Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

και το κορυφαιο που ειναι η συνεχεια....

οσες καταστασεις επιβιβασης εχουν ηδη παρει και δεν τις εχουν χρησιμοποιησει να της γυρισουν λεει πισω:evil:

ΑΥΤΟ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??????????

ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΖΕΨΟΥΝΕ ΤΕΛΕΙΟΣ.............

ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοφια σε βρηκα και στο facebook.....βουνο με βουνο δεν σμιγει τελικα!!!!

ωστε και εσεις Πολυκαστρο ε?και εμεις απο το 2004 στο 525 ηταν ο αντρας μου ...

για μεταθεσεις τπτ νεοτερο????? εμεις εδω ησυχια δεν λενε κατι ακομα

παντως εμεις τα εκτος εδρας μεχρι στιγμης τα περνουμε κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Ιωαννα μου...Εμεις απο το 2005 ως το 2009 στην 33 ΕΜΑ.

Για τα εκτος εδρας, ο αντρας μου λεει οτι θα τα παρουν ολα τελικα.Το γιατι πηραν τοσα λιγα;Μαλλον δεν ειχαν αλλα λεφτα.Και μαλλον δεν θα μας τα πειραξουν γιατι τα εκτος εδρας και τα παραμεθωριου, δεν αναφερονται στα επιδοματα που μειωνονται.Μαλλον θα συνεχισουν να ειναι μαυρα.

Ιωαννα που ειπαμε οτι ειστε τωρα;Κι απο ποτε;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! καινουρια και εγω στο parentscafe!!!

ευχαριστω την joannakip που με παρεπεμψε εδω να λυσω μερικες αποριες

πρωτη φορα ασφαλιστηκα στην ασφαλεια του συζγου (αξιωματικός ΠΖ)

εχουμε σκοπο να κανουμε παιδακι και θα ηθελα να ενημερωμένη λιγο νωριτερα!

εμενα ο γυναικολόγος μου ειναι στο ιασω και σε καποιο κρατικο που μου διαφευγει τωρα.αν μεινω εγκυος τι θα γίνει πρεπει να αλλαξω γιατρο και μπορω να παω στα μαιευτηρια που ειναι εκεινος?

μου είναι δυσκολο να αλλαξω γιατρο μιας και τον εχω παρα πολλα χρονια

πειτε σας παρακαλω τι γινεται οτι γνωριζετε.

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

αννα καλωςηρθες και απο εδω............

Σοφια εμας μας μετεθεσαν το 2008 παρα μα παρα πολυ μακρια απο το Πολυκαστρο στην Αερομεταφερομενη 71 στο Κιλκις και η φαση ειναι οτι δεν θελαμε καθολου να ερθουμε εδω λογω του οτι ειναι δυσκολη η μοναδα... εχουμε στο νομο Κιλκις απο το 2004 ...γιαυτο τωρα η μεταθεση που περιμενουμε θα ειναι για πολυ μακρια....στην πινεζα΄ή στα ΙΜΙΑ χαχαχαχα

πες μου τωρα με ποια λογικη μας πηγαν απο Πολυκαστρο Κιλκις και μας εδωσαν και 900 ευρω και οχι μονο εμας αλλα 100 ατομα εφεραν εδω απο το Πολυκαστρο και τις προηγουμενες χρονιες ειχε γινει το ιδιο...τι ναπω ????και μετα σου λεει οτι εχουν ελλειματα...

Σοφια εγω απο το 2006 δουλευα στο LIDL του Πολυκαστρου αν ψωνιζες σιγουρα θα σε ειχα εξυπηρετησει...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια το ειχα ξαναρωτησει ... τα επιδοματα θα μειωθουν σε ολους ανεξαρτητα απο τον μισθο που περνουν??? ή μονο σε αυτους που εχουν μεικτες αποδοχες 2000ευρω και πανω??? γιατι αρχικα αυτο ειχανε πει

Link to comment
Share on other sites

Σοφια σε ποια επιδοματα θα κανουν περικοπες?

Το αλλο το κορυφαιο το ακουσατε??? ανοιξε το κρατος λογαριασμο για να βαλουμε μεσα λεφτα οσα θελει ο καθενας...αντι να μας δωσει????

εγω παντως θα στειλω μια πανα της μικρης γεματη εννωειτε και οχι με τσισακια ...χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα δες εδω http://www.sysmed.gr/cms/anakoinoseis/330-anakoinvsh-ths-6-3-2010 για τα επιδοματα.

Δεν μεναμε στο Πολυκαστρο οσο υπηρετουσε ο αντρας μου εκει.Ειμαστε απο Θεσσαλονικη οποτε μεναμε στο σπιτι μας...

