Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

nai nai na ετοιμαστω... αλλα τι αλλο ομως να ετοιμασω? οκ τα πραγματα μου ειναι ετοιμα 8α τα ριξω το πρωι σε ενα βαλιτσονι... τι αλλο? τα ρουχα της μικρησ ετοιμα ειναι.. η καλα8ουνα το ιδιο... ερμ.. τι αλλο τι αλλο τι αλλο?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

nai nai na ετοιμαστω... αλλα τι αλλο ομως να ετοιμασω? οκ τα πραγματα μου ειναι ετοιμα 8α τα ριξω το πρωι σε ενα βαλιτσονι... τι αλλο? τα ρουχα της μικρησ ετοιμα ειναι.. η καλα8ουνα το ιδιο... ερμ.. τι αλλο τι αλλο τι αλλο?

τα χαρτια τα ετοιμασες???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

to mono που δεν εχω ειναι ληξιαρχικη πραξη γαμου.. εδω και 15 μερεσ εχω κανει αιτηση στα γαμω κεπ και τπτ ακομη μην πω καμια κουβεντα!

γιατι δεν πας στο δημο να το παρεις....δεν θα σου το δινανε πιο γρηγορα......???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πας στο δημο να το παρεις....δεν θα σου το δινανε πιο γρηγορα......???

@@ria sth linatsa... με τους κρετινους που εχουμε μπλεξει επιτελους! 5νθημερη δουλεια 1 μερα ρεπο, 2 μερες απεργεια, 2 μερεσ αναρωτικη..


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@@ria sth linatsa... με τους κρετινους που εχουμε μπλεξει επιτελους! 5νθημερη δουλεια 1 μερα ρεπο, 2 μερες απεργεια, 2 μερεσ αναρωτικη..

αστα να πανε....αυτοι εχουν καταστρεψει την ελλαδα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ευτυχω.. χεσμενη πανω μου ειμαι κακακακακκακακακακακα

8α αρχισω να πανικοβαλομαι σιγα σιγα

μην πανικοβαλλεσαι,ολα θα πανε καλα...ελα εσυ εισαι θηριο ...τοσο καιρο εισαι ανετη τωρα θα σε πιασει πανικος????


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...