Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

μειναμε οι λιγες να φυλαμε την πολη!!!1αντε με το καλο ταο μου να γεννησουμε κι εμεις και μετα........ωωω ρε τι εχει να γινει μετα.εγω παντως σκεφτομαι να αδυνατισω ξανα να γινω μια κουκλα να παω για ρουχα σε μια δικη μου βιοτεχνια και για παπουτσια και για αξεσουαρ?!!!!μα τι ονειρευεται η ετοιμογεννη...και σε ολα αυτα τα μερη θα πηγαινω με τα αντρακια μου..ο μικρος στο σλιγκ που πηρα και ο μεγαλος χερακι χερακι...καλα πολυ φαντασια εχω....αντε θα πιουμε κανενα καφε?εστω και ντεκαφεινε


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου νουνου, μεχρι να γεννησουμε εμεις θα εχουν επιστρεψει οι μανουλες που γεννησαν πρωτες και θα εχουν βρει ρυθμο και ετσι ελπιζω να μην το κλεισουμε το καφε μας. το σλινγκ σου ηρθε? πως σου φαινετε θα βολευει?

αν μπορεις στελνεις το λινκ του σαιτ που το πηρες?


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου νουνου, μεχρι να γεννησουμε εμεις θα εχουν επιστρεψει οι μανουλες που γεννησαν πρωτες και θα εχουν βρει ρυθμο και ετσι ελπιζω να μην το κλεισουμε το καφε μας. το σλινγκ σου ηρθε? πως σου φαινετε θα βολευει?

αν μπορεις στελνεις το λινκ του σαιτ που το πηρες?

λινκ σαιτ??τι ειναι αυτα?εγω και η τεχνολογια ειμαστε μαλωμενες!!!αιντζελ θα πας τελικα με προκληση η μπερδευτικα?ειναι και το αλσχαιμερ της γκαστρουλας


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα babyjes πως τα πας εσυ? αντεχεις? εμενα μου φαινετε οτι δεν περνανε οι μερες με τιποτα και εχω και κατι τρελες αυπνιες.

νουνου μου νομιζα οτι το πηρες μεσω ιντερνετ και ελεγα να μου γραψεις την διευθυνση να μπω και εγω να δω και αν ειναι να παραγγειλω. αν δεν εχω γεννησει μεχρι την δευτερα θα παω να με δει και τριτη μπαινουμε για προκληση


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να ακουγομαι γκρινιαρα αλλα τις τελευταιες εβδομαδες νομιζω οτι ειμαι εγκυος για εναν αιωνα.απο αυπνιες αστα να πανε.κοιμαμαι τις 3 τα ξημερωματα με διακοπες ενοειται για τουαλετα και ξυπναω 6,30.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο το ιντερνετ την παρηγγειλα η ασχετη..μου εδωσε η στεγια μια διευθυνση αλλα εγω πηγα στο παρεντς το παλιο και πατησα πανω στην διΑΦΗμιση νομιζω babywearing λεγεται για ΔΩΣΕ να δουμε τι θα βγαλει....καταλαβα αν καινεις προκληση την τριτη η πρινσι το σαββατο babyjes εσυ ποτε?εμενα δεν με κανει λεει γιατι ειναι ανασκελα το μωρο και θα αναγκαστει να κανει καισαρικη οποτε περιμενουμε....το σλιγκ ειναι τελειο και η στελλα πολυ εξυπηρετικη.το δικο μου βγηκε 48 ευρωπουλα και πιστευω θα μας βολεψει πολυ.


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

καλα εμενα αν δεν με χωρισει ο αντρας μου τωρα δεν θα με χωρισει ποτε....τοση γκρινια....δεν θελω να κοιμαμαι δεν θελω να ξυπναω δεν θελω να βγαινω αλλα ουτε σπιτι θελω να μενω....αστα ενα δραμα...αντε παω να δω τι κανουν οι αντρες της ζωης μου..θα ξαναμπω μαλλον το βραδακι...τωρα πρεπει να κλεινουμε ραντεβου για να μιλαμε εεε?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου γλυκουλα, τι κανει το μωρακι σου κοιματε καλα?

babyjes μονο γκρινιαρα δεν ακουγεσε οι περισσοτερες εδω μεσα ή τα περναμε ή τα περασαν προσφατα, γιαυτο ειναι το καφε μας, να ξεφορτωνουμε εκει που μας καταλαβαινουν γιατι περνανε τα ιδια.

Ελπιζω μονο οι αυπνιες μετα την γεννα να φευγουν γιατι αμα εκτος απο το μωρο εχουμε και αυπνιες δεν θα κοιμομαστε καθολου


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites

απο το ιντερνετ την παρηγγειλα η ασχετη..μου εδωσε η στεγια μια διευθυνση αλλα εγω πηγα στο παρεντς το παλιο και πατησα πανω στην διΑΦΗμιση νομιζω babywearing λεγεται για ΔΩΣΕ να δουμε τι θα βγαλει....καταλαβα αν καινεις προκληση την τριτη η πρινσι το σαββατο babyjes εσυ ποτε?εμενα δεν με κανει λεει γιατι ειναι ανασκελα το μωρο και θα αναγκαστει να κανει καισαρικη οποτε περιμενουμε....το σλιγκ ειναι τελειο και η στελλα πολυ εξυπηρετικη.το δικο μου βγηκε 48 ευρωπουλα και πιστευω θα μας βολεψει πολυ.

κανονικα ειμαι μεχρι την τεταρτη αλλιως προκληση.εκτος αν δεν κατεβει η μπεμπα και μαλλον καισαρικη.θα δουμε!εκανε καμια σας καρδιοτοκογραφημα?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...