Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Δέσι μια από τα ίδια με την καθαριότητα μου λέει ο σύζυγος. Καλά ο τύπος ο δικός μας ήταν γύφτος και αυτός και η σύζυγος και όχι τίποτα άλλο μέναν μαζ΄τους και τα δύο βρέφη τους. Μιλάμε δεν ξέρω από που να αρχίσω και από που να τελειώσω. Εκτός ότι αποστεγάστηκε 12 μέρες αργότερα απ΄οτι έπρεπε, έλεγε ψέμματα και εκμεταλευόταν την καλοσύνη του άντρα μου χρησιμοποιώντας τα παιδιά του, έφυγε χθες αρον άρον αφήνοντας 10 μαυρες σακούλες σαβούρα, σπασμένη κουζίνα, τρύπες στον τοίχο κτλ και φυσικά σπασμένα τζάμια, παράθυρα και μπαλκονόπορτες. Ρε παιδιά τι να πω, ντροπή και μόνο αυτό. Δεν σέβεσαι τον συνάδερφο σου και την οικογένεια του σεβάσου τον χώρο που σου παραχωρούν και στην τελική θα του άρεσε στο επόμενο σπίτι να αντιμετωπίσει τα ίδια και να πληρώνει ενα κάρο λεφτα; Είναι σαν να μην σέβεται ούτε την ίδια την υπηρεσία που δουλεύει που στην τελική από εκει τρώει ψωμί. Ουφ τα είπα και ανακουφίστηκα γιατί έχω τρελαθεί αυτές τις μέρες. Νιόβη μου σε ευχαριστώ. Εμείς περιμένουμε ακόμα για τα αποτελέσματα του δήμου μας για τους παιδικούς. Να δούμε τι θα γίνει. Τουλάχιστον να πληρώνω κοπέλα μόνο για τον μικρό και όχι και για τους δύο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω για το χρονο σου!γεννησα τελικα στο παπαγεωργιου απο φοβο αλλα ολα καλα.δαπανη κανεις σε ολα τα ιδιωτικα για το στρατο απο οτι μ ειπαν.τι εννοειςγια το βιβλιαριο υγειας?θα το δηλωσει τη δευτερα,ο συζυγος γιατι ειχε αδεια.απο που το παιρνουμε στη θεσ κη το βιβλιαριο?


fSL3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Την Δευτέρα φεύγει ο άνδρας μου για σχολή πεζικού:( Έχω ψιλοφρικάρει αλλά εντάξει..Τι θα κάνω μόνη μου με το μωρό εδώ που θα έρχεται μόνο ΣΚ?:(:(:(

Υπομονή και μόνο. Εμένα λείπει ήδη 2 εβδομάδες, έρχεται Σάββατο και μετά θα τον ξαναδούμε μετά απο κανα μήνα κια πάλι δεν είναι τόσο σίγουρο! Υπομονή, σκέψου τουλάχιστον ότι είναι μικρό και δεν καταλαβαίνει. Εμένα ο μπεμπάκος όλα καλά αλλά το 3χρονο άστα να πάνε....Για πόσο καιρό πάει;

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και μόνο. Εμένα λείπει ήδη 2 εβδομάδες, έρχεται Σάββατο και μετά θα τον ξαναδούμε μετά απο κανα μήνα κια πάλι δεν είναι τόσο σίγουρο! Υπομονή, σκέψου τουλάχιστον ότι είναι μικρό και δεν καταλαβαίνει. Εμένα ο μπεμπάκος όλα καλά αλλά το 3χρονο άστα να πάνε....Για πόσο καιρό πάει;

Mέχρι τον Δεκ..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

evi1978 δεν ξερω δεν ξερω πως ειναι σε εσας αλλα εμεις (σεροπορια) το πηραμε απευθειας απο το ΓΕΑ στην Αθηνα γιατι στην κορη μου ειμασταν σχεδον ενα χρονο χωρις βιβλιαριο!!! ακομη θα περιμεναμε...

οποτε στο γιο μου με συνοπτικες διαδικασιες πηγε ο αντρας μου και το εφτιαξε. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε? :)

i want to be mama πως εισαι?πως παει η εγκυμοσυνη σου? :) εβγαλες ακρη με γιατρο?

εμεις μαζεψαμε τα πιο πολλα πραγματα,ετοιμαζομαστε να μεταφερθουμε..σημερα το εβαψε ο μπογιατζης και αυριο θα παω να καθαρισω..σε λιγες μερες θα κοψουμε και την γραμμη του τηλεφωνου οποτε θα κανω περιπου μηνα να σας ξανα γραψω.μπορει να παω καποια στιγμη σε ιντερνετ καφε για να ενημερωθω για τα πμ.φιλια!!!!

