

Καλώς μας ήρθες Μάγδα,εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά ...είχα και εγώ μία παλλίνδρομη και σε νιώθω...ακόμη μπορώ να πω ζώ με το φόβο...Εγώ έκανα στον Ασημακόπουλο.Η Κολίτση δεν είναι πιστοποιημένη νομίζω ,υπάρχει λίστα με τους γυναικολόγους που είναι πιστοποιημένοι στην αυχενική διαφάνεια κ τη β επιπέδου...Η Ψαρρά είναι πιστοποιημένη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...