Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ενταξει λοιπον κατι θα κανουμε να σε βοηθησουμε!!!!!!!!!!

τα εκτος εδρας του προηγουμενου μηνα εμεις τα πηραμε πριν λιγες μερες τα παραμεθωριου δεν πηραμε και ουτε ξερουμε ποτε θα τα παρουμε και αυτουνου του μηνα ποιος ξερει ποτε θα τα παρουμε............

μεταθεσεις δε το βλεπω να ανακοινωνοντε χαχαχαχαχαχαχα στον αντρα μου ειπανε οτι θα τους δωσουν πισω τα χαρτια να γραψει οποιος θελει να δηλωσει παραμενων λες και αν θελαμε δε θα το δηλωναμε απο την αρχη

Άκουσα πως θα ακυρωθούν πολλές μεταθέσεις, για να μην υπάρξουν κι άλλα έξοδα. Δεν μπορούσαν να το κάνουν πέρσι πριν φύγει ο άντρας;:(


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Anyway, καλημέρα και κουράγιο γιατί από ότι βλέπω θα δυσκολέψουν κι άλλο τα πράγματα.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

καλημερα marh που ρωτησες για τον παιδικο στη μυτιληνη?και γω το εψαξα επειδη ηταν να παμε φετος τελικα η παιδιατρος μας απετρεψε..ειχα παει απο κει.ειναι ομορφα και καθαρα..και ειχα μιλησει και με την διευθυντρια...μια χαρα ειναι ..εμεις θα παμε το σεπτεμβρη...εσεις?


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα πως θα ακυρωθούν πολλές μεταθέσεις, για να μην υπάρξουν κι άλλα έξοδα.

Και γω ετσι ακουσα και μαλιστα οτι απο αυτα που δινουνε στις μεταθεσεις θα πεσει ψαλιδι!

τι θα κανουμε θα μαθουμε και με τα λιγοτερα μπορουμε να κανουμε και αλλιως?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elachl δεν ρώτησα ακόμη τίποτα, περιμένουμε μετάθεση και ελπίζω να είναι μυτιλήνη, αν δεν μάθουμε τις μεταθέσεις δεν μπορώ να κάνω και πολλά σχέδια!απλά ξέρω ότι εκεί υπάρχει σταθμός στρατιωτικός για παιδιά, εγώ δεν εργάζομαι, παίρνουν παιδιά από μαμάδες που δεν εργάζονται ή πρέπει να είναι κάποια εργαζόμενη;και από πια ηλικία τα παίρνουν τα παιδάκια;


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

marh θα σε απογοητευσω δυστυχως δεν παιρνουν οταν η μητερα δεν εργαζεται..παλια περνανε τωρα ομως οχι...προφανως αυξηθηκαν οι αιτησεις..απο 2 και μετα νομιζω..

το τηλ μπορεις να το βρεις στο army.αν μπεις στο αλλο φορουμ εχει ενα θεμα στρατιωτικοι παιδικοι σταθμοι..εκει θα βρεις και το τηλ να παρεις να συνενοηθεις!


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites

marh καλησπερα και εγω νομιζω οτι οταν δεν εργαζεται η μαμα δεν το περνουν το παιδακι στον παιδικο. εχουνε προτεραιοτητα τα παιδακια που εργαζοντε και οι δυο γονεις.

πρεπει το παιδακι να ειναι 2 1/2 και να εχει καθαρισει απο την πανα! αλλα οπως ειπε και η Ελενη με ενα τηλ θα σε κατατοπισουν καλυτερα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, λογικό είναι να έχουν προτεραιότητα τα παιδάκια που οι μαμάδες εργάζονται! μακάρι να έχει επιπλέον θέσεις, υποθέτω ότι αν δεν γεμίσουν θα παίρνουν και άλλα παιδάκια! δεν έχω ρωτήσει αλλά θα μάθω αν έρθω προς τα εκεί! ευχαριστώ για τις πληροφορίες! εγώ θέλω ένα σταθμό ίσα για να παίζει να ξεσκάει κανένα 4ωρο όχι παραπάνω! σκέφτομαι να κάνω άλλο παιδάκι του χρόνου και θα ήταν μία βοήθεια αν πήγαινε σε παιδικό, δνε καίγομαι και ιδιαίτερα βέβαια, κάποια λύση θα βρεθεί, το πολύ να τον έχω σπίτι!μεταθέσεις πότε θα βγούνε κορίτσια, ξέρετε τίποτα;


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κανένα νεότερο για τα παραμεθορίου;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, λογικό είναι να έχουν προτεραιότητα τα παιδάκια που οι μαμάδες εργάζονται! μακάρι να έχει επιπλέον θέσεις, υποθέτω ότι αν δεν γεμίσουν θα παίρνουν και άλλα παιδάκια! δεν έχω ρωτήσει αλλά θα μάθω αν έρθω προς τα εκεί! ευχαριστώ για τις πληροφορίες! εγώ θέλω ένα σταθμό ίσα για να παίζει να ξεσκάει κανένα 4ωρο όχι παραπάνω! σκέφτομαι να κάνω άλλο παιδάκι του χρόνου και θα ήταν μία βοήθεια αν πήγαινε σε παιδικό, δνε καίγομαι και ιδιαίτερα βέβαια, κάποια λύση θα βρεθεί, το πολύ να τον έχω σπίτι!μεταθέσεις πότε θα βγούνε κορίτσια, ξέρετε τίποτα;

χθες που μιλουσα με τον αντρα μου μου ειπε οτι αλλαξανε τα πραματα και δεν ειχανε πολλα παιδακια και ειχανε παρει και εκτος στρατου παιδια και απο μαμαδες ανεργες!οποτε αν ερθετε εδω δεν εχεις να αγχωνεσαι και γι αυτο υπαρχουν και κρατικοι ομως που μπορεις να τον πας.βλεποντας και κανοντας.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω κατι,επειδη τωρα θα μπω στο βιβλιαριο του συζηγου,αν πηγαινουμε μονο στους συμβεμβλημενους κοβουν χαρτακι και δεν πληρονουμε?ακομα και στους οδοντιατρους?οποια μπορει ας με βοηθησει,η παιζει με το μερος που βρισκομαστε?ευχαριστω!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...