Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

κιττυ ελα να σιδερωσεις και τα δικα μου...οχι τιποτα αλλο αλλα πρεπει σημερα να σιδερωσω και τις μπλουζες του καλου μου για τη δουλεια

αχ αχ....Βρε Χαπι μου , εδω βαριεμαι να σιδερωσω τα δικά μου , εντωμεταξύ δεν εχω αλλη μερα.........κατι πρεπει να κανω...να εχουμε ένα ρουχο να φορεσουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λέγατε νωρίτερα για τις επισκέψεις κλπ....όντως ερχονται κάτι άσχετοι, απολυτο δίκιο έχετε.....αλλά αν δεν ειδοποιούσα την μάνα μου ...........που ειναι και ηρεμότατος άνθρωπος δεν θα ούρλιαζε , αλλά θα έκλαιγε καμιά βδομάδα τουλάχιστον....

εγω ουτε τη μανα μου θελω...ουτε την πεθερα,ουτε κανενα αλλο συγγενη..


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αχ αχ....Βρε Χαπι μου , εδω βαριεμαι να σιδερωσω τα δικά μου , εντωμεταξύ δεν εχω αλλη μερα.........κατι πρεπει να κανω...να εχουμε ένα ρουχο να φορεσουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω να δεις πως βαριεμαι...και ειναι και το μονο που δεν συμπαθω καθολου...γκρρρρρρρ..γκρρρρρρρρρ


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαι , δουλίτσα κλπ ....αλλά δύσκολα τι να σου πω....είναι όλοι πολύ αρπαγμένοι με την κατάσταση και ακούμε πολλά κουλά:P:p:p

με εκείνο το θέμα της ΄΄κληρονομιάς ΄΄ , ΟΚ τελείωσε ?

πρέπει να σιδερώσω και βαριέμαι.......................

ε ναι ολα μια χαρα τακτοποιηθηκαν όλα!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ουτε τη μανα μου θελω...ουτε την πεθερα,ουτε κανενα αλλο συγγενη..

ναι κοριτσάκι μου , τα διάβασα , αλλά αν ειναι εκει η μάνα σου , τι θα κάνεις ?

Εγώ , για την μάνα μου δεν μου περνάει καν απο το μυαλό να μην είναι ....οταν ερθει η ωρα με το καλό:P:p:p:p

Ειναι πολυ καλη , δεν μιλαει , δεν παραπονιεται ....αλλα σας λεω θα εριχνε πολύ κλάμα και μαζί κι εγώ

τελοσπάντων :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ο καθένας κάνει όπως νιώθει. και εμενα δεν με νοιαζει καθολου τι θα πουν και ποιοι θα το πουν.

Αλλά , είπαμε τωρα ειναι οι δικες σας οι χαρες:P:p:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

τπτ ενα καφεδακι να ερχοινται το απογευμα ισα να βλεπουν το παιδι κ εξω απο την πορτα

να σου πω εγω προτιμω να μου ερθουν στο μιαιευτηριο για να γλυτωσω τις επισκεψεις στο σπιτι...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

τπτ ενα καφεδακι να ερχοινται το απογευμα ισα να βλεπουν το παιδι κ εξω απο την πορτα

για το μαιευτηριο λέμε έτσι ?

στο σπιτι δεν θα ηθελα κι εγω κανεναν....αυπνη , με τις πυζαμες , σουτιεν θηλασμου , το βυζί έξω όλη την ωρα ....α πα πα......


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βασικα στην αρχη ερχονται με το προσχημα της.. βοηθειας για το παιδι.. αυτο το εχω ληξει... με το παιδι ασχολουμε εγω και ο πατερας της.. μετα σου λενε για τις δουλειες του σπιτιου.. και αυτο το εχω ληξει, εχω γυναικα απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου :P

ΟΠΟΤΕ ποση ωρα να διαρκεσει μια απλή επισκεψούλα? χοχοχοχοχοοχοχχοοχ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω εγω προτιμω να μου ερθουν στο μιαιευτηριο για να γλυτωσω τις επισκεψεις στο σπιτι...

ε, ναι πόσο θα κάτσουν πια στο μαιευτηριο ? καλα το να κανουν επισκεψεις στο σπιτι , το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο:twisted::twisted::twisted:

σιγά μην ερχονται για καφεδες , πιτσες κ σουβλακια


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

στο μαιευτηριο μου τη ΣΠΑΕΙ που μαζευονται ΑΣΧΕΤΟΙ και καλα να ευχηθουν αλλ αουσιασιτκα μετα αρχιζουν το μπιρι μπιρι... ΠΑΝΤΑ το παιδι εχει μεγαλο κεφάλι.. ΠΑΝΤΑ ειναι πολυ χοντρο ή πολύ αδυνατο ή πολύ κοντό ή πολύ ψηλό... ΠΑΝΤΑ Ο γιατροις δεν επρεπε να κάνει καισαρική.. ή έρπεπε να κανει καισαρική...ΠΑΝΤΑ όλοι οι άλλου ξερουν...

ειμαι κ νευρικος ανθρωπος.. σας το λεω.. 8α ακουστω στο ιασω!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...