Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

απο γυναικολογο δεν εχει με το ταμειο το Ρεθυμνο αλλα νομιζω οτι δεν πρεπει να εχει και σε αλλες περιοχες της Ελλαδας απο αυτην την ειδικοτητα..ασε και εγω τα εσκαγα 50,50 καθε φορα..τωρα ο δικος μου νομιζω τοχει ριξει 30ευρω,δεν ειμαι και σιγουρη..εσυ που λες να πας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δες τι βρηκα για το Ηρακλειο για γυναικολογο..

http://www.army.gr/default.php?sortOrder=ASC&sortBy=1&pname=ContractDoctors&area=&cat2=56&nomos=91

μπορεις να μπαινεις σε αυτο το σαιτ και να ενημερωνεσαι για τους γιατρους που ψαχνεις..βεβαια προσοχη,δεν ισχυει παντα αυτη η λιστα..καλο ειναι να κανεις ενα τηλεφωνο πιο πριν στον γιατρο που διχνει η λιστα γιατι μπορει να εχει βγει απο το ταμειο του στρατου και να μην εχει ενημερωθει η λιστα...οπως με τον ωτοριν/λογο στο Ρεθυμνο..που δυστυχως ο ανθρωπος εχει πεθανει περιπου ενα χρονο και δεν τον εχουν σβυσει..τι να πω??

Link to comment
Share on other sites

απο γυναικολογο δεν εχει με το ταμειο το Ρεθυμνο αλλα νομιζω οτι δεν πρεπει να εχει και σε αλλες περιοχες της Ελλαδας απο αυτην την ειδικοτητα..ασε και εγω τα εσκαγα 50,50 καθε φορα..τωρα ο δικος μου νομιζω τοχει ριξει 30ευρω,δεν ειμαι και σιγουρη..εσυ που λες να πας?

Στον γυναικολόγο που με παρακολουθούσε και προ εγκυμοσύνης...


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

δες τι βρηκα για το Ηρακλειο για γυναικολογο..

http://www.army.gr/default.php?sortOrder=ASC&sortBy=1&pname=ContractDoctors&area=&cat2=56&nomos=91

μπορεις να μπαινεις σε αυτο το σαιτ και να ενημερωνεσαι για τους γιατρους που ψαχνεις..βεβαια προσοχη,δεν ισχυει παντα αυτη η λιστα..καλο ειναι να κανεις ενα τηλεφωνο πιο πριν στον γιατρο που διχνει η λιστα γιατι μπορει να εχει βγει απο το ταμειο του στρατου και να μην εχει ενημερωθει η λιστα...οπως με τον ωτοριν/λογο στο Ρεθυμνο..που δυστυχως ο ανθρωπος εχει πεθανει περιπου ενα χρονο και δεν τον εχουν σβυσει..τι να πω??

Έχω μπει...Στο Ρέθυμνο δεν έχει όχι μόνο γυναικολόγο αλλά ούτε και χειρούργο...Να την χαίρονται αυτήν που χειρίζεται το θέμα στην σελίδα!:evil:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω???λιγο προσοχη εαν εδιναν..θα ηταν ολα καλυτερα.να πας Ηρακλειο..??αλλα εσυ ξερεις,εαν εχεις γιατρο οπως λες..

Θα ξεκινήσω με τον γιατρό μου εδώ και στην πορεία βλέπουμε!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες και για τις ευχές!!

Να είσαι καλά και ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!!!:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!Με το καλό να έρθει το νέο μικρό μέλος στην παρέα μας. Όπως είπαν και οι κοπέλεςς δεν ανήκει στον ΕΟΠΥΥ αλλά Εθνική Άμυνα. Απ ότι θυμάμαι από μια φίλη και τον γιο μου μπορείς να πας στο Life Check στην κατεχάκη και δεν πληρώνεις συμμετοχή. Το έχουν στρατιωτικοί γιατροί και είναι πολλοί εξυπηρετικοί και καλοί στη δουλειά σου. Απλά να ξέρεις ότι για νοσοκομείο κτλ και ας είναι δημόσιο δεν ισχύει το ταμείο. Αντε ναακούμε καλά νέα!!! Οι υπόλοιπες κορίτσια πως είστε; Εγώ έχω ανέβει στο βουνό και έχει αρχίσει να βρέχει!