Δόξα Τον Θεό καλά πάει!!

Ακούσαμε καρδούλα και μεγαλώνουμε!!

όσο για τον γιατρό,πάω σε έναν γνωστό μου πολύ καλό γιατρό στο Ρέθυμνο Παπαθωμάς λέγεται αν τον έχεις ακουστά...Είναι πάρα πολύ καλός αλλά δεν είναι συμβεβλημένος με κανένα ταμείο πόσο μάλλον με το δικό μας..

Δεν πειράζει καλά να είναι το μωρό και χαλάλι του τα πενηντάρικα!!!:tongue::tongue:

Ήρθε και το βιβλιάριο...

Παναγία μου ρε κορίτσια 100 χαρτιά θέλανε!!

Όχι το ένα δεν μας κάνει όχι το άλλο δεν μας κάνει!!!

Άπαπα!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες καλό φθινόπωρο.Χαιρετώ και τα καινούργια μέλη,πίστευω να εχετε τελειωσει με μετακομισεις,τακτοποιηση κτλ,εμείς παραμείναμε και περιμένουμε του χρόνου.Φιλακια σε όλες,καλό βράδυ:-P:razz::-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα βαφίσαμε τον μπεμπάκο μας και όλα πήγαν καλά! Είχα λίγο άγχος στην αρχή επειδή τα έκανα όλα εγώ αλλά όλα καλά! Πήραν και τον μεγάλο μας στον παιδικό από τα ΕΣΠΑ, αρα άυριο πάμε να τον γράψουμε με το καλό! Φιλια σε όλες και καλά να περνάτε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα βαφίσαμε τον μπεμπάκο μας και όλα πήγαν καλά! Είχα λίγο άγχος στην αρχή επειδή τα έκανα όλα εγώ αλλά όλα καλά! Πήραν και τον μεγάλο μας στον παιδικό από τα ΕΣΠΑ, αρα άυριο πάμε να τον γράψουμε με το καλό! Φιλια σε όλες και καλά να περνάτε!!!

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!!:D:D:D


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρία να σας ζήσει.

Εμείς ξεκινήσαμε εχθές παιδικό, προς το παρόν καλά πάμε, κάθε μέρα και μία ώρα παραπάνω. (φυσικά πήρα όλη την εβδομάδα άδεια).

Περάσαμε και μια περιπέτεια με την υγεία του μπαμπά μας (γι'αυτό έχω μέρες να μπω), αλλά ευτυχώς όλα καλά πια. Ακόμη δεν πρόλαβε να έρθει κι τρέχαμε.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Να στε καλά και εσείς και οι οικογένειες σας! Περάστικά Νιόβη όλα να πάνε καλά! Και εγώ μια που βάφτισα το μικρό και χθες πήγα και ένα χειρουργική εξαγωγή 2φρονημίτες και είμαι τώρα χάλια. Πονάω έχω πριστεί, τα παιδάκια μοθ δεν μπορώ να τα πάρω αγκαλιά αλλα αυτό που με στεναχωρεί περισσότερο είναι ότι με βλέπουν έτσι πρισμένη και είναι έτοιμα να βάλουν τα κλάματα. Τέλως πάντων έπρεπε να γίνει και έγινε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια! Χαθήκαμε! Εγώ έχω έρθει Σέρρες με τα παιδιά στον σύζυγιο για ακόμα τρεις εβδομάδες. Καλά η ζωή εδώ είναι σούπερ. ΜΑκάρι να μπορούσαμε να μείνουμε εδώ και εμείς. Εσείς πως είστε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

μαρία έχω κάνει κι εγώ εγχείρηση με 4 έγκλειστους φρονιμίτες, κι ξέρω πως είναι.

Είστε όλοι καλά; Εμάς μας έχει πάρει η κάτω βόλτα, όλο είναι κάποιος άρρωστος.

Στη δουλειά ήμουν επί 2 εβδομάδες κάθε μέρα κι Σ/Κ όλη μέρα στη δουλειά λόγω φόρτου εργασίας, λόγω απογραφής κι εκπαίδευσης νέου προγράμματος. Πεθάναμε στην κούραση (κι φυσικά το παιδί να κλαίει κι να με ζητά συνέχεια). Ευτυχώς χθες κι σήμερα ξεκουράστηκα κι θα δουλεύω πλέον το κανονικό ωράριο.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...