Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα, εγώ έφτιαξα σήμερα Γιαννώτικα πασχαλινά κουλουράκια, τσουρέκια δεν θα φτιάξω θα αγοράσω...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρα κορίτσια!!!!!

Δεν εχω προλάβει να μπω καθολου με την μπεμπα μου.. εχουμε κολικους και γκρινια και γενικώς ουτε μπάνιο δεν προλαβαινω καλα καλα να κάνω!!!!

Τι κάνετε εσεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!!!

Δεν εχω προλάβει να μπω καθολου με την μπεμπα μου.. εχουμε κολικους και γκρινια και γενικώς ουτε μπάνιο δεν προλαβαινω καλα καλα να κάνω!!!!

Τι κάνετε εσεις;

ωχ! τι μου θυμησες τωρα κολικους παναγια μου ο γιος μου περασε πολυ ασχημους κολικους μιλαμε για πολυ πονο και κλαααααααααααααααμα!

να περασουν γρηγορα ευχομαι αγκαλιτσες βολτες και ζεστα πανακια!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Χριστος Ανεστη σε ολες!

Μαθαμε τιποτα για μεταθεσεις?Ποτε θα βγουν τελικα (οχι οτι εχω προσωπικο ενδιαφερον,για τους φιλους μου νοιαζομαι φετος)....Ακουσα οτι σχεδον ΚΑΘΟΛΟΥ δεν θα γινουν φετος...Γμτ δεν μπορουσε περσυ να γινει αυτο...Δεν θα φευγαμε απο Θεσσαλονικη για το κ@λονησι...Μολις χαιρετησα τον αντρα μου που εφυγε για πισω και ειμαι στα νταουν...Θα ξαναερθει τελος Μαιου και θα φυγουμε μαζι τελη Ιουνιου...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με υγεία,

σήμερα έφυγε κι ο δικός μου πάλι :(, κι η μικρή να φωνάζει μπαμπά. Μου έρχετε να σκάσω μακάρι να μπορούσα να βρω μια λύση για να πηγαίναμε κι εμείς κοντά του, δεν την παλεύουμε.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το δώρο το έδωσαν πιστεύω επίτηδες για να κινηθεί λίγο η αγορά.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ άκουσα ότι θα καθιστερήσουν πολύ οι μεταθέσεις και ο κυριότερος λόγος είναι για να διλώσουν αυτοί που θέλουν να μείνουν στις παραμεθωρίους για αρκετά χρόνια, μετά θα δουν ποιες θέσεις ανοίγουν για να γίνουν και οι μεταθέσεις!


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...