Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

αφηστε και εγω θελω σαν τρελη να βγω εξω δεν εχω βγει καθολου εδω και 14μερες..ευελπιστω να παω εστω κ μεχρι το σ.μαρκετ μεσα στη βδομαδα..αφου βγαινω στη βεραντα καθε τρεις και λιγο και κοιταω σαν χαζο εξω..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ ΓΛΥΚΟΥΛΑ που φτασαμε;να βγαινουμε για δουλειες και θα το λεμε βολτα.:tongue::tongue:

οντως!!!αστα να πανε βρε κελακο μου...και εγω εχω ενα μονο ποσο μαλλον εσυ που εχεις 4!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιακια τι κανετε?

να σας ζησουν τα μωρακια σας.δυστιχος δεν εχω πολλη χρονο ομως διαβαζω σχεδον τα παντα.μαρινακι ελπιζω να ειναι ολα καλα περιμενουμε νεα σου.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερούδια!!! Τι ησυχία σήμερα στο καφέ μας...

Πρίντσι, Νουνού & Μαρία δώστε το παρόν γιατί διαφορετικά θα νομίζουμε ότι γεννήσατε!!! (αλήθεια η Νουνού δεν έχει ακουστεί καθόλου ούτε εχθές ή ιδέα μου είναι;;)


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πω πω τοσο χαλια το καφε μας ψυχη δε κυκλοφορει....

καλε η νουνου που ειναι καιρο εχω να τι δω μεσα

α ξεχασα να σας πω καλημερα!!!

μανιταρι την ιδια απορια με την ελενη εχω.. γεννησεεεεεεςςς??????

επισης μια που ειμαι μονη μου ας κανω ενα μονολογο

λοιπον εμεις την κυριακη ζυγιστηκα και ιμασταν 4950 και οταν φυγαμε απο το μαιευτηριο ειμασταν 3700 δλδ πηραμε μεσα σ ενα μηνα 1250 ειναι πολλα??????

και κατι ακομα οταν τελειωσει η λοχεια μας θα ξανααδιαθετησουμε κανονικα η οχι αμεσως μετα απο ενα μηνα???? να σας πω οτι εγω υπαρχουν μερες που εχω αυτα τα καφε και αλλες οχι και συνεχιζετε αυτη η κατασταση ακομα παρολο που ειμαστε στις 33 μερες ποσο ακομα θα το εχω??? ξερετε???;)


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χαρουλίτα!!! Καλέεε..την ίδια ακριβώς στιγμή γράφαμε :wink:

Kαι εγώ έχω ακόμα λόχεια.. και δεν βλέπω να σταματάνε και όλας.. άστα!!

Για το βάρος εμένα παίρνει γύρω στα 200γρ την εβδομάδα... αυτή την εβδομάδα πήρε 300γρ και απ'ότι είπαν και εδώ τα κορίτσια που διαβάζω είναι φυσικολογκό... έχω διαβάσει όμως και από τις μανούλες Δεκεμβρίου ότι παίρνουν και πολύ παραπάνω, άρα δεν θα ανησυχούσα καθόλου στη θέση σού! Αλήθεια μετά την πρώτη επίσκεψη πότε θα τον ξαναδεί παιδίατρος;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!!!! Δηλώνω επίσημα ότι δίνω το παρόν!!!!!!!!!!!!!!!

Από χθες πονάει φρικτά η μέση μου, αφήστε που τα χαράματα με έπιασε ένα βαρβάτο "mayday mayday" όπως έλεγαν χαρακτηριστικά και οι A.M.A.N. και τα είδα όλα λέμε..... προς στιγμή τρόμαξα γιατί έχω διαβάσει ότι μπορεί να αποτελέσει ένδειξη έναρξης τοκετού, αλλά αφού μέχρι στιγμής δεν βλέπω τίποτα, το πιθανότερο είναι πως ευθύνεται το break με λευκή σοκολάτα και σταφίδες που καταβρόχθησα κατά τις 11 το βράδυ !!!!!!!!!!!!!!! Οπότε για μεσημεράκι ρύζι λαπάς και πολύ μου είναι!!!!!!

Λογικά σήμερα πρέπει να βγαίνουν σιγά σιγά και οι νέες μανούλες μας ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω,πω κοριτσάκια, χάλι μαύρο με τα λόχεια ε? Δηλαδή κατά κάποιο τρόπο, περνάμε μαζεμένες τις περιόδους που είχαμε γλιτώσει όλους τους προηγούμενους μήνες ε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!Εμενα την ειδε η παιδιατρος το Σαββατο και θα την ξαναδει σε 15 μερες.Μεχρι να παει 2 μηνων να κανει το πρωτο εμβολιο και μετα καθε μηνα για το επομενο εμβολιο.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Βρε Πρινσι τι μας κανεις με τις σοκολατιτσες σου;Και πριν μπορουσα να μιλαω ελευθερα για το ποσο λαιμαργη ειμαι.:lol:Τωρα πρεπει να κρατηθω,εχω και καποια κιλα να χασω.:rolleyes:Η μεση σιγουρα ειναι σημαδι γεννας,που θα παει θα γεννησεις κι εσυ.:tongue:


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Αμήν Κέλυ μου, κουράστηκα πια!!!!!!!! κάθομαι και "περιμέεεεενω, περιμέεεεενω" όπως λέει και ο Καρβέλας!!!!!!! άσε που έτσι που πήρα και όλες τις μέρες, η ζυγαριά εξακολουθεί να ανεβαίνει. Υπομονή μέχρι το Σάββατο, όπου λογικά θα μπούμε με τεχνητούς:D:D:D:D

κέλυ, πώς είναι οι πρώτες μέρες με το μωρο? έχεις καθόλου βοήθεια από μαμά ή πεθερούμπα τουλάχιστον τώρα στην αρχη?

Επεξεργάστηκαν by principessa
Link to comment
Share on other sites

Αχ,τωρα τι ειπες;βοηθεια;;;τι ειναι αυτο;;:tongue:Η μαμα μου ειναι στο κρεβατι με τη μεση της απο την Πρωτοχρονια που ειμασταν εκει και η πεθερα μου ηρθε να μας δει εχτες.Βεβαια μου ειπε οτι θες να μου πεις να σου κρατησω τα παιδια γιατι εχω πολλες γραφειοκρατικες εκρεμοτητες,κατι ειναι κι αυτο.:rolleyes:Το γαλα μου κοπηκε αποτομα εκει που ολα πηγαιναν μια χαρα απο το αγχος και στεναχωρηθηκα πολυ.Ευτυχως ομως ειναι ησυχο μωρακι αυτο ελεγα εχτες γιατι απο τη μερα που μπηκα στο σπιτι ηταν τοσες πολλες οι δουλειες!!!Βεβαια καποιες μενουν πισω γιατι καποιες στιγμες ποναω πολυ απο κατω.Παιρνω κουραγιο ομως απο τα παιδακια μου και απο την μικρουλα που δε χορταινω να την βλεπω...:wink:


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...