Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια!!!!!!!!

Με το καλό να ακούσουμε τα σημερινά γεννητούρια!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι (καταρχάς εννοείται πως δεν ζαλίσεις κανένα), ακόμα κι αν έρθει νωρίτερα, μην ανησυχείς καθόλου. Διανύεις την 37η εβδομάδα, που σημαίνει πως το μωράκι σου είναι καθόλα έτοιμο και όχι πρόωρο, οπότε με το καλό να βγει. Πίστεψέ με καλύτερα που εσένα είναι ήδη χαμηλά, παρά εμένα που δε θέλει να κατέβει και προβλέπω να γεννάω την 41η!!!!!!

Joy, καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!! Είναι γεγονός ότι ο πρώτος υπέρηχος είναι συνήθως κολπικός, αν και αυτό έχει να κάνει με το πόσο σύντομα επισκέφθηκες το γιατρό σου. Για παράδειγμα αν η χοριακή σου είναι γύρω στα 1.500, είναι απίθανο να κάνεις κοιλιακό υπέρηχο, ενώ αν έχεις αρκετά μεγαλύτερη τιμή, είναι πιθανότερο να δεις το φασόλι σου με κοιλιακό υπέρηχο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλέ, η καροτσερία στο τικεράκι μου τερμάτισε.;);););)

Τώρα παίζω παράταση, χα,χα!!!!!

Joy, μην αγχώνεσαι (αν κι εγώ είχα τις ίδιες ανησυχίες οπότε σε καταλαβαίνω!!!). Το φασόλι είναι πολύ καλά προστατευμένο εκεί μέσα και δεν κινδυνεύει από τον υπέρηχο.

Επεξεργάστηκαν by principessa
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι καλά που με βοηθάτε!! Η χωριακή ήταν 4887,5. Πήρα τηλ το γιατρο μου στην Αθήνα μου είπε οτι είναι καλή και οτι θα αλλάζω μήνα κάθε 15. Και οτι με το καλό θα γεννήσω 15 Σεπτεβρίου, μάλιστα μου είπε οτι η γυναικολογος είναι νωρίς και δε θα δει τίποτα . Λέω να πάω σήμερα εδώ, να μου γράψει και τις εξετάσεις και να κατέβω Αθήνα να τις δεί, απλά φοβάμαι με την κολπική μη κάνει καμιά ζημιά. Δε την ξέρω κίολας...

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!

Αν έχεις σκοπό λοιπόν να επισκεφθείς το γιατρό σου στην Αθήνα μέσα στο επόμενο δεκαήμερο, μπορείς να αναβάλεις προς το παρόν τον υπέρηχο αν αισθάνεσαι άβολα, να επαναλάβεις τη χοριακή μετά από λίγες μέρες για να δεις την εξέλιξή της και να ακούσετε μια και καλή την καρδούλα του όταν θα έρθεις Αθήνα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου εύχομαι να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!

Αν έχεις σκοπό λοιπόν να επισκεφθείς το γιατρό σου στην Αθήνα μέσα στο επόμενο δεκαήμερο, μπορείς να αναβάλεις προς το παρόν τον υπέρηχο αν αισθάνεσαι άβολα, να επαναλάβεις τη χοριακή μετά από λίγες μέρες για να δεις την εξέλιξή της και να ακούσετε μια και καλή την καρδούλα του όταν θα έρθεις Αθήνα!!!

Καλά τα λές... Δηλαδή να πάω σήμερα και να τις πω να μου γράψει μόνο τις αιματολογικές, ωστε να τις έχω να τις δείξω, και να κατεβω σε 10 μέρες. Αυτό θα κάνω! να σε καλά! εσύ σε ποιο μεαυτηριο πας?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Χαρά!

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αναμένουμε σύνδεση on line για άμεση πρόσβαση στα γεγονότα!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα σηκώθηκα από τις 8 και γυροφέρνω στο σπίτι, δεν έχω να κάνω κάτι ιδιαίτερο γιατί είναι καθαρό και λέω να φτιάξω lemon pie η πεινάλω!!!!

Στο Λητώ θα γεννήσω (όταν αποφασίσει να προβάλλει ο μπόμπιρας)!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα πρινσι μου μολις μαθω νεοτερα θα σας ενημερωσω ελπιζω και εσυ να εχεις καμια να μας ενημερωσει αμα γεννησεις ε?

αληθεια το ονομα σου πως ειναι?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι καλα΄!!! Θα έρθει! που θα πάει! είναι θέμα ημερών!

Πονάει λίγο η κοιλιά μου χαμηλά..είναι φυσιολογικό??

Σας ζαλίζω τώρα με την άγνοια μου..και εσεις είστε με τη βαλίτσα στο χέρι!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα πρινσι μου μολις μαθω νεοτερα θα σας ενημερωσω ελπιζω και εσυ να εχεις καμια να μας ενημερωσει αμα γεννησεις ε?

αληθεια το ονομα σου πως ειναι?

Και το όνομα αυτής : Βααααάσσσσωωωωω!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι, ναι έχω της Μαρίνας και της Μαρίας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο γιατρός μας έδωσε παράταση ως το Σάββατο, ελπίζω να προκύψει από μόνο του μέχρι τότε, διαφορετικά πάμε για πρόκλιση:o:o:o:o:o.

Joy, είναι πιθανό να έχεις διάφορες μικροενοχλήσεις τέτοιου τύπου. Χαλάρωσεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!! επιτελους γυρισα σπιτακι μου με το αγορακι μου αγκαλιτσα!

ελπιζω η στεγια να μην ταλαιπωρηθει κ να γεννησει ευκολα.

να σας ζησουν τα μωρακια σε οσες γεννησαν κ δεν προλαβα να ευχηθω.

τι μου κανετε?


QhLMp3.png tdTOp3.png

qglBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Μανούλααα γούελκαμ μπακ!!! Και πάλι να χαίρεσαι το μικρούλι σουυ!!!!!

Joy μην ανησυχείς καθόλου για τον κολπικό υπέρηχο.. αλλά και πάλι θα συμφωνήσω με την πρίντσι, ότι από τη στιγμή που θα πας στο γιατρό σου σε καμιά δεκαριά ημέρες, δεν υπάρχει λόγος να κάνεις υπέρηχο τώρα! Εξάλλου το σημαντικό που βλέπουν και την εξέλιξη της εγκυμοσύνης, είναι στις 5-6 εβδ. που αρχίζει και ακούγεται η καρδούλα!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...