Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πλάκα κάνεις!!!

χοχοχο οχι δεν κανω πλακα, λεγαμε να κανουμε κανα σουαρε να τους συστησουμε αλλα δεν εκατσε...στο εξωτικο ιασω τωρα!

den peirazei mpou2.. το περιβαλλον στο καφε του ιασω ειναι άκρως ειδυλλιακό για τέτοιες γνωριμίες! κερνάω την σαμπανια!

χαχααααα ειδυλλλιακοτατο!

Βασικα ειμαστε χρονια μαζι (3,5) αλλα δεν ετυχε να γνωριστουν δεν καναμε και γαμο θρησκευτικο...


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά το κόβω!!! Και εγώ επειδή δεν ήμουνπολύ του να γνωρίζει η μια μανα την άλλη προσπθούσαμε με τον καλό μου να του καθυστερήσουμε όσο μπορούσαμε!!! Βέβαια εσείς μας βάλατε τα γυαλιά :lol::lol::lol:


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαααααα...ναι μουρλια!

βασικα θεωρω πως δεν ταιριαζουν γι αυτο και δεν εκανα καμια κινηση, απο δικη μου μερια δηλαδη.

Η μαμα μου ειναι καπως αυτο τον καιρο, η μαμα του καλου μου ειναι απιθανη γυναικα και κοινωνικοτατη!

Ο μπαμπας μου παλι ειναι λιγο ξερολας και νευριαζω ενω ο μπαμπας του καλου μου πιο χαλαρος και γαματος στην παρεα.

Γιατι λοιπον πρεπει να κανουν παρεα, αφου θεωρω οτι δεν ταιριαζουν αντικειμενικα?

Επειδη γιναν συμπεθερια (γαμω τις λεξεις)

Εχω λαθος ρε κοριτσακια?


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

λοοολ εμενα ο ηλιασ γνωρισε τη μαμα μου στο ΑΣΧΕΤΟ, 2 χρονια μετα την σχεση μας... ειχε ερ8ει σπιτι μου και ξεμεινε σκ... και παει να παρει τη μηχανη να φυγει.. η μηχανη του εμεινε στα χερια και επρεπε να λυσει την μπαταρία και κλπ κλπ.. εντομευταξυ η μαμα μου ειχε γυρισει απο εξοχικο και ηταν σπιτι πλεον αφου γυρισε απο σκ με χερια καταμαυρα χτυπησε δειλα την πορτα να τα πλυνει του λεει η μαμα μου ναι βεβαιως ηλιασ περαστε και κανει ο ηλιασ... ε που ειναι το μπάνιο.. και του λεω εγω... ασε μασ χριστιανε μου που κρυβομαστε μεταξυ μασ τωρα.. ξερεις που ειναι το μπανιο... πολυς γελως


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαααααα...ναι μουρλια!

βασικα θεωρω πως δεν ταιριαζουν γι αυτο και δεν εκανα καμια κινηση, απο δικη μου μερια δηλαδη.

Η μαμα μου ειναι καπως αυτο τον καιρο, η μαμα του καλου μου ειναι απιθανη γυναικα και κοινωνικοτατη!

Ο μπαμπας μου παλι ειναι λιγο ξερολας και νευριαζω ενω ο μπαμπας του καλου μου πιο χαλαρος και γαματος στην παρεα.

Γιατι λοιπον πρεπει να κανουν παρεα, αφου θεωρω οτι δεν ταιριαζουν αντικειμενικα?

Επειδη γιναν συμπεθερια (γαμω τις λεξεις)

Εχω λαθος ρε κοριτσακια?

βρε λά8ος δνε εχεις αλλά μην ανησυχεις... ΠΑΝΤΑ τα συμπε8ερια βρισκουν τροπους να περνανε καλά και ας μην ταιριαζουν αρκει να υπάρχιε καλή διάθεση για να βρισκονται που και που να πινουν ενα κρασακι βρε αδερφε


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε λά8ος δνε εχεις αλλά μην ανησυχεις... ΠΑΝΤΑ τα συμπε8ερια βρισκουν τροπους να περνανε καλά και ας μην ταιριαζουν αρκει να υπάρχιε καλή διάθεση για να βρισκονται που και που να πινουν ενα κρασακι βρε αδερφε

Μάραααα :P:p:p:p

τι κάνεις ? χαρά στο κουράγιο σου που πας ακομα γραφείο βρε θηρίο !!!

μπουμπού , εξηφανίσθη ....λες να την έκανε για ΙΑΣΩ ?


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

χοχοχοχοο Hello kitty! :P

στο γραφειο βρισκω την ψυχική μου ηρεμια κιτονάκι...οποτε οσο ειμαι εδώ.. δεν σκεφτομαι τον τοκετο αρα ειμαι καλά! δεν με ενοχλουν κιολασ εδω.. εχω το γραφειακι μου παρκαρω την κοιλια και χαζοδουλεύω

η μπου2 παο και κλειεται να ειναι ιασω 8α ειχε στειλει sms χοχοχοοχ αλλα εννοειται οτι ειναι Officially στις μέρες της!

εσυ τι κανεις μπεμπαμ? πως πάει?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χοχοχοχοο Hello kitty! :P

στο γραφειο βρισκω την ψυχική μου ηρεμια κιτονάκι...οποτε οσο ειμαι εδώ.. δεν σκεφτομαι τον τοκετο αρα ειμαι καλά! δεν με ενοχλουν κιολασ εδω.. εχω το γραφειακι μου παρκαρω την κοιλια και χαζοδουλεύω

η μπου2 παο και κλειεται να ειναι ιασω 8α ειχε στειλει sms χοχοχοοχ αλλα εννοειται οτι ειναι Officially στις μέρες της!

εσυ τι κανεις μπεμπαμ? πως πάει?

καλά είμαι , δουλίτσα κλπ ....αλλά δύσκολα τι να σου πω....είναι όλοι πολύ αρπαγμένοι με την κατάσταση και ακούμε πολλά κουλά:P:p:p

με εκείνο το θέμα της ΄΄κληρονομιάς ΄΄ , ΟΚ τελείωσε ?

πρέπει να σιδερώσω και βαριέμαι.......................


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

χοχοχοχοο Hello kitty! :P

στο γραφειο βρισκω την ψυχική μου ηρεμια κιτονάκι...οποτε οσο ειμαι εδώ.. δεν σκεφτομαι τον τοκετο αρα ειμαι καλά! δεν με ενοχλουν κιολασ εδω.. εχω το γραφειακι μου παρκαρω την κοιλια και χαζοδουλεύω

Το ΄παρκάρω την κοιλιά ΄πολύ μου άρεσε:P:p:p:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Λέγατε νωρίτερα για τις επισκέψεις κλπ....όντως ερχονται κάτι άσχετοι, απολυτο δίκιο έχετε.....αλλά αν δεν ειδοποιούσα την μάνα μου ...........που ειναι και ηρεμότατος άνθρωπος δεν θα ούρλιαζε , αλλά θα έκλαιγε καμιά βδομάδα τουλάχιστον....


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...