Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.σας διαβάζω που και που και χαίρομαι που είστε όλες καλά.να είστε ηρεμες και να απολαύσετε την εγκυμοσυνη σας.

Εμένα βγάλτε με απο τη λίστα γιατι δεν προχώρησε αυτή η εγκυμοσυνη.Βιοχημικη βλέπετε.

Τώρα ελπίζω να μείνω στις μάνες Οκτωβρίου... ;)

nikx μου λυπάμαι κοριτσάκι μου....τώρα αισιοδοξία,ηρεμία να χαιδεύεις την κοιλίτσα σου συνέχεια,και τον Οκτώβριο θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά,ε εντάξει 2 μήνες διαφορά θα έχουμε,να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου....μάκιααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φιλενάδες!!!!! Ήρθα να προσθέσω άλλο ένα κοριτσάκι στο καφέ μας!!!!! Αχ έχω ενθουσιαστεί!!!!!!!!!!! Δεν περίμενα με τίποτα κορίτσι αν και το ήθελα πολύ!! ¨ολα καλά, το μπεμπέκι αναπτύσεται φυσιολογικά, μου έγραψε επαναληπτικές εξετάσεις προγεννητικού θα πάω από Δευτέρα να τις κάνω και ραντεβού πάλι σε 4 περίπου εβδομάδες!!!!! Μου έγραψε να παίρνω και το Ferofollic ένα την ημέρα, και να σταματήσω το φιλισίν. Αχ κορίτσια, ξυπνησα από τη χαρά μου και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ, αφού και το οτι έχω διάβασμα δεν με ενοχλεί καθόλου αυτή τη στιγμή!!!

ΣΑς αφήνω, πάω να οργανωθώ να διαβάσω γιατί θέλω το απογευμα αν προλάβω να πάω με τον σύζυγο για ψώνια!! Σας φιλώ!!!!

μπράβο Μαράκι μου,κοριτσάκι κ εσύ!τέλεια!θέλω και εγώ να μάθω το φύλλο....

Link to comment
Share on other sites

Νεφέλη ναι, έχω ήδη ένα γιο! Γι αυτό θα θελα μια κόρη τώρα αλλά τι να κάνουμε?

Ότι μας δώσει ο Θεός!

Αχ δεν το πιστεύω πως αύριο θα δω το μπεμπάκι μου!

Δε νιώθω καν έγκυος και όμως! Αύριο θα ακουμπήσουν ένα μηχάνημα στην κοιλιά μου

και θα εμφανιστεί μια ζωουλα που κατοικεί εκεί!!!

Καληνύχτα! Φιλιά σε όλα τα μωράκια! Να έχουμε ένα υπέροχο βράδυ!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Nikx κοπέλα μου τα παλιά πέρασαν, τωρα να κοιτάς μπροστα και να αισιοδοξείς για την καινούρια ζωούλα που έχεις μέσα σου. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου μη χάνεσαι!! Λιάνα σήμερα επιτέλους γιατρούλη? Θα πάρεις κ μια πρώτη εκτίμηση για το φύλο! Καλά αποτελέσματα και να μας ενημερώσεις αμεσα! Πάντως μην αποκλείεις και το ενδεχόμενογια κορίτσι... Κ εμένα το σόι του άντρα μου τίγκα στα γόρια είναι κορίτσι ούτε για δείγμα κ όμως!! Τσουπ!! Έρχεται η κόρη!!! Ksotiko μου εσύ πότε έχεις ραντεβού με το γιατρό??

