Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχω τον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️

      Νομίζω δεν γίνεται,γιατί θα περασω επιτροπή και αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα,δεν σου δικαιολογούν τα φάρμακα..Πρέπει να ρωτήσω ξανά 

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλά πάμε τι άλλο θα κόψουν, δεν φτάνει που είμαστε μακριά λόω οικονομικών μας κόβουν κι λεφτά...:oops:


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το φορουμ μου το βρηκε ο αντρας μου γιατι εχει αρχισει και γυαλιζει το ματι μου εδω πανω!Φοβαται μην παρω τα πιτσιρικια και φυγω!Ελπιζω να κανουμε καλη παρεα!

Καλωσ΄ρθες στο κλαμπ;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Το φορουμ μου το βρηκε ο αντρας μου γιατι εχει αρχισει και γυαλιζει το ματι μου εδω πανω!Φοβαται μην παρω τα πιτσιρικια και φυγω!Ελπιζω να κανουμε καλη παρεα!

Ποσο μα ποσο πολυ σε νιωθω...Υπομονη, εγω του χρονου την κανω με ελαφρα...

Link to comment
Share on other sites

Το κερασακι στην τουρτα φετος Σοφια μου ειναι οτι δεν ξερουμε ουτε προς τα που θα παμε!Ο γιος μου 6 χρονων με ρωταει σε ποιο δημοτικο σχολειο θα παει!Τι να πω στο παιδι!Φετος θα μας βγαλουν την Παναγια μεχρι να βγαλουν τις μεταθεσεις!Απο λεφτα 200 μειον!Βοηθεια μας!!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωσ΄ρθες στο κλαμπ;)

Οτι θα κοψουν κι αλλα θα κοψουν και σιγουρα απο τους στρατιωτικους !Ετσι κι αλλιως δεν μπορουν να κανουν κατι να εναντιωθουν, οποτε.....


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου,τι κανετε?

ολοι παθαμε σοκ μολις πηγαμε και βγαλαμε χρηματα απο το ATM.....

ΤΡΑΓΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!! οπως λεει και η φιλη μου η τζουλια!

κοριτσια οι μεταθεσεις τελοι μαιου και αυτες πολυ λιγες!!!!!!

να ξερετε,παντως οι εποπ απο 3....πανε στα 4 χρονια σιγουρα!!!!!!

αλλα μπορει και 5,6.........και φευγουν μονο αυτοι που εκαναν ειδικη αναφορα*λογω προβληματων* και φυσικα αυτοι που εχουν μπαρμπα!!!!

ευχομαι να πατε καπου καλα εσεις που θελετε να παρετε μεταθεση.

ακομη ακουστηκε οτι θα αυξησουν την θητεια παλι για να διωξουν ατομα!!!!

για να δουμε τι θα γινει.........


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ευχαριστω σοφια τ,joannakip αν θες γινε γειτονισα μου,το φεις μου ειναι mpety oli oli,apla πεςμου το ονομα για να σε δεχθω,να σας ζησει και το νεο ονομα:D

Μπετυ σε βρηκα στο facebook στη σελιδα Γυναικες στρατιωτικων ασ μαζευτουμε.Σου εκανα request.τα λεμε..


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σοφια καλησπερα:Pσε εκανα δεκτη,σημερα η μικρη με εβγαλε απο τα ρουχα μου:rolleyes:εχει γινει ατιθαση:-(

Ποσο ειναι η μικρη?Εμενα ο μεγαλος ο Βασιλης ειναι 6 χρονων και η Μαρκελλα παρα δυο μηνες 3 χρονων.Οχι οτι τα δικα μου νευρα ειναι σε καλυτερη κατασταση!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!:Pεμενα ειναι 20 μηνων!!!:P:p:pκαι τρελενει κοσμο!!!και κατα βαθος μου αρεσει!!!!!!!!!!!χι!

Να σαι καλα και εσυ νατην χαιρεσαι την μικρουλα!Ο συζυγος εχει αφηνιασει!Εδωκαι 2 ωρες ειμαι μια στο facebook και μια εδω!Εκμεταλλευομαι την κατασταση μιας και εχει απαλλαγη σημερα.Εσεις που βρισκεστε;


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...