Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

ρε κοριτσια εχω αρχισει να ανησυχω περνω την ειρηνη και στα δυο τηλεφωνα και ειναι κλειστα. αν θυμαμαι καλα γιατι το αλτσχαιμερ της εγκυμοσυνης εμεινε σημερα ειχε και γιατρο αλλα δε θυμαμαι σιγουρα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λέτε?

Και στα 2 τηλ?

Δε ξέρω,υπάρχει άλλος τρόπος να μάθουμε νέα??


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βόλτα θα είναι πάλι,αυτή μου φαίνεται θα γεννήσει στο δρόμο....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια και με γεια το καινούριο σας καφέ!!! να το γεμίσετε γρήγορα με γεννητούρια σας εύχομαι!!!

Loretta και ΝΟΥΝΟΥ όντως η αναισθησιολόγος στη Γενική είναι πολύ καλή, αλλά η μαία που με ξεγέννησε (Δήμητρα) ήταν όλα τα λεφτά... Ακόμα κ αν δεν ερχόταν ποτέ η γιατρός γεννούσα άνετα μαζί της.. Βασικά όλες οι κοπέλες ήταν γλυκιές ευγενικές και εξυπηρετικές, το μόνο παράπονο ήταν ότι δεν ήταν συντονισμένες οι επισκέψεις και μπορεί πχ να σε ξυπνούσαν στις 11 για την αντιβίωση στις 11 μιση για θερμοκρασία και στις 12 για πίεση...αν σου φέρναν και το μωρό στις 1 ε δεν προλαβαίνεις να κοιμηθείς...το τελευταίο βράδυ ζήτησα να μη με πολυενοχλησουν αλλά από την υπερένταση που θα γυρνούσα σπίτι με το μωρό πάλι δεν μπόρεσα να κοιμηθώ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας αφήνω,θα τα πούμε πολύ αργότερα ή αύριο...Φιλάκια πολλά...

Καλό βράδυ μπας και δε σας πετύχω...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Ειρήνη μπορει να γεννάει! ας μην αγχωνόμαστε, μια χαρα θα είναι!

Στέγια καλή βολτιτσα!

Εγώ έχω ηρεμήσει αρκετα! τρώω οτι βρω μπροστά μου (φουντουνια, bueno, γαριδάκια)....

mammycool έχει καλές μαίες η γενική απ'οτι κατάλαβα. Σήμερα εμένα μία μου χαίδευε τα μαλλιά και μου μιλούσε πολύ γλυκά!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες μου... χάσαμε το Ρηνάκι; :)

Να ευχηθώ κι από δω να πάνε όλα καλά στο Μαρινάκι... που θα πάνε δηλαδή!!!!!!!!!!!! Άντε περιμένουμε νέα της...

Εμείς επιστρέψαμε με τον σκατούλη που δεν κοιμάται ποτέ αλλά πραγματικά ποτέ και είναι όλη την ώρα στο βυζί. Απ'την ημέρα που γέννησα είμαι με 1 ή 2 ώρες ύπνο κάθε μέρα... αλλά δεν φοβάμαι δεν είμαι δειλή... ακόμα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mammycool έχει καλές μαίες η γενική απ'οτι κατάλαβα. Σήμερα εμένα μία μου χαίδευε τα μαλλιά και μου μιλούσε πολύ γλυκά!

χα χα χα απίστευτο!!! όντως είναι πολύ καλές αλλά εμένα καμία δε μου χάιδεψε τα μαλλιά :-( πάντως όλες μου φάνηκαν συμπαθέστατες :P

ξέρεις πόσο βάρος έχει το μωρό σου;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χα χα χα απίστευτο!!! όντως είναι πολύ καλές αλλά εμένα καμία δε μου χάιδεψε τα μαλλιά :-( πάντως όλες μου φάνηκαν συμπαθέστατες :P

ξέρεις πόσο βάρος έχει το μωρό σου;

ναι αλλά αν έβλεπες τη φάτσα μου θα καταλάβαινες γιατί με χαίδευε!!!!

δε ξέρω το βάρος! ο γιατρός έχει κάτι λίγο παλιά μηχανήματα! λες να βγει κανένα θηρίο??? πάντως η κοιλιά είναι κανονική!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω τον εκανα μπανακι εφαγε και κοιματε το χρυσο μου(ευτυχως)εμενα πηρε μεσα σε 2βδομαδες 470γρμ καλα δεν ειναι??α και 1,5ποντο χα χα..

εγώ δε ξέρω αννια μου. Απο το βιβλίο της Πατσούρου που έχω διαβάσει λέει περίπου 200 γρ. την εβδομάδα για παιδιά που θηλάζουν! άρα είσαι μια χαρά!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου για μαζευτείτε!!!!!

Σας μεταφέρω την πληροφορία ζεστή ζεστή!!!!!!!!!!!!

Η Μαρίνα μας γέννησε στις 10 το βράδυ την πανέμορφη μπεμπούλα της και όλα πήγαν τέλεια!!!!!!

Να τους ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανοιξα και θέμα για να της ευχηθούμε επίσημα!

Επεξεργάστηκαν by principessa
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...