Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι πάρα πολύ.....σου στέλνω μια μεγάλη ειλικρινή αγκαλιά....

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας κοριτσια και απο εμενα!συνχαρητηρια για τις νεες αφιξεις!οσο αφορα την νουνου την σκεφτομουν και εγω γιατι εχουμε ΠΗΤ 2 μερες διαφορα και νομιζω εχει κανα 3μερο να γραψει.οσο για το περιμενω του καρβελα το τραγουδαω και εγω και τιποτα δεν γινεται.περπατησα εχτες κανα 3αρι χλμ αλλα η μπεμπα μου θα βγει απο το στομα και οχι απο εκει που πρεπει.μαλλον θα ειμαι η τελευται του ιανουαριου που θα γεννησω.οι υπολοιπες λεχωνες και μαμαδες στην αναμονη τι κανετε?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Πω,πω κοριτσάκια, χάλι μαύρο με τα λόχεια ε? Δηλαδή κατά κάποιο τρόπο, περνάμε μαζεμένες τις περιόδους που είχαμε γλιτώσει όλους τους προηγούμενους μήνες ε?

Ακριβώς αυτό πρίντσι μου...!!!

Βabyjes τουλάχιστον γυμνάζεσαι βρε με τόσο περπάτημα!! Κάτι είναι και αυτό!! Mπορεί το μωρό να μην βγαίνει αλλά θα αποκτήσεις τέλειο πόδι! :wink:


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη η γυμναστικη δεν λεω απλως την εχει βρει η μικρη και εχει χωσει το ποδι της ακριβως κατω απο την καρδια μου και την εχει κανει σακο του μποξ και ποναω.εσυ πως περνας τωρα με το μωρακι σου.ειναι αληθεια που λενε οτι το κοιτας και δεν μπορεις να πιστεψεις οτι αυτο το πλασματακι ειναι δικο σου?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι στην αρχή το είχα πολύ έντονα αυτό! Την κοίταζα και έλεγα ..τώρα αυτο το πλασματάκι ήταν στην κοιλιά μου; Πως χώραγε.. και άλλα τέτοια!! Ακόμα βέβαια δεν έχω συνηδητοποιήσει ακριβώς ότι είμαι 'μαμά'.. η 'μαμά' του.. νομίζω ότι μιλάνε για κάποια άλλη μερικές φορές!! ;)


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθαααααααα!!!!οχι δεν γεννησα ακομη....πηγα σημερα στο γιατρο και μου ειπε πως ο μαγκας ειναι ανασκελα(μα τι αναποδο παιδι) και δεν βγαινει με προκληση με τιποτα αρα εγω θα το κλεισω το μαγαζακι.γεννησε και το λορρετακι πηγα και την ειδα εναν παιδαρο με καισαρικη γιατι δεν εβγαινε με τιποτα.καλε τι ζορικα αντρακια εχουμε!!!


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Νουνού πες μας κι άλλα για τη Λορέτα...πόσο ήταν ο μπέμπης;; τελικά την είχαν πιάσει πόνοι το βράδυ; έκανε πρόκληση;;

Εμένα μου την έχουν ήδη δώσει τα παλιολόχεια....και οι σερβιέτες γκρρρρ

Σήμερα μας έπεσε και ο αφαλός μας αλλά δεν μπορώ με τίποτα να τον βρω...θα ξαναψάξω το βραδυ που θα τον ξεντύσω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε?εμενα τα λοχεια τελειωσαν σημερα(ελπιζω δηλ.ολη μερα σημερα και χθες δεν εχω τιποτα)....οσο για παιδιατρο θα τον ξαναδει οταν σαραντησω, τον ειδε οταν ηταν 20 ημερων και τον βρηκε μια χαρα ειχε παρει 500γρ. και ηταν 50 ποντοι τωρα δεν τον ξαναζυγισα...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!!

Πως τα πάτε; Βλέπω ότι μείνατε πολύ λίγες ακόμα σε αναμονή. Κάντε υπομονή και σύντομα θα έχετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα.

Ο μικρούλης μας άρχισε επιτέλους να προσαρμόζεται, ή μάλλον αρχίσαμε εμείς να συνηθίζουμε :-). Ευτυχώς μέχρι τώρα έχω και γαλατάκι, αν και του δίνω και συμπλήρωμα. Μόνο που πονούν λίγο οι θηλές μου στην αρχή αλλά κάνω υπομονή ελπίζοντας να στρώσουν :-(

Βγήκα κιόλας σήμερα και ένιωθα πολύ περίεργα... Πήγα και να μου κόψει ο γιατρός τα ράματα και αφού είχε λιακάδα πηγαμε με τον μπαμπά για λίγα ψώνια του θησαυρού μας και για ένα καφεδάκι στα γρήγορα. Το χρειαζόμουν και το ευχαριστήθηκα, δεν λέω, αλλά μου έλειψε πολύ το αγοράκι μου και δεν έβλεπα την ώρα να γυρίσω σπίτι... Ελπίζω σε λίγες μέρες να κόψει το κρύο και να μπορέσουμε να πάμε βολτίτσα και μαζί του :-)

Να 'στε όλες και τα μωράκια σας καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπέρα κορίτσια!

Νουνού πες μας κι άλλα για τη Λορέτα...πόσο ήταν ο μπέμπης;; τελικά την είχαν πιάσει πόνοι το βράδυ; έκανε πρόκληση;;

Εμένα μου την έχουν ήδη δώσει τα παλιολόχεια....και οι σερβιέτες γκρρρρ

Σήμερα μας έπεσε και ο αφαλός μας αλλά δεν μπορώ με τίποτα να τον βρω...θα ξαναψάξω το βραδυ που θα τον ξεντύσω

δυστηχως παιδια δεν ξερω λεπτομερειες την ειδα μονο για 2 λεπτακια και εφυγα.δεν προλαβαμε να πουμε πολλα..παντως ειναι πολυ καλα κι αυτη και το αντρακι της και μαλλον σαββατο θα βγει να μας τα πει η ιδια


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Μα καμια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; αρε που ναι οι παλιες καλες εποχες της εγκυμοσυνης!!!!χαχαχαχαχαχα!!!φιλακια σε ολες κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου ευχαριστω για το ενδιαφέρον σας να είσαστε καλά !

Εχθες δεν ήμουνα πολύ καλά είχα συσπάσεις ανα 5 λεπτα χωρις πόνους και πολύ πονο στον τράχυλο και μου είπε οτι είναι προπαρασκευαστικά έρχεται φαίνεται!

Δέν είχα και ιντερνετ!σας φιλώ όλες γλυκά!


ticker.php?pic=a0em4vsvf5sm3yqy

Link to comment
Share on other sites

monaxiko mou kafe k agapimenes manoules... ti kanete;;;;

mpika gia ena geia alla vlepo monaksies.... ante na genisete me to kalo k oi teleutaies gia na kanoume mpempedosizitisi :tongue:

filia


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...