Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε χαθηκα λιγο γιατι ειχαμε την βαφτιση της μικρης ευτυχως δεν εκλαψε καθολου στην εκκλησια πολυ λιγο...

τελικα δεν θα μειωθει ο μισθος μας???

Μπετυ εγω παιζω μα την φαρμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξερει καμια να με βοηθησει,σε περιπτωση που μας ερθει μεταθεση υπαρχει τροπος να την κοψουμε λογω γεννας????εχουμε αγχωθει παρα πολυ...δεν θελουμε μεταθεση φετος!!!!!!!


7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ξερει καμια να με βοηθησει,σε περιπτωση που μας ερθει μεταθεση υπαρχει τροπος να την κοψουμε λογω γεννας????εχουμε αγχωθει παρα πολυ...δεν θελουμε μεταθεση φετος!!!!!!!

Απο οσο ξερω οχι...:(

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε χαθηκα λιγο γιατι ειχαμε την βαφτιση της μικρης ευτυχως δεν εκλαψε καθολου στην εκκλησια πολυ λιγο...

τελικα δεν θα μειωθει ο μισθος μας???

Μπετυ εγω παιζω μα την φαρμα

Να σου ζ΄σει η μικρή.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω να κλάψω κι δεν μπορώ. Δεν αντέχω πια αυτ΄την απόσταση (κάτι έπαθε το ίτα κι το γάμα μου στο πλτκρολόιο).

Είχε έρθει το Πάσχα κι δεν του δίνουν μια απαλλα΄να κολλήσει το Σ/Κ ια να έρθει να μας δει. Τώρα καλό Μάιο κι ποιος ξέρει πότε εμένα δεν μου δίνουν άδεια μέχρι Ιούνιο ια να πηαίναμε εμείς. Τι να κάνω πια


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ξερει καμια να με βοηθησει,σε περιπτωση που μας ερθει μεταθεση υπαρχει τροπος να την κοψουμε λογω γεννας????εχουμε αγχωθει παρα πολυ...δεν θελουμε μεταθεση φετος!!!!!!!

αν βρεις γιατρο που να μπορει να σου γραψει βεβαιωση οτι απαγορευεται να μετακινηθεις, ισως παρετε παραταση για λιγους μηνες, μεχρι κανα μηνα μετα τη γεννα.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για σου οτις,που χαθηκες?ολα καλα?:P

καλημερα!!!!!!!!!!!

τι κανεις? μια χαρα ειμαστε,απλα δεν εμπαινα στο παρεντς δεν ειχα χρονο πιο πολυ στο fb ειμαι.

τι κανεις εσυ?που εισαι?


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

Το φορουμ μου το βρηκε ο αντρας μου γιατι εχει αρχισει και γυαλιζει το ματι μου εδω πανω!Φοβαται μην παρω τα πιτσιρικια και φυγω!Ελπιζω να κανουμε καλη παρεα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,μεχρι το απογευμα ημουν καλα μετα ειδα οτι μας εκοψαν 150 ε απο το μισθο,και επαθα ενα κατι...ξερετε τιποτα?αυτο θα ειναι μονημο?η απλα πηραν το δωρο του πασχα πισω...αν ξερετε κατι πειτε μου,ανχωθηκα..:oops:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,μεχρι το απογευμα ημουν καλα μετα ειδα οτι μας εκοψαν 150 ε απο το μισθο,και επαθα ενα κατι...ξερετε τιποτα?αυτο θα ειναι μονημο?η απλα πηραν το δωρο του πασχα πισω...αν ξερετε κατι πειτε μου,ανχωθηκα..:oops:

Αφαιρεσε 30% απο το δωρο Πασχα καθως και 12% απο καποια επιδοματα για 4 μηνες (Ιανουαριο-Απριλιο) και θα εχεις το συνολικο ποσο που πρεπει να "επιστραφει" μεσω του μισθου.Τωρα απο αυτο το ποσο θα σου κρατανε : απο 0-150 ευρω εφαπαξ, απο 150-300 ευρω σε δυο δοσεις, απο 300-450 σε 3 δοσεις κοκ...Οποτε ετσι θα υπολογισεις για ποσο καιρο θα ισχυει η μειωση.Και βεβαια οταν τελειωσει το "χρεος'" οι μισθοι θα ειναι μειωμενοι κατα 12% απο τα διαφορα επιδοματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...