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα!(ροζ για να μην ξεχνιόμαστε) Εγώ δίνω το βραδυ και μετά έχω τύπου ριγιούνιον με τις φίλες μου από το Μαθηματικό.. αχ δεν κρατιέμαι! Σας φιλώ!!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!! Ήρθα να προσθέσω άλλο ένα κοριτσάκι στο καφέ μας!!!!! Αχ έχω ενθουσιαστεί!!!!!!!!!!! Δεν περίμενα με τίποτα κορίτσι αν και το ήθελα πολύ!! ¨ολα καλά, το μπεμπέκι αναπτύσεται φυσιολογικά, μου έγραψε επαναληπτικές εξετάσεις προγεννητικού θα πάω από Δευτέρα να τις κάνω και ραντεβού πάλι σε 4 περίπου εβδομάδες!!!!! Μου έγραψε να παίρνω και το Ferofollic ένα την ημέρα, και να σταματήσω το φιλισίν. Αχ κορίτσια, ξυπνησα από τη χαρά μου και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ, αφού και το οτι έχω διάβασμα δεν με ενοχλεί καθόλου αυτή τη στιγμή!!!

ΣΑς αφήνω, πάω να οργανωθώ να διαβάσω γιατί θέλω το απογευμα αν προλάβω να πάω με τον σύζυγο για ψώνια!! Σας φιλώ!!!!

Μαρακι μπραβο ειδες ολα καλα πηγαν που ειχες αγχος!!!!!!!!!!!πολλα κοριτσια!!!!!!!!!!!μονο εν α αγορακι μεχρι στιγμης!!!!!!τωρα μονο εγω κ η Λιανα μειναμε να κανουμε αυχενικη?


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.σας διαβάζω που και που και χαίρομαι που είστε όλες καλά.να είστε ηρεμες και να απολαύσετε την εγκυμοσυνη σας.

Εμένα βγάλτε με απο τη λίστα γιατι δεν προχώρησε αυτή η εγκυμοσυνη.Βιοχημικη βλέπετε.

Τώρα ελπίζω να μείνω στις μάνες Οκτωβρίου... ;)

μην στεναχωριεσαι.ευχομαι να παει τελεια η επομενη εγκυμοαυνη σου


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες μου!

Καλέ δεν σας προλαβαίνω...τι δραστήρια παρέα είναι αυτή!!!:-P

Αρχικά να καλωσορίσω το Νεφελάκι μας και να ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Ιωαννάκι, πως είσαι κοπέλα μου? Ελπίζω να ξεκουράστηκες το σ/κ...τις δουλίτσες σιγά σιγά...σαν να πηγαίνεις βόλτα (έτσι λέει η γιατρός μου). Έχω κι εγώ θέμα με τον μικρό μου που είναι 11,5 κιλά...γίνεται να μην τον σηκώνω βρε κορίτσια? Προσπαθώ να προσέχω αλλά έναν φόβο τον έχω...

Μαράκι, πολύ χάρηκα με την χαρά σου!!! Με το καλό να υποδεχτείς όλα τα ροζ στη ζωή σου!!!

Εμείς όπως λέει και η Λιάνα θα περιμένουμε την β' επιπέδου για να κάνουμε τα ψώνια μας και μόνο αν είναι κοριτσάκι γιατί για αγοράκι έχουμε τα πάντα και μάλιστα ολοκαίνουρια. Ανανεώνω την λίστα και εύχομαι σε όλες μία ουδέτερη προς το παρόν καλή Εβδομάδα!!!

xara_84 ΠΗΤ 03/08/3013

Nefeli_13 ΠΗΤ 08/08/2013 (Αγοράκι)

ksotiko ΠΗΤ 12/08/2013

Floreta ΠΗΤ 13/08/2013 (Κοριτσάκια)

Μαράκι8 ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Anat ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Flosummer ΠΗΤ 18/08/2013

ΒΙΒΗ ΠΗΤ 18/08/2013

liana87 ΠΗΤ 31/08/2013

alikys ΠΗΤ 08/09/2013

marykorinthos ΠΗΤ ???

nikx ΠΗΤ ??/10/2013


FQzVp3.png

92nJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!τελειομηνες εγκυμοσυνες και στρουμπουλα μωρακια ευχομαι σε ολες σας!!!!

θα γινω και γω μανουλα τον Αυγουστο με την βοηθεια του Θεου,και εχω πητ 17/8!!

