Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σε σχέση με τα λόχεια και εγώ θα ήθελα πολύ να το ξέρω αυτό!! :tongue::tongue:

Επίσης όταν πάμε στο γιατρό στις 40ημέρες, τι είδους εξέταση μας κάνει;; Κολπικό υπέρηχό; Και αν έχουμε ακόμα λόχεια;;;

mummycool σε σχέση με τα φτερνισματάκια στα μωράκια, μου είπε η παιδίατρος ότι είναι πολύ φυσιολογικό και δεν έχει σχέση με κρύωμα αλλά με 'νευρική' αντίδραση.. ή κάτι τέτοιο.. οπώτε μην ανησυχείς καθόλου!! Εμένα από τη γέννηση φτερνίζεται αρκετές φορές την ημέρα!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ 37ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 41ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ..ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ..ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ..


:-D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε???

αννια μου με προλαβες με τι στελιτσα πηγα να ανοιξω και εγω θεμα ευτυχως που το ειδα χαχαχα!!!! μου ειπε να σας πω πολλα φιλακια σε ολες


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aχχ βρε κορίτσια τώρα το είδα το μήνυμα για τη στέγια μας!! Για πείτε λεπτομέρειες..τι λέει;;

Στέγια μου να χαίρεσαι τον πρίγκιπά σου!!!!!! Φαντάζομαι σε τι πελάγη ευτυχίας θα πλέεις τώρα!!!!

Και το λορεττάκι θα γέννησε εε; Θα μας ειδοποιήσει καμιά ή θα το μάθουμε όταν επιστρέψει εδώ;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aχχ βρε κορίτσια τώρα το είδα το μήνυμα για τη στέγια μας!! Για πείτε λεπτομέρειες..τι λέει;;

Στέγια μου να χαίρεσαι τον πρίγκιπά σου!!!!!! Φαντάζομαι σε τι πελάγη ευτυχίας θα πλέεις τώρα!!!!

Και το λορεττάκι θα γέννησε εε; Θα μας ειδοποιήσει καμιά ή θα το μάθουμε όταν επιστρέψει εδώ;;

βρε βρε καλως τη συμπεθερα τι μου κανεις?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι χαρά μου...εδώ τα γνωστά..μαμ, κακά και νάνι!!!:tongue::tongue: Εσείς πως τα πάτε;

Αναρωτιέμαι πότε ακριβώς αρχίζουν να κοιμούνται λίγο παραπάνω το βράδυ και δεν ξυπνάνε ανά 3ώρο!!! Και εσένα που του δίνεις γάλα έτοιμο έτσι κάνει ή είναι...προνόμιο του θηλασμού;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι χαρά μου...εδώ τα γνωστά..μαμ, κακά και νάνι!!!:tongue::tongue: Εσείς πως τα πάτε;

Αναρωτιέμαι πότε ακριβώς αρχίζουν να κοιμούνται λίγο παραπάνω το βράδυ και δεν ξυπνάνε ανά 3ώρο!!! Και εσένα που του δίνεις γάλα έτοιμο έτσι κάνει ή είναι...προνόμιο του θηλασμού;;

αναλαγα συνηθως τρωει κατα τις 11,30 και μετα 5-6 αλλα υπαρχουν και βραδια που μπορει να φαει 11,30 και μετα 2,30και5,30 αναλογα αν θα φαει καλα η οχι στις 11,30


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και απο εμενα

να σας ζησουν τα κουκλακια σας και να ειναι παντα υγιη.......

το δικο μου κουκλακι ειναι πολυ καλα,,,το βραδυ μετα το μπανιο του δινω ξενο γαλα και κοιμαται 4,5 ωρες

οσο για τα φτερνισματα εμενα φτερνιζεται πολλες φορες και ειναι απολυτως φυσιολογικο

οσο για τα λοχεια εμενα κρατησε 22 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε;Βλεπω τωρα με τα μωρακια μας δεν προλαβαινουμε ε;;Πω,πω απουσιες;;;:lol:Θελω να παω βολτα απελπισμενα,πειραζει;;;Δεν μπορω αλλο μεσα..........


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

kalimera, να σας ζήσουν τα μωράκια Λορέττα και Στέγια...

καλά, η ευτυχία δεν μετριέται ειδικά για τις πρωτομαμάδες που η όλη εμπειρία είναι πρωτόγνωρη- όχι ότι ξεχνιέται στα επόμενα,αλλά στο πρωτο τα συναισθήματα χτυπούν κόκκινο....

εμείς ξυπνούσαμε κάθε μια ώρα χθες και θηλάζουμε αποκλειστικά, είναι το πως τρώει κάθε φορά καλά ή λιγότερο, εμένα έπινε λίγο στο δεκάλεπτο κοιμόταν και τσουπ ξαναξυπνούσε μετά από μια ώρα... που θα πάει θα προσαρμοστούμε...

ρε κορίτσια η κλεισούρα αρχίζει να μου σπάει τα νεύρα, αλλά είπα να μην βγω πριν σαραντίσουμε... εσείς πως είστε ψυχολογικά;;; εκεί που λέω όλα καλά μου βγαίνει μια κούραση και κάτι νεύρα το απόγευμα προς βράδυ... ειδικά από 6 ως 8 μέχρι να κοιμηθούν και οι μεγάλες είναι δύσκολα... άχ, άντε εμείς αύριο κλείνουμε μήνα... δυο βδομάδες και μετά όλο καροτσοβόλτες θα μαστε... :rolleyes: φιλάκια αν δεν σας ξαναπετύχω... άντε να γεννησουμε όλες και να μεγαλώσουν λίγο τα μπομπιράκια για να λέμε για τις νέες εμπειρίες!!!!


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ιοσμα,κι εγω της εδωσα σκονη.Οταν ηρθα σπιτι μου ετρεχε απο το στηθος το γαλα αλλα μετα απο το αγχος και το τρεξιμο αρχισε και μειωνοταν..:(Πολυ θα ηθελα να συνεχισω για τα αντισωματα αλλα τι να γινει κι αυτο το λιγο καλο ειναι.Τι κανει το μωρακι σου;;;


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...