Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Εχω καιρό να μπω!! Που να βρω χρόνο με τα ταλιμπανάκια μου!!! Τι κάνετε; Εμεις ακόμα Ορεστιάδα, ελπίζουμε και παλευουμε για το καλυτερο!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια... καλή σχολική χρονιά για τα μικρά σας. Θα έχετε μπει πλέον σε ένα πρόγραμμα φαντάζομαι και να ζήσουν τα νεοφώτιστα μπεμπέκια.

Θα ήθελα να ρωτήσω οταν καταθέτετε τις δαπάνες απο τους παιδιάτρους, μετά απο πόσο καιρό παίρνετε τα χρήματα σας?

Έχετε βρεί στα μέρη σας συμβεβλημένους παιδιάτρους?

Έχω ακούσει οτι σε μέρη με πολλούς στρατιωτικούς είναι όλοι σχεδόν οι παιδίατροι συμβεβλημένοι και σε άλλες περιοχές κανένας.

Φιλάκια πολλά


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... καλή σχολική χρονιά για τα μικρά σας. Θα έχετε μπει πλέον σε ένα πρόγραμμα φαντάζομαι και να ζήσουν τα νεοφώτιστα μπεμπέκια.

Θα ήθελα να ρωτήσω οταν καταθέτετε τις δαπάνες απο τους παιδιάτρους, μετά απο πόσο καιρό παίρνετε τα χρήματα σας?

Έχετε βρεί στα μέρη σας συμβεβλημένους παιδιάτρους?

Έχω ακούσει οτι σε μέρη με πολλούς στρατιωτικούς είναι όλοι σχεδόν οι παιδίατροι συμβεβλημένοι και σε άλλες περιοχές κανένας.

Φιλάκια πολλά

Δεν ξέρω πόσο καιρό κάνουν να δώσουν τα χρήματα στα στελέχη, πάντως στα Φαρμακεία και στους παιδιάτρους κάνουν σίγουρα 1 χρόνο (και λίγο παραπάνω).

Σε μας δεν είναι ούτε όλοι οι γιατροί ούτε όλα τα φαρμακεία συμβεβλημένα, οπότε εξαρτάται.

Φιλιά


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... καλή σχολική χρονιά για τα μικρά σας. Θα έχετε μπει πλέον σε ένα πρόγραμμα φαντάζομαι και να ζήσουν τα νεοφώτιστα μπεμπέκια.

Θα ήθελα να ρωτήσω οταν καταθέτετε τις δαπάνες απο τους παιδιάτρους, μετά απο πόσο καιρό παίρνετε τα χρήματα σας?

Έχετε βρεί στα μέρη σας συμβεβλημένους παιδιάτρους?

Έχω ακούσει οτι σε μέρη με πολλούς στρατιωτικούς είναι όλοι σχεδόν οι παιδίατροι συμβεβλημένοι και σε άλλες περιοχές κανένας.

Φιλάκια πολλά

εμεις εδω που ειμαστε ευτυχως υπαρχει συμβεβλημενος παιδιατρος!!

αφου καταθεσεις την δαπανη.....θεου θελοντοςκαι ταμειου εχοντος...απο3 εως 6 μηνες!!!


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες σας! Επιστροφή στην Αθήνα εδώ και τρεις μέρες και ακόμα μαζεύω. Είστε καλά! Εγώ χάρηκα που γύρισα σπίτάκι μου. Την Δευτέρα ξεκινάει και ο μεγάλος πρώτη φορά παιδικό σταθμό και ο Θεός βοηθός! Στις Σέρρες αυτή τη στιγμη δεν υπάρχει ούτε ένας παιδίατρος συμβεβλημένος. Υπήρχε μια πήγα για εμβόλιο το μικρό, μια εβδομάδα μετά που ξαναπήγα είχε διακόψει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλη αρχη στον παιδικο! Αχ! αυτο το προβλημα με τους συμβεβλημενους γιατρους τι προβλημα, ευτυχως σε αυτον που παω ειναι ακομη αλλιως τι θα εκανα με τρια παιδια ποσο θα πληρωνα επισκεψη?