Εκεί έκανα όλες τις εξετάσεις τις εγκυμοσύνης μου γιατί πήγαινα λόγω του γιατρού μου που μου έκαναν ειδικές τιμές & έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το περιβάλλον & την εξυπηρέτηση.Πήγαινα σε αυτό που είναι στην Βασ.Σοφίας όμως.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρια μου που εισαι καλε?σε ποιο βουνο??πηγατε Σερρες??ολα καλα κοπελα μου?

αχχ τι καλα..ειδατε μιλατε για Αθηνα φανταζομαι για γιατρους,ε?στην επαρχια δυστυχως δεν εχουμε γιατρους και παλι καλα εχει παιδιατρο το Ρεθυμνο..ακομη..

i want to be mama να εισαι καλα σε ευχαριστω κοπελα μου.μην αγχωνεσαι παντως,να εισαι οσο μπορεις ηρεμη και να την χαρεις πολυυυυυυυ την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!φανταζομαι θα πετας,ε?:D :D

φιλια σε ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σέρρες πάμε απο Σπτέμβριο τελικά εμεις για λίγο καιρό και ο μπαμπάς μας φεύγει σε 20 μέρες, αλλά πάλι δεν έχουν κανονίσει τα ΣΩΑ κτλ και τον βλέπω σε ξενοδοχείο τις πρώτες μέρες (γι αυτό δεν πάμε μαζί). Τώρα είμαστε στο χωριό μας, ένα ορεινό χωριό της Καρδίτσας. Ήρθαμε για λίγες μέρες να πάρουν καθαρό αέρα τα παιδιά κια να δούμε τα πεθερικά μου, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα προτιμούσα να ήμουν στη θάλασσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ειστε καλα?εδω σημερα μας φυσαει..

χτες πηγαμε τον κολλητο του αντρα μου με την γυναικα του στο αεροδρομιο..υπηρετουσε και αυτος εδω,ηρθαμε μαζι πριν 3χρονια..και τωρα πηραν μεταθεση για Αθηνα..χαλια ειμαι απο χτες..με πηραν λιγο τα κλαματα..ολοι φευγουν αυτες τις μερες και μου κακοφαινεται...προσπαθω να μην το σκεφτομαι οτι μενουμε πισω αλλα οταν βλεπεις φιλους να φευγουν...ουφφφ!!!!μη με παρεξηγητε..

μαρια καλα να περασετε στο χωριο,θα κανει καλο ο καθαρος αερας στα μικρα.ευχομαι να μπειτε στα ΣΟΑ τελικα.να σας πανε ολα καλα κοπελα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


i want to be mama με το καλό (so your gonna be a mama ;)). Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη.

Η λίστα δεν είναι σωστή, για συμβεβλημένους γιατρούς θα πρέπει να ρωτάς τους ίδιους τους γιατρούς ή να κάνεις μια ερώτηση στο κοντινότερο στρατιωτικό νοσοκομείο μήπως και έχουν κάποια έγκυρη λίστα.

maria τι να πω...εύχομαι αυτή η αναμονή να τελειώσει σύντομα και να τελείωσει θετικά. Δεν πειράζει που δεν θα πάτε θάλασσα αρκεί να διασκεδάσουν τα παιδιά.

Κι εγώ θα πάω με το παιδί μου σε χωριό αυτή την εβδομάδα (έχω άδεια) κι Παρασκευή έρχεται επιτέλους ο μπαμπάς μας (γιούπι :D), οπότε αν πάμε θάλασσα θα είναι Σ/Κ.

