Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

εχουν ξεκινησει τα φυλλα πορειας.εδω ενας εφυγε την Τριτη,αλλος φευγει πεμπτη που ερχεται και καποιος αλλος φευγει 20αυγουστου.πολλες θα γινουν αυτον τον μηνα..για Σεπτεμβριο δεν ξερουμε καποιον..αντε καλα κουραγια στις μετακομισεις!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου τι μου κανετε? εχω μερες να μπω δεν προλαβαινω. καλως μας ηρθαν τα καινουργια κοριτσια καλο πακεταρισμα και καλη τοποθετηση!!!!

μακαρι να ερθει και η δικη μου σειρα να πακεταρω και δεν θα μιλησω καθολου θα βρω τροπο και θα τα καταφερω!!!

τυχερες οσες ειστε η θα ειστε σε λιγες μερες διακοπουλες.

φιλια σε ολες!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!

pontikaki πανω που σε σκεφτομουν,ελεγα που ειναι αυτο το κοριτσι?αχχ τελικα τιποτα με την μεταθεση σας?με την αναφορα δεν εγινε κατι?τα μωρα σου ολα καλα?σου ευχομαι πολυ συντομα στο σπιτι σας!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ο σύζυγός μου έχει φύλλο πορείας 27 Αυγούστου.

Βγήκαν οι πίνακες για τους παιδικούς σταθμούς. Εμάς μας έβαλαν στις επιλαχούσες :(, ξέρει καμία σας αν υπάρχουν ελπίδες να μας δεχτούν;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλησπέρα! Εμάς το φύλλο πορείας είναι για τις 20/08 πλέον, του δώσανε παράταση. Διάβασα κάπου ότι δεν θα αλλάξει η κατάσταση για εσπα. Και εμεις στους επιλαχόντες είμαστε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και εμεις στις επιλαχουσες.εχουν γινει πολλα..μπειτε στο ποστ με τις επιδοτουμ.μητερες να ενημερωθειτε καλυτερα..εχουν κοπει πολλες θεσεις απο παιδικους..μακαρι να αλλαξει κατι..φιλια!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μπαινω σαν σφηνα στο τοπικ σας γιατι ετοιμαζουμε επιστολη παννελλαδικη διαμαρτυριας για την ΕΕΤΑΑ και το προγραμμα των παιδικων

Οποια ενδιαφερετε ας ερθει αποεδω να ενημερωθει παραυτα (καλα το ειπα το στρατιωτικο??? :wink:))

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=8198

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

ΔΕΣΙ μου τι κάνεις,όλα καλά;;

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια;;

Εμένα με ασφάλισε ο σύζυγος και περιμένω το βιβλιάριο υγείας..

Τι ασφάλεια έχουμε;;;

Ανήκει στον ΕΟΠΥΥ ή όχι;;

Μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν ξέρω τι γίνεται με τις εξετάσεις και τα σχετικά;

Μπορεί να με διαφωτίσει κάποια;;;

Ευχαριστώ πολύ!:):):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

ΔΕΣΙ μου τι κάνεις,όλα καλά;;

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια;;

Εμένα με ασφάλισε ο σύζυγος και περιμένω το βιβλιάριο υγείας..

Τι ασφάλεια έχουμε;;;

Ανήκει στον ΕΟΠΥΥ ή όχι;;

Μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν ξέρω τι γίνεται με τις εξετάσεις και τα σχετικά;

Μπορεί να με διαφωτίσει κάποια;;;

Ευχαριστώ πολύ!:):):):)

Συγχαρητήρια!!!Με το καλό το μωράκι σας:) Όχι δεν ανήκει στον ΕΟΠΠΥ.Είναι αρκετά πάντως διαγνωστικά συμβεβλημένα & μπορείς να κάνεις εξετάσεις κλπ δωρεάν.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια!!!Με το καλό το μωράκι σας:) Όχι δεν ανήκει στον ΕΟΠΠΥ.Είναι αρκετά πάντως διαγνωστικά συμβεβλημένα & μπορείς να κάνεις εξετάσεις κλπ δωρεάν.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για την απάντηση...

Η ασφάλεια πως λέγεται;;;


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για την απάντηση...

Η ασφάλεια πως λέγεται;;;

Είναι σαν του Δημοσίου αλλά είναι του στρατού. Εγώ τουλάχιστον έτσι έλεγα όταν με είχε ασφαλίσει πριν χρόνια.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου :) :)

(i want to be mama) με το καλο το μωρακι σας,

να πανε ολα πολυ πολυ καλα και να προσεχεις!!!!!!!!!

οσο για την ασφαλεια θα λες ειμαι ασφαλισμενη στου αντρα μου,ασφαλεια του ΓΕΣ ή ασφαλεια του στρατου.οσο για εργαστηριακες εξετασεις απο οτι ξερω η Διαγνωση (μιλαω παντα για Ρεθυμνο)ειναι συμβεβλημενη με το στρατο.περνεις τηλεφωνο σου κλεινει ραντεβου και δινεις οταν παρεις αποτελεσματα μια συμμετοχη.οπως και η μικροβιολογος η Κλεονικη ειναι συμβεβλημενη..εαν θελεις κατι αλλο να με ρωτησεις ευχαριστως να σου πω!!!!!αντε καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!Με το καλό να έρθει το νέο μικρό μέλος στην παρέα μας. Όπως είπαν και οι κοπέλεςς δεν ανήκει στον ΕΟΠΥΥ αλλά Εθνική Άμυνα. Απ ότι θυμάμαι από μια φίλη και τον γιο μου μπορείς να πας στο Life Check στην κατεχάκη και δεν πληρώνεις συμμετοχή. Το έχουν στρατιωτικοί γιατροί και είναι πολλοί εξυπηρετικοί και καλοί στη δουλειά σου. Απλά να ξέρεις ότι για νοσοκομείο κτλ και ας είναι δημόσιο δεν ισχύει το ταμείο. Αντε ναακούμε καλά νέα!!! Οι υπόλοιπες κορίτσια πως είστε; Εγώ έχω ανέβει στο βουνό και έχει αρχίσει να βρέχει!

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου :) :)

(i want to be mama) με το καλο το μωρακι σας,

να πανε ολα πολυ πολυ καλα και να προσεχεις!!!!!!!!!

οσο για την ασφαλεια θα λες ειμαι ασφαλισμενη στου αντρα μου,ασφαλεια του ΓΕΣ ή ασφαλεια του στρατου.οσο για εργαστηριακες εξετασεις απο οτι ξερω η Διαγνωση (μιλαω παντα για Ρεθυμνο)ειναι συμβεβλημενη με το στρατο.περνεις τηλεφωνο σου κλεινει ραντεβου και δινεις οταν παρεις αποτελεσματα μια συμμετοχη.οπως και η μικροβιολογος η Κλεονικη ειναι συμβεβλημενη..εαν θελεις κατι αλλο να με ρωτησεις ευχαριστως να σου πω!!!!!αντε καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

Στην Κλεονίκη ε;;;

Για το Διάγνωσης το έμαθα κι εγώ...

Από γυναικολόγο δεν ξέρω τι θα κάνω...

Έχω αύριο ραντεβού και θα πληρώσω την 50άρα...

Έχουμε συμβεβλημένους γιατρούς στο Ρέθυμνο;;;


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...