Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Mπράβο βρε στέγια μου!!! Λες το ζουζούνι σου να έρθει σήμερα;; Πήρες τον γιατρό σου;;;

Άντε βρε κορίτσια μου καλή επιτυχία για σήμερα ή για αύριο και όλα θα πάνε καλά! Λορέττα μου είναι λογικό να έχεις άγχος αλλά όλα θα πάνε καλά και τέτοια ώρα αύριο (λογικά) θα κρατάς το μικρούλι σου!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πω, πω βρε παιδιά πόσο γρήγορα κυλούν τα γεγονότα, ε?

Δύο γέννες χθες και άλλες δύο αύριο!!!!!! Με το καλό Lorreta και Στέγια!!!!!!

Lorreta, να σε καθησυχάσω λέγοντάς σου κάτι που μου είπε μία θεία μου καλαμπουρτζού!!!! "αν πονάς παιδί μου την ώρα της γέννας, σκέψου ότι την ίδια ώρα της επόμενης θα είσαι μια χαράααα!!!!!"

Νουνού, Marzab, τελικά εμείς θα το κλείσουμε το μαγαζάκι!!!!!!!

Πήγα σήμερα στο γιατρό, κάναμε NST όλα καλά, αλλά από ότι φαίνεται θα φάμε κι άλλες μέρες, καλέ πότε θα γεννήσω οεο???????

Annia, έδωσα χαιρετίσματα στο γιατρό μας, αλλά δεν κατάλαβε ποιά είσαι:-(:-(:-(:-(:-(. Ένας θεός ξέρει πόσες άλλες γέννες έχει κάνει απ΄τις 2 του Γενάρη, πρέπει να έιναι πολύ μακρύς ο κατάλογος!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by principessa
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

και γω αύριο στις 9:15 το πρωί μπαίνω για πρόκληση!

Στέγια μαζί θα μπούμε! ευχομαι όλα να μας πάνε καλά και να μη ταλαιπωρηθούμε καθόλου! Τα μωρά μας θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!!!!!

σοφάκι μεγάλη τύχη να σε πιάσουν οι πόνοι μια μέρα πριν...μακάρι και με μένα να γίνει έτσι!

τάο ούτε ένα μήνα δεν έχει που γέννησες!! θέλεις να τα χάσεις όλα τα κιλά αμέσως!!! μια χαρά είναι τα 10 που έχασες...καλύτερα σιγά σιγά!

mammycool εμείς πάντως είμαστε λίγο "κεφάλες" οικογενειακώς. Και εγώ και ο αντρούλης μου έχουμε μεγάλα κεφαλάκια!!!!

να σας πω και το εξής:

ΦΟΒΑΜΑΙ, ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ, ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ

Στέγια πως νιώθεις?

αντε κοπελα μου με το καλο!!!θα εχεις μια αγωνια να δεις το μωρο σου ε?φυσικο ειναι να τα νιωθεις ολα αυτα!

οχι απλα μια μερα πριν,λιγες ωρες πριν την προκληση.1 το βραδυ με πιασανε οι πονοι και 8 το πρωι ειχα ραντεβου,στο τσακ την γλιτωσα.

στεγια με το καλο να γεννησεις και εσυ και καλους θηλασμους για ενα γερο μωρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αντίκρισα στο εσώρουχό μου βλένα καφέ.....

Λες???????

Έχω και πονάκια...

εμενα η βλεννα ηταν τεραστια αλλα με αιμα,οχι καφε.καφε βλεννα ειχα 2 εβδομαδες πριν γεννησω και νομισα και εγω οτι ηταν αρχη του τοκετου αλλα τελικα δεν......

αντε αν τα πονακια γινουν 5λεπτα φευγεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μ'επιασαν και μένα κάτι έντονοι πόνοι κάτω στην κοιλιά! Μέσα σε 1 ώρα πόνεσα 5 φορές έντονα! Πήρα τον γιατρό και μου είπε να περιμένω κανα δύωρο να δω!

Λέτε να είναι η αρχή του τοκετού?????


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ τι καλα ετσι να ετοιμαζεστε σιγα σιγα αυτα ειναι τα προεορτια,θα γεμισουμε με μωρακια πολυ χαιρομαι..πρινσι δεν πειραζει ενα μυαλο εχει και αυτος..


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου ακούω πολύ καλά νέα!

Στέγια μου και Λορρέτα μου με το καλό το νέο μέλος της οικογένειας και όλα να πάνε καλά και με έναν πόνο!

Ειρηνάκι μου και Μαρινάκι να σας ζήσουν τα γλυκούλια σας!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα νέυρα μου πρωι πρωι είμαι 37 και 3!Συναντήθηκα το Σαββατο με την μαία μου και τα είπαμε μιλάγαμε περιπου 4 ωρες για το πως θα συμβεί πως μπορει να γίνει και τι διαδικασία θα ακολουθήσω μέχρι να πάω στο νοσοκομείο!Εχω ραντεβου στις 28 του μηνός αν δεν έχω γεννήσει ακόμα μου το είπε και έκείνη γιατί το μωρό μου είναι χαμηλά και μπορει να έρθει νωρίτερα απο της 28 ή σιγουρα πολύ νωρίτερα απο την πητ!δεν μένει παρά να περιμένουμε!εγω εχω μια διάισθηση ότι θα έρθει νωρίτερα για να δούμε θα βγώ αληθηνή?Σας ζάλησα ε????????


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εσεις που τα έχετε περάσει για δώστε μου τα φώτα σας. Στην πρώτη επίσκεψη στο γυναικολόγο αφου μάθεις οτι είσαι έγκυος. Γίνετε κολπικά? Η μόνο με υπερυχο πάνω στην κοιλιά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα joy εμένα η πρώτη μου φορά ήταν κολπικά και τα επόμενα ήταν κοιλιακά!μέχρι που μπάινεις στο μήνα σου που όλες κανάμε κολπικό αν χρειαστεί και χέρι στο τέλος!Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Και συ ότι καλύτερο!! Απλά αγχώνομαι..δεν είναι επικύνδυνο κολπικά να κάνει καμιά ζημιά?? Βασικα΄λόγο δουλειας είμαι επαρχεια. Και θα πάω σε μια γυναικολόγο εδώ. Ο δικός μου είναι Αθήνα και θα κατέβω ποιο μετά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...