Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

ναι... το οτι 8α σε δουν 5 ατομα την ωρα της γεννας να τρισιζεις.. με τον κωλο εξω.. γεματη υγρα, ιδρώτα, βλενες και κλάματα δεν σε ενοχλει.. η τριχουλα σε πειραξε

κακακακακακκακακακακκακακακα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παντως θα σας ειδοποιήσω αν γινει η μεγαλη εξοδος...

Θερμη παρακληση μην αναφερεται τιποτα στο facebook γιατι σκοπευουμε να κανουμε το εξης

Να γεννηθει ο μπούγκης μας, να τον χαρει και ο μπαμπας του και μετα να παρουμε τηλ τους δικους μας και τους φιλους!

Διοτι ειλικρινα οι καημενοι οι μπαμπαδες κανουν μπειμπι σιττινγκ στους καλεσμενους και δεν βλεπουν το μωρακι τους!

εννοειται εννοειται! χαρειτε πρωτα εσεις και μετα το λετε και στους λοιποι συγγενεις


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

μπουμπου,πραγματι για την μαμα ειναι το θεμα.Και στην δικη μου περιπτωση εμενα ειχαν εγνοια γι αυτο πηραν την μπεμπουλα νωριτερα!!

Κοριτσια,εμενα με ξυρισαν στο νοσοκομειο.Πριν κανω εισαγωγη ειχα προλαβει να ξυρισω μασχαλες και γαμπες...ουτε να λουστω,με το μαλλι τζιβα ημουνα:P

Οσο για τα ρουχα του μωρου,μολις την προηγουμενη μερα τα ειχε σιδερωσει η πεθερα μου και οπως φυγαμε για Ριο τα πηρανε οοοολα μαζι. Το καλυτερο???Επειδη δεν περιμενα να γεννησω Μαη δεν ειχα καθολου μακρυμανικα φορμακια και κουβερτα για το μωρο...Εεε,πηγαν και του πηρανε κι αλλα τι να κανουμε.

Παω να αρμεχτω τωρα...η μπεμπα δεν πιανει θηλη και προμηθευτηκα νοσοκομειακο αρμεχτηρι να πιει η καψερη και λιγο γαλα απο την μανα της που της εχουν γινει τα β...τουμπανο!!!:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

εννοειται εννοειται! χαρειτε πρωτα εσεις και μετα το λετε και στους λοιποι συγγενεις

ουτε γονεις δεν θα εχουμε απεξω, κανενα!

ακουγεται λιγο τραβηγμενο, αλλα ρε κοριτσακια οσες γνωστες - φίλες εχω δει οι κακομοιροι οι αντρες ολο στο καφε την βγαζουν για να κερνανε και να ξεκατσικωνουν τον κοσμο απο το δωματιο...

Ας το χαρει ο μπαμπας τις πρωτες ωρες και μετα ας κανουν οτι θελουν!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

μπουμπου,πραγματι για την μαμα ειναι το θεμα.Και στην δικη μου περιπτωση εμενα ειχαν εγνοια γι αυτο πηραν την μπεμπουλα νωριτερα!!

Κοριτσια,εμενα με ξυρισαν στο νοσοκομειο.Πριν κανω εισαγωγη ειχα προλαβει να ξυρισω μασχαλες και γαμπες...ουτε να λουστω,με το μαλλι τζιβα ημουνα:P

Οσο για τα ρουχα του μωρου,μολις την προηγουμενη μερα τα ειχε σιδερωσει η πεθερα μου και οπως φυγαμε για Ριο τα πηρανε οοοολα μαζι. Το καλυτερο???Επειδη δεν περιμενα να γεννησω Μαη δεν ειχα καθολου μακρυμανικα φορμακια και κουβερτα για το μωρο...Εεε,πηγαν και του πηρανε κι αλλα τι να κανουμε.

Παω να αρμεχτω τωρα...η μπεμπα δεν πιανει θηλη και προμηθευτηκα νοσοκομειακο αρμεχτηρι να πιει η καψερη και λιγο γαλα απο την μανα της που της εχουν γινει τα β...τουμπανο!!!:mrgreen::mrgreen:

Δεν πειραζει αγαπη μου, φτανει που ειστε καλα...

