Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

Γεια σου γλυκουλα, τι κανει το μωρακι σου κοιματε καλα?

babyjes μονο γκρινιαρα δεν ακουγεσε οι περισσοτερες εδω μεσα ή τα περναμε ή τα περασαν προσφατα, γιαυτο ειναι το καφε μας, να ξεφορτωνουμε εκει που μας καταλαβαινουν γιατι περνανε τα ιδια.

Ελπιζω μονο οι αυπνιες μετα την γεννα να φευγουν γιατι αμα εκτος απο το μωρο εχουμε και αυπνιες δεν θα κοιμομαστε καθολου

ευτυχως που εχουμε και αυτο το καφε να ξαλαφρωνουμε λιγακι.μου εχουν πει παρα πολλες μαμαδες οτι οσες εχουμε αυπνιες ειναι επειδη προνοει η μητερα φυση για την κουραση που θα αντιμετωπησουμε μετα.τι να πω!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κέλι μου αν θες την γνωμη μου αναψε ολα τα φωτα στο σπιτι, βαλε και μουσικη και παιξε κανα παιχνιδακι με τα μικρα, οσο καθεσε και το σκεφτεσε χειροτερα ειναι, θα περασει και αυτο που θα παει?


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι αιμοραγια μωρε κανονικη ροη εχω,αν κι εγω με τη σερβιετα εχω αναψει και μου την εχει δωσει.:confused:Αυτο εκανα αναψα ολα τα φωτα,μεχρι και τα εξω και μπηκα και στο καφε για παρεα γιατι θα φρικαρω απο το μεσα.Οχι οτι πριν ειχα και κοινωνικη ζωη αλλα ειχα τοσες δουλειες εξωτερικες που δε καταλαβαιναινα πως περναγε η μερα.Τωρα μεχρι το μεσημερι ειμαι καλα και μετα που πεφτει ο ηλιος μεταμορφονομαι.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου γλυκουλα, τι κανει το μωρακι σου κοιματε καλα?

τις τελευταιες ημερες 2-3 κοιμαται καλα και αρκετες ωρες ευτυχως......την ημερα ομως ειναι αρκετα ανησυχος ομως το αντιμετωπιζω...

αντε με το καλο και εσυ...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου! Μπαίνω στα γρήγορα, μιας και έχει πάει μία και πρέπει να θηλάσω τη μπουμπούκα μου μήπως και κοιμηθώ κι εγώ λιγάκι! Επιστρέψαμε χτες σπίτι μας, αλλά επειδή η μπουμπούκα μας γεννήθηκε μόλις 2.610 την ξυπνάω και τη θηλάζω ανά δύωρο μέχρι να πάρουμε τα πάνω μας! Η γέννα ήταν πολύ εύκολη σε σχέση με την πρώτη φορά, αλλά αν και δεν είχα δυνατούς πόνους ψυχολογικά δεν ήμουν πολύ καλά γιατί στο τσακ γλίτωσα την καισαρική αφού το μωρό είχε αλλιώσεις στους παλμούς του και σε συνδυασμό με τη θετική coombs ο γιατρός μου ανησυχούσε πολύ! Ευτυχώς μέσα σε ένα δύωρο από 2-3 διαστολή πήγαμε στο 10 και με 3 σπρωξίματα γεννήθηκε η κουκλίτσα μας!

Να ευχηθώ στις Erianton, Στεγία και Λορέττα (δεν πιστεύω να ξέχασα καμία) να τους ζήσουν τα μωράκια τους και με το καλό και οι τελευταίες! :wink:


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Μπαίνω στα γρήγορα, μιας και έχει πάει μία και πρέπει να θηλάσω τη μπουμπούκα μου μήπως και κοιμηθώ κι εγώ λιγάκι! Επιστρέψαμε χτες σπίτι μας, αλλά επειδή η μπουμπούκα μας γεννήθηκε μόλις 2.610 την ξυπνάω και τη θηλάζω ανά δύωρο μέχρι να πάρουμε τα πάνω μας! Η γέννα ήταν πολύ εύκολη σε σχέση με την πρώτη φορά, αλλά αν και δεν είχα δυνατούς πόνους ψυχολογικά δεν ήμουν πολύ καλά γιατί στο τσακ γλίτωσα την καισαρική αφού το μωρό είχε αλλιώσεις στους παλμούς του και σε συνδυασμό με τη θετική coombs ο γιατρός μου ανησυχούσε πολύ! Ευτυχώς μέσα σε ένα δύωρο από 2-3 διαστολή πήγαμε στο 10 και με 3 σπρωξίματα γεννήθηκε η κουκλίτσα μας!

Να ευχηθώ στις Erianton, Στεγία και Λορέττα (δεν πιστεύω να ξέχασα καμία) να τους ζήσουν τα μωράκια τους και με το καλό και οι τελευταίες! :wink:

μαρινακι να εισαι παντα καλα και να χαιρεσαι την μπουμπου σου!χαιρομαι πολυ που σου πηγαν ολα καλα!οσο για τα κιλα της μικρης θα δεις ποσο γρηγορα θα παχυνει με τον θηλασμο!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!

Μαρινάκι καλωσήρθες πίσω στο καφέ!! Να σου ζήσει η κούκλα σου!!!!!! Πες μας περισσότερα νέα...πως σου φαίνεται τώρα με ένα κοριτσάκι;; :wink:

Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά παρά το άγχος και την ταλαιπωρία και τώρα είστε πάλι σπιτάκι σας! Ο μικρός σας πως το έχει πάρει;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,καμια δεν ειναι παλι εδω;;;Ουουου,που ειστε;;;;ΜΑΡΙΝΑΚΙ καλωσηρθες,τελος καλο ολα καλα,τελικα ολες απο κατι δυσκολο το περασαμε ετσι;;Ολα πηγαν καλα ομως για ολες,αντε με το καλο και στις τελευταιες εγκυουλες....;)Εγω εχω ενα σπιτι σκ@#α αλλα ρε παιδια ποναει μεχρι και ο αντε να μην πω..... τοσες φορες που εσπρωχνα και δεν εβγαινε η ζουζουνα μου,κανω οτι μπορω και ρε γαμωτο ειναι κι αυτα πολλα...:tongue:Ελενηηηηηηηη που εισαι βρε παλιοσειρα;;;ηρθα εγω κι εφυγες εσυ;;;;:lol::lol:


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι κανετε.

ελενη εχω γεννηση απο 7 ιανουαριου .

μαρινακι να εισαι καλα και να σου ζησει το μωρακι σου.μην στεναχωριεσε για το βαρος και η δικια μου 2660 γεννηθηκε και σημερα ειμαστε 3100 με αποκλειστικο θυλασμο.:tongue:ειμαστε φαγανες?


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...