Βρε Ιωαννα πολυ μακρυα (!!!!) σας πηγαν,ωραια μεταθεση!

Link to comment
Share on other sites

ωραια ακουγετε γιατι ειναι κοντα αλλα λογω της μοναδος δεν θελαμε να ερθουμε με τπτ εδω??? προτιμουσα Εβρο και να τον εχω περισοτεριοσπιτι γιατι να μην γινονται αμοιβαιες μεταθεσεις και στον στρατο να αλλαζαμε.....

δεν μπορεις να φανταστεις το τι ασκησεις εχει... πετανε με τα ελικοπτερα,αναγνωρισεις Σαμο-Ροδο,σχοινακια ,καθολικες ,νυχτερινες,ολονυκτιες πορειες 30 χιλιομετρα και στο καπακι βολη,πυρκαγιες, παρελαση σχεδον ολοι τους σε Αθηνα,Θεσσαλονικη,Βεροια και Κιλκις γιατι ειναι οι μονοι με κοκκινο μπερε και ειναι τρεχατε ποδαρακια μου ..... ενω Πολυκαστρο δεν ειχαν τοσα μπορει να εκαναν νυχτερινες αλλα οχι τοσο συχνα...

και βαλε μεσα σε ολα αυτα τις υπηρεσιες του μηνα που ειναι απο 4 μεχρι 7 και το μιλι που τρεχουν ....

Ρε κοριτσια η ολονυκτια πορεια που ειπα πριν ακουστε τι κανουν...μπαινουν 10 η ωρα το βραδυ και μεχρι της 8 το πρωι περπατανε στο βουνο με 2 διαλλειματα και στην συνεχεια πτωματα και ξενυχτισμενοι πανε για βολη...και ερχονται σπιτι γυρω στις 11 το πρωι... και ολο αυτο ξερετε ποσο το πληρωνονται; 1 ευρω το χιλιομετρο..... και η ψυχολογικη και σωματικη κουραση αξια ανεκτιμητη!!!!!εσας κανουν οι αντρες σας αυτη την πορεια?? μια φορα ανα 6μηνο νομιζω την κανουν... α και μια βδομαδα πριν κανουν την 30αρα κανουν 15 χιλιομετρα για ζεσταμα

Πολυκαστρο ηταν πιο χαλαρα...

Σοφια ο δικος σου πηγε ποτε Κοσσοβο? εμενα 2 φορες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω πικρα Ιωαννα...Ο δικος μου δεν τα εκανε αυτα...Ειναι στα ΤΘ.Βεβαια στο Πολυκαστρο ειχαν τις περισσοτερες δραστηριοτητες απο ολα τα στρατοπεδα που εχει παει,αλλα τοτε δεν με πειραζε τοσο,ειχα παρεα,ειχα τη δουλεια μου και τους γονεις μου...Ευτυχως εδω δεν εχουν και πολλα πραγματα...

Οχι Κοσοβο δεν εχει παει ποτε-δεν θελει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεν ξέρω αν με θυμόσαστε,

Έχω επιτέλους διαδίκτυο στο σπίτι, κι επιτέλους σας βρήκα.

Εύχομαι να είστε όλοι καλά κι να τα λέμε από εδώ κι πέρα.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι γνωρίζετε για τους στρατιωτικούς παιδικούς σταθμούς; θα ήθελα τα φώτα σας και κυρίως για την Μυτιλήνη.Είναι καλοί; με την έννοια μαθαίνουν τίποτα ή είναι σαν παιδική χαρά, απλά παίζουν και είναι με άλλα παιδάκια; ασχολούνται οι κυρίες μαζί με τα παιδάκια ή απλά τα προσέχουν;


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι γνωρίζετε για τους στρατιωτικούς παιδικούς σταθμούς; θα ήθελα τα φώτα σας και κυρίως για την Μυτιλήνη.Είναι καλοί; με την έννοια μαθαίνουν τίποτα ή είναι σαν παιδική χαρά, απλά παίζουν και είναι με άλλα παιδάκια; ασχολούνται οι κυρίες μαζί με τα παιδάκια ή απλά τα προσέχουν;

καλημερα!

ξερω απο μια φιλη μου που πηγαινε την κορη της πριν δυο χρονια βεβαια ητανε πολυ ευχαριστημενη τη μικρη την προσεχανε πολυ και ασχολιοντουσαν πολυ με τα παιδακια δεν ειχε κανενα παραπονο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε τι επίδομα παίρνουν οι υπαξιωματικοί με τρίτο παιδί;

Και τι επιπλέον δικαιώματα έχουν;

Επίσης, υπάρχουν παντού παιδικοί σταθμοί για στρατιωτικούς; Παίζει ρόλο ο βαθμός, ή πόσα παιδιά έχεις;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...