Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

μπηκα να δω αν γεννησε η erianton αλλα για να την χασατε μαλλον θα εχει γεννησει η κοπελα!

loretta ειδα τυχαια οτι εισαι στον 10ο μηνα και προχωρας ε????και εγω στην 41 εβδομαδα γεννησα!

στεγια αγορασες τελικα πολυθρονα θηλασμου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρινάκι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

σοφάκι προχωράω αλλά μάλλον αύριο θα γεννήσω (με πρόκληση) ε φτάνει τόσο! στο δημοτικό θα το στείλω το παιδί μόλις το γεννήσω!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

σοφάκι προχωράω αλλά μάλλον αύριο θα γεννήσω (με πρόκληση) ε φτάνει τόσο! στο δημοτικό θα το στείλω το παιδί μόλις το γεννήσω!

και εγω ειχα ραντεβου για προκληση αλλα το βραδυ πριν με πιασανε οι πονοι,ευχομαι να γινει το ιδιο και με εσενα!και μπραβο και στο γιατρο σου που σε αφησε να ερθει μονο του,λιγοι αφηνουν τοσο!

erianton να σου ζησει κοπελα μου το μωρο σου,θα ζεις ανεπαναληπτες στιγμες!

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη και μαρινα να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας, να στε και σεις γερές και με το καλό να γυρίσετε σπιτάκια σας....

κορίτσια πάλι το χασα το θεμα, τα μην. τα χθεσινά δεν μου ήρθαν και έτσι σήμερα σας έψαχνα...

αγαπημένο θέμα ανοίξατε χθες: τα κιλά, και εγώ από τα 20 έχασα τα 10, από μόνα τους, αλλά τα άλλα 10 τι να τα κάνω;;;; δεν πολυτρώω γλυκά, μερέντες, πατατάκια και όλα τα ωράια που τ΄σακιζα πριν αλλά τρώω- δεν μπορώ να πω- φαγητάκι κανονικά.... αλλά τα ρημάδια δεν φεύγουν, περιμένω να σαραντίσω να αρχίσουμε καμιά βόλτα για να δω πως θα πάμε... φιλάκια και καλημερούδια


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι αλλά αν έβλεπες τη φάτσα μου θα καταλάβαινες γιατί με χαίδευε!!!!

δε ξέρω το βάρος! ο γιατρός έχει κάτι λίγο παλιά μηχανήματα! λες να βγει κανένα θηρίο??? πάντως η κοιλιά είναι κανονική!

ούτε εγώ ήξερα πόσο είναι και καλυτερα, 38η και βγήκε 2960 αλλά ξέρεις τι κατάλαβα; το κεφάλι έχει σημασία πόσο είναι, είδα και της διπλανής στην κλινική που ήταν 4 κιλά και είχαμε το ίδιο κεφάλι απλά αυτός ήταν πιο χοντρούλης... οπότε μην ανησυχείς! όλα καλά να πάνε αύριο εύχομαι αν και εύχομαι να σε πιάσουν οι πόνοι το βράδυ!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια..ειρηνακι μου χρονια πολλα πολυχρονη και να σου ζησει ο μπεμπακος σου το πιο καλυτερο δωρο που ειχες ποτε..αχ ειμαι πολυ χαρουμενη καθε φορα που διαβαζω νεα σας ειναι σαν να γεννανε δικοι μου ανθρωποι..


:-D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα τσουπρίτσες!!!!

Ειρηνάκι & Μαρινάκι να σας ζήσουν τα μωρούλια σας!!!! Τι τέλεια που μπήκα τώρα και είχαμε τόσο ευχάριστα νέα!!!!

Χαρουλίτα για πες λεπτομέρειες για την Ειρήνη..πότε γέννησε τελικά; Εχθές ή σήμερα;

Άντε να παίρνετε σειρά και οι υπόλοιπες!! ΠΡος το παρόν μόνο την λορέττα έχουμε που γεννάει αύριο; Καμία άλλη;

Λεγκούλι καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας!!!! Πως αντέχεις βρε θηρίο;;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου χαίρεται....

Απολάμβανα την τελευταία μέρα ελευθέρου ύπνου.....