καλως σας βρηκα μανουλες!!!


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

goodmorning4_bdvwi.jpg

Καλημερούδια σε όλες!!!

Κορίτσια μου είπαν για ένα κατάστημα με το όνομα Bambino στο Σαντάνσκι... το ξέρει καμία; Λέει έχει τιμές σχεδόν μισες από της Ελλάδας, και υποθέτω ότι για κρεββατάκια, καθισματάκια κτλ θα αξίζει τον κόπο... Γνωρίζει καμιά από εσας κάτι; Περισσότερο με απασχολεί η ποιότητα, να είναι ίδια με αυτή που βρίσκουμε Ελλάδα...

Ksotiko όπως κατάλαβες, κι εγώ μαζί σου :tongue::P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!τελειομηνες εγκυμοσυνες και στρουμπουλα μωρακια ευχομαι σε ολες σας!!!!

θα γινω και γω μανουλα τον Αυγουστο με την βοηθεια του Θεου,και εχω πητ 17/8!!

καλως σας βρηκα μανουλες!!!

Καλώς τηνα!!! Αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε !:P

Βάλε το όνομά σου στη λίστα!!!

xara_84 ΠΗΤ 03/08/3013

Nefeli_13 ΠΗΤ 08/08/2013 (Αγοράκι)

ksotiko ΠΗΤ 12/08/2013

Floreta ΠΗΤ 13/08/2013 (Κοριτσάκια)

Μαράκι8 ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Anat ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Flosummer ΠΗΤ 18/08/2013

ΒΙΒΗ ΠΗΤ 18/08/2013

liana87 ΠΗΤ 31/08/2013

alikys ΠΗΤ 08/09/2013

marykorinthos ΠΗΤ ???

nikx ΠΗΤ ??/10/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα εγκυούλες μου!

Καλέ δεν σας προλαβαίνω...τι δραστήρια παρέα είναι αυτή!!!:-P

Αρχικά να καλωσορίσω το Νεφελάκι μας και να ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Ιωαννάκι, πως είσαι κοπέλα μου? Ελπίζω να ξεκουράστηκες το σ/κ...τις δουλίτσες σιγά σιγά...σαν να πηγαίνεις βόλτα (έτσι λέει η γιατρός μου). Έχω κι εγώ θέμα με τον μικρό μου που είναι 11,5 κιλά...γίνεται να μην τον σηκώνω βρε κορίτσια? Προσπαθώ να προσέχω αλλά έναν φόβο τον έχω...

Μαράκι, πολύ χάρηκα με την χαρά σου!!! Με το καλό να υποδεχτείς όλα τα ροζ στη ζωή σου!!!

Εμείς όπως λέει και η Λιάνα θα περιμένουμε την β' επιπέδου για να κάνουμε τα ψώνια μας και μόνο αν είναι κοριτσάκι γιατί για αγοράκι έχουμε τα πάντα και μάλιστα ολοκαίνουρια. Ανανεώνω την λίστα και εύχομαι σε όλες μία ουδέτερη προς το παρόν καλή Εβδομάδα!!!

xara_84 ΠΗΤ 03/08/3013

Nefeli_13 ΠΗΤ 08/08/2013 (Αγοράκι)

ksotiko ΠΗΤ 12/08/2013

Floreta ΠΗΤ 13/08/2013 (Κοριτσάκια)

Μαράκι8 ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Anat ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Flosummer ΠΗΤ 18/08/2013

ΒΙΒΗ ΠΗΤ 18/08/2013

liana87 ΠΗΤ 31/08/2013

alikys ΠΗΤ 08/09/2013

marykorinthos ΠΗΤ ???

nikx ΠΗΤ ??/10/2013

Καλημερα Χαρα μου!!!!!!!!!!καλα ειμαι ευτυχως μονο την παρασκευη το βραδυ ειδα λιγο αιμα ολο το σκ τιποτα.ημουν ξαπλα.περιμενω πως κ πως την αλλη τριτη να κανω αυχενικη


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!τελειομηνες εγκυμοσυνες και στρουμπουλα μωρακια ευχομαι σε ολες σας!!!!