Εγω τρεχω λιγο (κλασικα) ετοιμαζω τα βαφτισια απο τα διδυμοκοριτσα περιμενω πως και πως να παρουμε τη ρημαδομεταθεση και να μαζευτουμε σαν οικογενεια!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλη αρχη στον παιδικο! Αχ! αυτο το προβλημα με τους συμβεβλημενους γιατρους τι προβλημα, ευτυχως σε αυτον που παω ειναι ακομη αλλιως τι θα εκανα με τρια παιδια ποσο θα πληρωνα επισκεψη?

Εγω τρεχω λιγο (κλασικα) ετοιμαζω τα βαφτισια απο τα διδυμοκοριτσα περιμενω πως και πως να παρουμε τη ρημαδομεταθεση και να μαζευτουμε σαν οικογενεια!

Πότε γίνεται η βάφτιση? Με το καλό...


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,σας γραφω λιγο γρηγορα απο δανεικο ιντερνετ.μετακομισαμε στα σοα αλλα εδω και 2μηνες δεν μας εχουν βαλει ακομη την γραμμη και λεμε να αλλαξουμε δικτυο.μας πηραν στον δημοτικο παιδικο σταθμο και παμε καλα μεχρι τωρα.ευχομαι καλη σχολικη χρονια σε ολους να περνατε καλα και να βαλω συντομα ιντερνετ γιατι μου εχει λειψει πολυ το καφε. :)

μαρια να σας ζησει ο νεοφωτιστος,να ειναι γερος και τυχερος ο μικρος σας!!!!πατε και ερχεστε Σερρες απο οτι καταλαβα,ε?δεν θα πατε τελικα μαζι με τον μπαμπα σας.αχχ δυσκολη η αποσταση,υπομονη,ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Ι want to be mamma ειναι σχετικα καινουργιος αυτος ο γιατρος εαν δεν κανω λαθος στο Ρεθυμνο αλλα εχω ακουσει καλα λογια.ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να γεννησεις!!!

σε ολες ευχομαι καλο βραδυ και καλη δυναμη!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια. Ευχαριστώ πολύ ΔΕΣΙ μου. Είχαμε πάει πάνω για ένα μήνα και τώρα πλέον επιστρέψαμε στην Αθήνα. Τώρα σε κανα χρόνο θα ανέβουμε πάλι πάνω. Ξεκίνησε την Δευτέρα ο μεγάλος παιδικό και τώρα προσπαθούμε να συνηθίσουμε. Κλαίει το πρωί γιατι δεν θέλει να πάει και φυσικά μας το λέει από το προηγούμενο βράδυ ότι αύριο θα κλαίει και αλλά στο σχολείο αφού σταματήσει όλα τέλεια. Αχ αυτά τα μικρά θα μας τρελάνουν τελείως. Έμαθε και ποιήμα για αύριο και τώρα πετάμε... Με το καλό ποντικάκι, να χαίρεστε τα ονόματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε; Τώρα είχα εγώ σειρά να αρρωστήσω, έπαθα ιγμορίτιδα κι είμαι με αντιβίωση. Δεν λέει να είμαστε μια φορά όλοι καλά.

Σήμερα βρέχει κι αυτή η υγρασία μου δημιουργεί τρομερό πονοκέφαλο.

ποντικάκι με το καλό η βάφτιση.

Μαρία, κι εμείς έχουμε κάθε πρωί "δεν θέλω να πάω σχολείο" αλλά πάμε βιαστικά της λέω "δεν κλαίμε, ήρθαμε να περάσεις καλά, αγκαλίτσα κι φιλάκι κι τα λέμε μετά" κι προσπσθώ να φεύγω το γρηγορότερο.

δέσι, χαίρομαι που τακτοποιηθήκατε.

lovemtwins πάλι καλά που είναι συμβεβλημένος ο ιατρός.

Τα λέμε καλό Σ/Κ


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολες.ειστε καλα?

ποντικακι με το καλο η βαπτιση!!!

μαρια ολα θα πανε καλα με τον μικρο μην αγχωνεσαι,θα κανει παρεες και θα συνηθισει σιγα σιγα..σε αλλα παιδακια περνει πιο πολυ χρονο σε αλλα λιγοτερο. :)

Νιοβη σε ευχαριστω πολυ!!!καλη σχολικη χρονια και σε εσας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια.

Νιοβη μου περαστικα.

Μαρια μου ολα καλα με τον μικρο και τον παιδικο θα δεις θα συνηθισει θα του αρεσει και δε θα το πιστευεις.

Καλα να περασετε αυριο οσες βγειτε φυσικα εστω και μια βολτιτσα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...