Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

χοχοχοχοοχ απο τισ 9 το πρωι 8α ειμαι εκει! στειλε σμσ για να ξερω..8α σε δω στο καφε... η στο δωματιο μαζι με το μπεμπε? κακακακακακακακκακακακακακακακκακακακακα

εννοειται οτι θα στειλω sms αγαπη!!!:D:D:D:D


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαπακι μου.....ειναι προτιμοτερο απο την κολπικη εξεταση! κακακακακακακακακκακακακακακακακακακακακακακαακακ

ουτε αυτη θελω να την σκεφτομαι...αφηστε που εχω ηδη θεμα με το ξυρισμα σε αυτο το σημειο(λογω οτι δεν εχω εικονα ,αφου μπαινει η κοιλια μπροστα)...τι θα κανω???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

για την επισκληριδιο δεν με νοιαζει ιδιαιτερα,κατα 90% μαλλον δεν θα κανω...ετσι σκεφτομαι τουλαχιστον μεχρι τωρα...

Αν δεν σε απασχολει η επισκληριδιο τοτε πας φυσιολογικα εγω δεν ξερω αν θα αντεξω χωρις επισκληριδιο οποτε γι αυτο θα παω προγραμματισμενα!

Μπουμπου με γεια το μαλλακι!!!


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

XOXOXOXXO e re γλεντια φετος στο ιασω λεμε!

ιδου προγραμμα που κατηρτισα για να τα προλαβω ολα

ΠΕΜΠΤΗ 20. ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21. ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΙ ΙΑΣΩ, ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΑΡΓΕΙΑ ΤΡΙΤΗ 25. ΤΟ ΠΡΩΙ ΨΩΝΙΑ, ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 26. ΠΡΩΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 27. ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΕΥΓΩ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28. ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΚΕΠ ΚΑΙ ΤΑΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ 31. ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩ

ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥς ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΧΟΑΘΧΘΑΘΧΟΑΟΘΧΟΘΑΟΘΧΟΘΑΟΧΘ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαπακι τι να κανεις?

Ε, καθρεπτακι, δια της αφης διαφορα τρικ, τον τιραμολα κτλ.

Εγω δεν την παλεψα την αποτριχωση οποτε αναγκαστικα εβαλα ξυραφι ...θα επανελθω ομως!

Μπαρμπυ ευχαριστωωωωωωω, χρειαζοταν ενα κατιτις!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουτε αυτη θελω να την σκεφτομαι...αφηστε που εχω ηδη θεμα με το ξυρισμα σε αυτο το σημειο(λογω οτι δεν εχω εικονα ,αφου μπαινει η κοιλια μπροστα)...τι θα κανω???

με κα8ρεφτακι αγαπη μου...ειδαλως η μανουλα σου ή καποια αισθητικος


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε απασχολει η επισκληριδιο τοτε πας φυσιολογικα εγω δεν ξερω αν θα αντεξω χωρις επισκληριδιο οποτε γι αυτο θα παω προγραμματισμενα!

Μπουμπου με γεια το μαλλακι!!!

ααα,μονο λογω επισκληριδιου...ε τοτε θα παμε κανονικα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παντως θα σας ειδοποιήσω αν γινει η μεγαλη εξοδος...

Θερμη παρακληση μην αναφερεται τιποτα στο facebook γιατι σκοπευουμε να κανουμε το εξης

Να γεννηθει ο μπούγκης μας, να τον χαρει και ο μπαμπας του και μετα να παρουμε τηλ τους δικους μας και τους φιλους!

Διοτι ειλικρινα οι καημενοι οι μπαμπαδες κανουν μπειμπι σιττινγκ στους καλεσμενους και δεν βλεπουν το μωρακι τους!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...