Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Faith22 είπε:

      Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

      Ψυχραιμία,μην σε πιάνει πανικός.Οταν λες σου έκανε μπουλινγκ τι εννοείς?

      Ασφαλως και υπάρχουν γιατροί να σε αναλάβουν,σε ποια πόλη βρίσκεσαι?

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με τα κιλά μου τι θα κάνω ρε κορίτσια μου έμειναν 10 κιλά περίπου

δεν είναι λίγα ρε γ..το είχα και 3 προ εκγυμοσίνης λόγο καλοκαιριού και φτάνουμε στα 10. είμαι ανυπόμονη θέλω να τα χάσω μπαμ μπαμ


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

περιμένω να 40 για να ξεκινήσω πάλι το γυμναστήριο που σταμάτησα μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος. ευτυχώς δεν έχω τοπικό πάχος. είναι ομοιόμορφο παντού. κοιλιά και πόδια.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε συ μάρα όταν έχεις μάθει να φορά τα κοντά και τα στενά μια ζωή και ξαφνικά βλέπεις μια μπάκα και κάτι μπούτια τρελαίνομαι. για μένα είναι εφιάλτης. δεν κοιτάζομαι στο καθρέφτη


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα μπα εγώ και η κατάθλιψη είμαστε δυο κόσμοι διαφορετικοί, δυο δρόμοι παράλληλη που δεν συναντιούνται ποτέ. απλά με στεναχωρεί το σώμα μου όπως έγινε τώρα. η μέση μου έγινε μονοκόμματη.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ροζουλα μου σε καταλαβαινω, ετσι ημουν κι εγω, αλλα υπομονη βρε, ακομα δεν εχεις σαραντισει. στις 40 μερες ερχεσαι κατα πολυ στα φυσιολογικά σου, αλλα ξαναλεω, το σωμα αρχιζει να επανερχεται πληρως απο το 6μηνο και μετα. και αν το σκαρι σου ειναι τετοιο οπως και το δικο μου (που ετσι σε εχω κοψει) και γυμναζοσουν και πρωτα, το καλοκαιρακι θα εισαι κουκλαρα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε κατανοω απολυτα ροζουλι μου... απλα σκεψου οτι ειμναι κατι εντελως παροδικό.. που να δεισ οταν 8α τρεχεις πισω απο το μπεμπε... δεν θα παιρνεις ανασα.. το καλυτερο γυμναστηριο!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

σμουτς μου απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί. υπομονή αυτό κάνω όπως και σε όλη την εγκυμοσύνη που έβλεπα το σώμα μου να αλλάζει. γιατί όταν έχει μάθει το σώμα να γυμνάζεται και ξαφνικά σταματάς όλα χαλαρώνουν πάνω σου. ή τουλάχιστον έτσι το αισθάνομαι εγώ.

και η κουνιάδα μου το χαίρεται αφάνταστα γιατί ο άντρας της πάντα με γλυκοκοίταγε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...