Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

oyfff δεν εχω εμπιστοσυνη στον αντρα μου σε αυτα.... 8α τρεχει πανικοβλητος και 8α παταει κουμπια στο κινητο του να παιρνει κοσμο.....πουφφφφφφφ 8α του το πω το απογευματακι να τον αρχισω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχααα λες Μαρα??

Εμείς τα είπαμε και τα συμφωνησαμε...

Οτι γινει ο μοναδικος που θα ξερει εκεινη την ωρα οτι θα φευγουμε για μαιευτηριο θα ειναι ο μπραδερ του που ειναι και εχεμυθος και να τον βασανιζεις δεν μιλαει...


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλίτσες και μη.

Με το κάλο να έρθουν τα μωράκια σας και να σας ζήσουν όσες τα έχετε ήδη αγκαλίτσα.

Θέλω την βοήθεια σας.

Από χθες το βράδυ πετρώνει η κοιλιά μου άλλα δεν πονάω, νιώθω μόνο κάτι σαν τράβηγμα, πίεση.

Τι λέτε να είναι αυτό;


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλίτσες και μη.

Με το κάλο να έρθουν τα μωράκια σας και να σας ζήσουν όσες τα έχετε ήδη αγκαλίτσα.

Θέλω την βοήθεια σας.

Από χθες το βράδυ πετρώνει η κοιλιά μου άλλα δεν πονάω, νιώθω μόνο κάτι σαν τράβηγμα, πίεση.

Τι λέτε να είναι αυτό;

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχααα λες Μαρα??

Εμείς τα είπαμε και τα συμφωνησαμε...

Οτι γινει ο μοναδικος που θα ξερει εκεινη την ωρα οτι θα φευγουμε για μαιευτηριο θα ειναι ο μπραδερ του που ειναι και εχεμυθος και να τον βασανιζεις δεν μιλαει...

και μενα η σισ μου εχεμυθη ειναι οποτε 8α το παμε καπως ετσι κακακακκακακακακακακακκα


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Μα είπα και εγώ, τι την έκανα και με διέγραψε; χαχαχα

Καλά πάει άλλα καμιά σχέση με την πρώτη.

Δεν μπορώ να κάνω τίποτα, πονάει μέση, ποδιά...

Αυτός είναι πολύ ζωηρός, το βράδυ δεν με αφήνει να κοιμηθώ.

Εσύ πως πας;

Είδες τι είναι το σποράκι σου;


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

αλο Μπια! Μην ανησυχεις δνε ειναι τπτ απολυτως.. η μητρα απλα μεγαλωνει και διαστελεται, το μωρο τριγυρναει κλπ κλπ κλπ

Οκ ευχαριστώ.

Πάω να ξαπλώσω λίγο γιατί τα έχω δει όλα..χαχα

Κοιτά να δεις που καταντήσαμε....


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλίτσες και μη.

Με το κάλο να έρθουν τα μωράκια σας και να σας ζήσουν όσες τα έχετε ήδη αγκαλίτσα.

Θέλω την βοήθεια σας.

Από χθες το βράδυ πετρώνει η κοιλιά μου άλλα δεν πονάω, νιώθω μόνο κάτι σαν τράβηγμα, πίεση.

Τι λέτε να είναι αυτό;

Καλησπέρες κοριτσακι

με το καλό το μπεμπέκι...

Εξαρταται...Αν πετρωνει απλα χωρις πονο και κανει εξογκωματακια ειναι το μπεμπε συνηθως που αλλαζει θεσεις και βολευεται...

Οι συσπασεις συνηθως συνοδευονται απο πονο - σαν της περιοδου!

Παντως καλου κακου κανε μια αναφορα στο γιατρο σου...

Επισης δες αν εχει περιοδικοτητα ολο αυτο - αν δηλαδη συμβαινει ανα συγκεκριμενα χρονικα διαστηματα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κούκλες :)

Μπουμπούκι μου πως πάνε τα πονάκια?

Αχ εγώ μάλλον θα τα γλιτώσω τα κατσικώματα... Η πεθερά μου κάνει καθημερινά μπέιμπι σιτινγκ στο αλλο της εγγόνι οπότε οκ από εκεί... αστε που είναι και πολύ διακριτική άρα ολά οκ. Το σοι του αντρα είναι από επαρχεία... σούπερ... Η μάνα μου θα ερχεται να με βοηθά μόνο όσο είναι ο καλός μου στη δουλειά και μετά πάντα φεύγει (και τώρα που με βοηθά έτσι κάνει) και με το δικό μου σοι δεν έχω και πολλά πολλά... Οπότε μάλλον όλα καλά... θέλω να ελπίζω!!! ;)


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλως την New! mvre k mena απο επαρχια ειναι το σοι μ αλλα..ειναι τρελοσογο και τους βλερπω να κατεβαινουν με πουλμαν χοχοχοχοοχοχοοχοχο αλλα ευτυχως εχω το 8αρος μαζι τους να τους πω..ξεπαρεου τωρα φευγετε τον αλλο μηνα παλι

αυτες που 7α με φερουν σε δυσκολη 8εση ειναι οι πε8εραδερφες που τις απεχ8ανομαι αφενος...και τις βαριεμαι απο την άλλη... 8α πω στην πε8εριδου να τις κρατησει σε αποσταση ασφαλειας.. δλδ στα σπιτια τους


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κουκλίτσα με τις ματαρεεεεεεεεες!

Τα πονακια συνεχιζουν ακαθεκτα αλλα σκορπια... εχω λιγο ροζ καφε ακομη...

Πλησιαζουμε μαλλον!

Τα γλιτωνεις μαλλον τα κατσικωματα! τυχερουλα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξηγήθηκα από νωρίς με πεθερά και μαμάκα.... Μπορούν όσο θέλουν να έχουν τη μικρή αγκαλιά από το μαιευτήριο αλλά

1. θα κοντρολάρουν τους επισκέπτες μέσα στο δωμάτιο να μη γίνει της μουρλής

2. δε θα πάρουν ποτέ τη μικρή αγκαλιά όσο υπάρχει κόσμος στο δωμάτιο και

3. αν κάποιος κουλός ζητήσει να παρει τη μικρή αγκαλιά θα του πουν "εδώ δεν την παιρνουμε εμείς θα την πάρεις εσύ??? ";)

συμφώνησαν οπότε είναι οργανωμένο το μέτωπο και έτσι ούτε ο μπαμπάς θα κάνει το διαιτητή (μόνο σε περίπτωση που δεν τηρηθούν τα άνωθεν!)


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...