θα γινω και γω μανουλα τον Αυγουστο με την βοηθεια του Θεου,και εχω πητ 17/8!!

καλως σας βρηκα μανουλες!!!

καλημερα καλωσορισες στην παρεα μας!!!!!!απ οτι βλεπω ειμαστε πολλες που θα το καλοκαιρι θα ειμαστε με την κοιλια τουρλα πρωτα θεος!!!!!!!!σε ποια εβδομαδα εισαι?φυλλο ειδες?το πρωτο σου?πες μας λιγα λογια για σενα


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλωσορισες στην παρεα μας!!!!!!απ οτι βλεπω ειμαστε πολλες που θα το καλοκαιρι θα ειμαστε με την κοιλια τουρλα πρωτα θεος!!!!!!!!σε ποια εβδομαδα εισαι?φυλλο ειδες?το πρωτο σου?πες μας λιγα λογια για σενα

καλημερα ioannaki!!καλως σας βρηκα!!!

ειμαι 14w2d , στην αυχενικη μας ειπαν αγορακι εχουμε!!!

Floreta καλως σε βρηκα !!!!!!!!!!!!:D


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

xara_84 ΠΗΤ 03/08/3013

Nefeli_13 ΠΗΤ 08/08/2013 (Αγοράκι)

ksotiko ΠΗΤ 12/08/2013

Floreta ΠΗΤ 13/08/2013 (Κοριτσάκια)

Μαράκι8 ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Anat ΠΗΤ 15/08/2013 (Κοριτσάκι)

Flosummer ΠΗΤ 18/08/2013

ΒΙΒΗ ΠΗΤ 18/08/2013

christina27 ΠΗΤ 17/08/2013 (Αγορακι)

liana87 ΠΗΤ 31/08/2013

alikys ΠΗΤ 08/09/2013

marykorinthos ΠΗΤ ???

nikx ΠΗΤ ??/10/2013


NkOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής ενα τεστ θετικό έχω στα χέρια μου.Αυτο προσπαθώ...ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ σκέψη...

Το ότι είσαι πάλι έγκυος είναι πολύ καλό νέο να σκέφτεσαι μόνο αυτό και τίποτα άλλο πολλά φιλιά:P:p:p

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Nikx κοπέλα μου τα παλιά πέρασαν, τωρα να κοιτάς μπροστα και να αισιοδοξείς για την καινούρια ζωούλα που έχεις μέσα σου. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου μη χάνεσαι!! Λιάνα σήμερα επιτέλους γιατρούλη? Θα πάρεις κ μια πρώτη εκτίμηση για το φύλο! Καλά αποτελέσματα και να μας ενημερώσεις αμεσα! Πάντως μην αποκλείεις και το ενδεχόμενογια κορίτσι... Κ εμένα το σόι του άντρα μου τίγκα στα γόρια είναι κορίτσι ούτε για δείγμα κ όμως!! Τσουπ!! Έρχεται η κόρη!!! Ksotiko μου εσύ πότε έχεις ραντεβού με το γιατρό??

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα!(ροζ για να μην ξεχνιόμαστε) Εγώ δίνω το βραδυ και μετά έχω τύπου ριγιούνιον με τις φίλες μου από το Μαθηματικό.. αχ δεν κρατιέμαι! Σας φιλώ!!!!

Μαράκι καλημέρα καλά να περάσεις με τις φίλες σου!!!

καλημερα κοριτσια!!!τελειομηνες εγκυμοσυνες και στρουμπουλα μωρακια ευχομαι σε ολες σας!!!!

θα γινω και γω μανουλα τον Αυγουστο με την βοηθεια του Θεου,και εχω πητ 17/8!!

καλως σας βρηκα μανουλες!!!

Καλώς το κορίτσι!!!!! Σου εύχομαι και εγώ μια τέλεια εγκυμοσύνη:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...