Τι ευχάριστα νέα αντίκρισα ξυπνώντας....

Να σας ζήσουν Μαρινάκι και Ειρήνη τα μπουμπουκάκια σας....

Άντε και σε μας μια μέρα έμεινε...

Αν και σήμερα νιώθω κάτι ψιλοπονάκια (όχι μεγάλης έντασης,ούτε διάρκειας)που έρχονται κάθε 5-10 λεπτά...Λέτε???????????


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

στεγια αγορασες τελικα πολυθρονα θηλασμου?

Σοφάκι μου να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου!!!!Παρακολούθησα όλες σου τις αγωνίες...

Εμείς την πήραμε την πολυθρόνα και μέχρι αύριο περιμένουμε και τον Πρίγκιπα.....

Φιλάκια πολλά...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις πήρα το γιατρό,και μου ανακοίνωσε πως αν δεν γίνει νωρίτερα(σήμερα δηλ)αύριο το πρωί στις 9 θα μπώ στο μαιευτήριο.....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

και γω αύριο στις 9:15 το πρωί μπαίνω για πρόκληση!

Στέγια μαζί θα μπούμε! ευχομαι όλα να μας πάνε καλά και να μη ταλαιπωρηθούμε καθόλου! Τα μωρά μας θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!!!!!

σοφάκι μεγάλη τύχη να σε πιάσουν οι πόνοι μια μέρα πριν...μακάρι και με μένα να γίνει έτσι!

τάο ούτε ένα μήνα δεν έχει που γέννησες!! θέλεις να τα χάσεις όλα τα κιλά αμέσως!!! μια χαρά είναι τα 10 που έχασες...καλύτερα σιγά σιγά!

mammycool εμείς πάντως είμαστε λίγο "κεφάλες" οικογενειακώς. Και εγώ και ο αντρούλης μου έχουμε μεγάλα κεφαλάκια!!!!

να σας πω και το εξής:

ΦΟΒΑΜΑΙ, ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ, ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ

Στέγια πως νιώθεις?


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

και γω αύριο στις 9:15 το πρωί μπαίνω για πρόκληση!

Στέγια μαζί θα μπούμε! ευχομαι όλα να μας πάνε καλά και να μη ταλαιπωρηθούμε καθόλου! Τα μωρά μας θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!!!!!

σοφάκι μεγάλη τύχη να σε πιάσουν οι πόνοι μια μέρα πριν...μακάρι και με μένα να γίνει έτσι!

τάο ούτε ένα μήνα δεν έχει που γέννησες!! θέλεις να τα χάσεις όλα τα κιλά αμέσως!!! μια χαρά είναι τα 10 που έχασες...καλύτερα σιγά σιγά!

mammycool εμείς πάντως είμαστε λίγο "κεφάλες" οικογενειακώς. Και εγώ και ο αντρούλης μου έχουμε μεγάλα κεφαλάκια!!!!

να σας πω και το εξής:

ΦΟΒΑΜΑΙ, ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ, ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ

Στέγια πως νιώθεις?

Μόλις αντίκρισα στο εσώρουχό μου βλένα καφέ.....

Λες???????

Έχω και πονάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αντίκρισα στο εσώρουχό μου βλένα καφέ.....

Λες???????

Έχω και πονάκια...

Στέγια μου έχω ακούσει οτι άμα δεις βλένα σε 24 ώρες μέσα γεννάς!!!!!

Μπράβο! είσαι τυχερή! :-P

Θέλω και γω βλεεεεναααααα :cry:


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αντίκρισα στο εσώρουχό μου βλένα καφέ.....

Λες???????

Έχω και πονάκια...

Λες να τριτώσουμε σήμερα;;;; Αχ τι καλα! Αφού έχεις βλένα και πονάκια σε κόβω μέχρι αύριο να γεννήσεις!!!!!!!!!!!:D

Λορεττάκο μου, δεν σε θέλω να στεναχωριέσαι... δεν υπάρχει περίπτωση να μη γεννήσεις απλά έχει καλοβολευτεί ο σπόρος και σου λέει χαζος είμαι να βγω... ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...