Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλως μας ηρθες!!!!!φυσικα και θα τα λεμε,να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!!μπραβο 4παιδακια,ε?χαρας το κουραγιο σου!!!!εσεις που ειστε?εσεις λογικα δεν εχετε πολλες μετακινησεις..απο οτι γνωριζω.

φιλια σε ολες!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όλες καλοδεχούμενες και με το παραπάνω! Ονειράκι ίδια χρονιά με τον σύζυγό μου είναι ο δικός σου! Πάντως και εμάς που έπρεπε να αλλάξει κλίμακα μισθολογικά μου είπε ότι το πάγωσαν και θα δουν πότε θα αρχίσει ξανά και αν, οπως και το ότι άλλαξαν τα χρόνια παραμονής σε κάθε βαθμό αν δεν κάνω λάθος. Τι να πω, θα δειξει η πορεία.

Μαρία αλήθεια??Σίγουρα γνωρίζονται!Λες να γνωριζόμαστε και εμείς??:confused::confused::confused:Να τύχαμε πουθενά μαζί?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε στο πεζικο στην Κω 3χρονια και δυστυχως δεν πηραμε φετος μεταθεση,οπως περιμεναμε..και ετσι παμε για 4χρονο..εμεις ειμαστε απο Κρητη. :) αντε σας το ευχομαι ναρθειτε με το καλο!!!ο συζυγος ειναι ιπταμενος ή μηχανικος?εχουμε συγγενη στην αεροπορια και γιαυτο ξερω οτι εχετε λιγες μετακινησεις. ;)

ααα και ενα off σχολιο..ειστε πολυυυ ταιριαστο ζευγαρι απο την φωτογραφια σας που εχεις βαλει!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια στις καινούργιες και στις παλιές.

Λίγες μέρες είχα να μπω κι ήδη 3 νέα μέλη.

Μαράκι κουράγιο, εκνευριστικό αυτό το πακετάρισμα, εγώ φέτος (για καλή μου τύχη) θα έχω μόνο το ξεπακετάρισμα κι τακτοίηση.

Σήμερα του ανακοίνωσαν ότι θα παρουσιαστεί 27 Αυγούστου στη νέα μονάδα, οπότε σε λιγότερο από μήνα θα είναι κοντά μας γιούπι :D.

δέσι απ'ότι κατάλαβα πρέπει να είναι εντάξει τώρα ο μικρούλης σου.

ονειράκι να σου ζήσει το μωράκι και συμφωνώ ότι η Αθήνα δεν παλεύετε με παιδί/παιδιά (άσχετο ότι με τίποτα δεν θα ήθελα να μετατεθούμε Αθήνα, έζησα φοιτήτρια εκεί και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε).

taz να σου χαίρεσαι τα παιδάκια σου.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ζητώ συγνώμη για τα ορθογραφικά (έρχεται η μικρή μου συνέχεια κοντά μου κι με κουνάει ή ζητάει κάτι).

λιλίκα με το καλό να μπείτε στο σπίτι σας και να το χαρείτε.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή είναι μέσα η μικρή μου, ο δικός σου.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια. Και εμένα μου τους έχουν στη λίστα στο εεταα αλλά να δούμε. Μια ερώτηση όμως γιατί δεν έχω καταλάβει κάτι. Γιατί η σειρά των παιδικών είναι ανάποδα απ ότι την έχω δηλώσει κατα προτίμηση. Εκεί μου τους στέλνουν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσια. Και εμένα μου τους έχουν στη λίστα στο εεταα αλλά να δούμε. Μια ερώτηση όμως γιατί δεν έχω καταλάβει κάτι. Γιατί η σειρά των παιδικών είναι ανάποδα απ ότι την έχω δηλώσει κατα προτίμηση. Εκεί μου τους στέλνουν;

Κι σε μας ανάποδα είναι αλλά στην κατάσταση με τους κωδικούς (όταν κάναμε την αίτηση) ήταν με τη σειρά που γράφουν στον προσωρινό πίνακα.

Εύχομαι να είσαστε κι να είμαστε κι στον τελικό πίνακα, γιατί φέτος έκαναν πολύ περισσότεροι αιτήσεις.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Εχω καιρο να μπω αλλα διαβαζω τα νεα σας.

Ουτε εμεις πηραμε μεταθεση και χαρηκα πολυ γι'αυτο.

Ολα καλα...ο Χρηστακος μου θα μεγαλωσει λιγο ακομα εδω,και μετα ας μας στειλουν οπου θελουν.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο μηνα και καλα αποτελεσματα για τους παιδικους!!!!και εμεις μεσα ειμαστε στους προσωρινους το θεμα ναμαστε και στους τελικους πινακες!!!

δεν σημαινει τιποτα η σειρα στους προσωρινους απο οτι ξερω..απλα ελεγχεις τα στοιχεια σου και του παιδιου(σε μια φιλη μου εγραψαν λαθος το επιθετο του μικρου της),εαν εχεις σωστα μορια και εαν οντως εχεις επιλεξει αυτους τους σταθμους που εχουν βαλει.στα τελικα θα γραφει τον παιδικο που περναει το παιδακι ή θαστε στις επιλαχουσες ή και καθολου..μακαρι να πανε ολα καλα για ολες τις μανουλες!!!!αυτο το προγραμμα ειναι μεγαλη βοηθεια στους καιρους μας!!!!

κοριτσι χαιρομαι που οπως λες ηθελες παραμονη και οντως μεινατε για τον μικρο σας!!!καλη συνεχεια λοιπον!!!!ειστε Κιλκις ή λαθος θυμαμαι?? :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...