Τουμπανο ε???

Πωπω ρε φιλενας εγω ειμαι απο το δευτερο μηνα τουμπανο ποσο πια θα γινει??Παναγια μου τρομαζω και μονο που με σκεφτομαι.....


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι... το οτι 8α σε δουν 5 ατομα την ωρα της γεννας να τρισιζεις.. με τον κωλο εξω.. γεματη υγρα, ιδρώτα, βλενες και κλάματα δεν σε ενοχλει.. η τριχουλα σε πειραξε

κακακακακακκακακακακκακακακα

ή που στο σφιξιμο και παρα τον υποκλισμο να εμφανιστει και τιποτε αλλο απο εκει κατω!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχχααααααα

Link to comment
Share on other sites

ναι... το οτι 8α σε δουν 5 ατομα την ωρα της γεννας να τρισιζεις.. με τον κωλο εξω.. γεματη υγρα, ιδρώτα, βλενες και κλάματα δεν σε ενοχλει.. η τριχουλα σε πειραξε

κακακακακακκακακακακκακακακα

χαχαχαχαχχα....παντως οταν ειχα παει να με δει ο γιατρος με το θεμα των υγρων...οταν ειπε οτι θα με κοιταξει απο κατω εγω του απανταω...και θα δεις και το τελειο ξυρισμα που εχω κανει και γελαγε...και μετα τα εβαλα με τον αντρα μου...λες και εφταιγε εκεινος που εγω δεν μπορουσα να ξυριστω καλα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ουτε γονεις δεν θα εχουμε απεξω, κανενα!

ακουγεται λιγο τραβηγμενο, αλλα ρε κοριτσακια οσες γνωστες - φίλες εχω δει οι κακομοιροι οι αντρες ολο στο καφε την βγαζουν για να κερνανε και να ξεκατσικωνουν τον κοσμο απο το δωματιο...

Ας το χαρει ο μπαμπας τις πρωτες ωρες και μετα ας κανουν οτι θελουν!

κι εμενα ο αντρας μου ειπε οτι δεν θα παρουμε κανενα τηλεφωνο...θα παμε ,θα γεννησω και μετα θα τους ειδοποιησουμε,τωρα το μετα το δικο του δεν ξερω ποτε το εννοει,και οταν ακουσε οτι θα μας ερθει και η μανα μου καμια βδομαδα νωριτερα και θα ειναι σπιτι,τον επιασε ενα ψιλοαμοκ.....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Του χαλασαν τα σχεδια του καημενου χαπακι γι αυτο!

ελπιζω λοιπον να αλλαξει γνωμη η μανα μου,γιατι κι εγω θα την εχω μια υστερια,αν ειναι μεσα στα ποδια μου ...κι εγω μετα θελω να ερθει...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

basika εγω δεν 8ελω κανεναν οικοσιτο... η πε8ερα μ να κατσει σπιτι της.. και η μανα μου αν 8ελει ας συγκατοικησει με την συμπε8ρα της και ας ερχετε 2 ωριτσες την ημερα ισα ισα για ενα καφεδακι και μια ψιλοβοηθεια.. αλλα οικοσιτη δεν παιζει.. 8α γινω τρελη...

και στο μαιευτηριο.. δεν 8ελω κανεναν απο τα σογια τις πρωτες 3 μερες.. την τελευταια αν 8ελει καποιος ας περασει...απο το καφε... χοχοχοοχοχοοχο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα η μαμα μου μενει Αθηνα,οποτε θα πρεπει οταν κατεβει καπου να μεινει,αν βεβαια εχουν σκοπο να κατβουν ολοι,μανα,πατερας,αδερφος θα τους προτεινω ενα ωραιο ξενοδοχειο...αφου θα εχουμε και ελλειψη χωρου και δεν θελω και ζαλαδα στο κεφαλι μου...να πω κατι αλλα μην με κακοχαραχτηρισετε...πως θα γινει να ερθουν να με δουν και μετα απο μια ωρα να εξαφανιστουν...δεν θελω κανενα στα ποδια μου...ουτε γονεις ...ουτε πεθερικα...ουτε κανενα αλλο απο το σοι...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...