Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

εγω που πηρα 20τι να πω??και εγω 6εχασα βγαινοντας απο το μαιευτηριο..θηλαζεις ακομα χριστινακι?και εγω σαβουριαζω πολλα γλυκα δεν ξερω αλλα εχω πολλες υπογλυκαιμιες..

χτες κοψαμε την βασιλοπιτα ειναι κεικ με λευκη σοκολατα και εχω φαει 3κομματια..α μου εκατσε και το φλουρι ηταν ενδιαμεσα στο κομματι του συζυγου και πιο πολυ στο δικο μου..χι χι..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

του ελεγα για το φαν κλαμπ που εχει στο παρεντς την ωρα που με εραβε..:shock:και μου ελεγε εσυ ποια εισαι οταν μπω να δω τι γραφεις..καλα μιλαμε εχει πολυ γελιο ο ανθρωπος..

Είναι απίστευτος!!!!! Εγώ η τρελή που πανικοβλήθηκα με το περιστατικό της Μαρίνας, βλέπεις έχω επίσης ρέζους αρνητικό και πάνω από ένα μήνα να επαναλάβω τη σχετική εξέταση και έπαθα σοκ όταν διάβασα ότι μπήκε εσπευσμένα για πρόκλιση, αλλά εντωμεταξύ ήταν 12:30 το βράδυ και είπα να μη τον ενοχλήσω αλλά δεν κοιμήθηκα από την αγωνία μου. Του τηλεφωνώ λοιπόν το πρωί και τον ρωτώ μήπως πρέπει να την επαναλάβω και μου απαντά με το γνωστό χαλαρό ύφος "Τί έγινε σου ήρθε έμπνευση? Μια χαρά είσαι". Και έτσι ηρέμησα η χριστιανή:D:D:D θα με δει πάλι αύριο.

Link to comment
Share on other sites

να του πεις για μενα να δουμε με θυμαται??δεν ξεχνιεμε εγω(τρομαρα μου)να του δωσεις χαιρετησματα εγω θα τον ξαναδω στις 12φλεβαρη που θα σαραντησω..

χαρα μηπως ξερειες τι γινετε με την ειρηνη??δεν εχει μπει καθολου και ανησυχουμε εδω οι κοπελιες


:-D

Link to comment
Share on other sites

να του πεις για μενα να δουμε με θυμαται??δεν ξεχνιεμε εγω(τρομαρα μου)να του δωσεις χαιρετησματα εγω θα τον ξαναδω στις 12φλεβαρη που θα σαραντησω..

χαρα μηπως ξερειες τι γινετε με την ειρηνη??δεν εχει μπει καθολου και ανησυχουμε εδω οι κοπελιες

τις εστειλα μηνυμα και δε μου εχει απαντησει ακομα μολις μαθω θα σας ενημερωσω αμεσως


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλά Άννια μου άρεσε η περιγραφή:με έραβε και εγώ του έλεγα για το φαν κλαμπ στο πάρεντσ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι αφου φαντασου τον ζαλισα τον ανθρωπο γυρισε και με ειπε πολυλογου..απλα εγω οταν αγχωνομαι αυτο παθαινω δεν βαζω γλωσσα μεσα..και στο ραψιμο κ γενικα οταν γεννησα και μετα επειδη η μητρα μου επαθε μια ψιλοατονια και δεν εκανε συσπασεις πηγα να εχω παλι τα ιδια παρατραγουδα και κατααγχωθηκα και το εριξα στο κουτσομπολιο..χα χα χα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Άντε!!!

Εγώ πάλι γλώσσα δε βάζω μέσα ποτέ.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα χαρουλίτα μου τι κάνεις;;; Μια χαρά είναι η νύφη!! Ο γαμπρός καλά;;; :tongue::tongue: Τον έχεις ζυγίσει καθόλου; Εμένα παίρνει γύρω στα 200γρ την εβδομάδα, αλλά διαβάζω εδώ διάφορα για ένα κιλό σε 25 ημέρες κλπ και αναρωτιέμαι τελικά πόσο πρέπει να παίρνουν;;

Άννια μου ναι θηλάζω ακόμα.. και κάναμε και πρόβα ότι παίρνει και το μπιμπερό με το δικό μου γάλα μια χαρά και έτσι είμαι έτοιμη από εβδομάδα να αφήνω λίγο γαλά στη μαμά μου ή στον καλό μου ώστε να πάω και εγώ καμιά βολτούλα να ξεσκάσω λίγο!! Ααα εσύ μας έλεγες ότι πήρε πολύ βάρος σε 2 εβδομάδες;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλάκια κοριτσάρα μου!!!

Εγώ πάω μια βόλτα ίσως την τελευταία......Μόνοι μας...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα χαρουλίτα μου τι κάνεις;;; Μια χαρά είναι η νύφη!! Ο γαμπρός καλά;;; :tongue::tongue: Τον έχεις ζυγίσει καθόλου; Εμένα παίρνει γύρω στα 200γρ την εβδομάδα, αλλά διαβάζω εδώ διάφορα για ένα κιλό σε 25 ημέρες κλπ και αναρωτιέμαι τελικά πόσο πρέπει να παίρνουν;;

καλα ειναι μεγαλωνει κι αυτος.. μια χαρα ειναι εμενα ο απιδιατρος τοσο μου ειπεοτι πρεπει να περνει 200γρ την εβδομαδα εγω δε τον εχω ζυγισει ακομα τωρα πηρα ζυγαρια για να τον ζυγιζω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Άσε γιατί αρχίζω σιγά σιγά να τα παίρνω,(που λέει ο λόγος)τόσο Τυπικός βρε παιδί μου?

Από πού πήρε αφού εγώ και ο μπαμπούλης του είμαστε χαλαροί και απρογραμμάτιστοι...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...