δέσι μου το έχουμε ζήσει κι εμείς αυτό στη Λήμνο όταν είχαν φύγει πριν από εμάς ένα ζευγάρι που κάναμε πολύ παρέα. Αλλά δυστυχώς έτσι θα είναι πάντα ή εσείς ή κάποιοι άλλοι θα φεύγουν πρώτοι, αυτή είναι η φύση της δουλειάς τους.

Απλά όταν είσαι ευαίσθητος χαρακτήρας σε πονάει λίγο.

Όπως είπαμε τουλάχιστον είστε οι τρεις σας μαζί. Μη στενοχωριέσαι.

Για 1 εβδομάδα δεν θα έχω διαδίκτυο οπότε θα τα πούμε μετά τις 15 Αυγούστου, να περνάτε καλά και να είστε καλά.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Νιόβη μου καλά να περάσετε και με το καλό να έρθει ο μπαμπάς σας! Δέσι μη μου στεναχωριέσαι, προσπάθησε δηλαδή. Όπως είπε και η Νιόβη αυτή είναι η φύση της δουλειας τους κια γενικότερα οι αποχερετισμοί είναι δύσκολοι. Σκέψου αυτό, ότι είστε όλοι μαζί, ο χρόνος θα περάσει πολύ γρήγορα και με το καλό θα πάτε και εσείς στη Κρήτη!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλα σας ευχαριστω παρα πολυ για τα λογια σας.ειστε πολυ γλυκες. :)

το ξερω πολυ καλα οτι ετσι θαναι..απλα ειμαι ανθρωπος λιγοοοο ευαισθητος. :) προσπαθω να μην σκεφτομαι το αρνητικο,να σκεφτομαι θετικα,αλλα πραγματα ή να κανω αλλα για να ξεχνιεμαι..αλλα στιγμες οπως αυτη του αεροδρομιου που επρεπε πραγματικα να κρατηθω..στο τελος ψιλολυγισα..γιατι η γυναικα του φιλου μας ηταν πολυ χαλια,δεν ηθελε να φυγουν,δεν την ξερει την Αθηνα και ψιλοφοβαται..και λογικο..αλλα ειναι και αυτο το μαμωτο τελικα που λες...''γιατι ρε παιδι μου να μην φευγουμε και εμεις?γιατι δηλαδη αφου συμπληρωσαμε τα χρονια και αφου ΔΕΝ δηλωσαμε παραμονη γιατι να μην φυγουμε οπως και οι αλλοι??''τεσπα..σας ζαλισα sorryyyyyy!!!!!!! :) :) :) χαμόγελα πολλα πολλα!!!!!!!!!

Νιοβη με το καλο να ερθει ο μπαμπας σας και να περνατε παντα ομορφα!!!!!!

μαρια φιλια πολλα κοπελα μου,νασαι καλα και σε ολες ευχομαι να περασετε ομορφα τον 15αυγουστο με τις οικογενειες σας και να εχουμε ολοι υγεια και αγαπη!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!θα ηθελα την βοηθεια σας.ειμαι 35 εβδ και λογω γηρασμενου πλακουντα και καποιου προβληματος στο βαρος του μωρου θα μπω καισαρικη θεσ κη καπως πιο γρηγορα.γι αυτο υπαρχει ο κινδυνος το μωρακι να χρειαστει εντατικη ισως.μηπως ξερετε αν το ταμειο του στρατου καλυπτει σε καποιο ποσοστο εντατικη νεογνου σε ιδιωτικο?ευχαριστω


fSL3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα evi.δυστυχως δεν το ξερω αυτο που ρωτας καθολου,μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω.εαν καποια αλλη κοπελα γνωριζει κατι μπορει να σε βοηθησει.πραγματικα ευχομαι να πανε ολα καλα σε σενα και στο μωρακι σου!!!να μην αγχωνεσαι,θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!!!! :)

μαρια χρονια πολλααααααα για την γιορτη σου,οτι επιθυμεις κοπελα μου!!!

Χρονια πολλα και σε οσες/οσους γιορταζαν της Παναγιας!!!!φιλια πολλα!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...