Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΝΕΝΕ Π H ροδος ειναι ωραια αλλα πανακριβη, καμια σχεση με κοζανη που ηρθαμε,εκει ηταν παντου πιο οικονομικα,και τα εισητηρια για να παμε τωρα(φλωρινα)ειναι πολυ ακριβα εκτος απο το πλοιο,ποσα αεροπορικα εισητηρια δικαιουτε οσυζηγος?ενα δεν ειναι τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτο με τα εισητηρια μας σακατεψε.ναι ενα δικαιουνται τωρα.....και εμεις ημασταν πολυκαστρο και ηταν αρκετα οικονομικοτερα.εχω ακουσει οτι η ροδος ειναι ακριβη.η κως παλι σε καποια ειναι ακριβη και σε καποια φθηνη.

Link to comment
Share on other sites

panoula δεν γνωριζω κατι συγκεκριμενο να σου πω.απλα καποια στιγμη που ειχα χρειαστει κατι μπηκα στο site του 424 και εκει εχει αρκετες πληροφοριες για τις ειδηκοτητες ραντεβου και τηλεφωνα!!!!!περαστικα σου ολα να πανε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?? καιρο εχω να γραψω.. Νενη εισαι και πατριωτισα μου και εγω απο Κατερινη ειμαι,και πριν 2 χρονια ο αντρας μου υπηρετουσε Πολυκαστρο..πολλα κοινα..λες οι αντρες μας να γνωριζονται??Ρωτα και στο Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο εχει και εκει προσφορα για στρατιωτικους..

Πολλα ακουγονται με τις πληρωμες αλλα ευτυχως στο τελος ολα ειναι ραδιο αρβυλα...

Τελος Νοεμβριου ο αντρας μου δινει εξετασεις για μονιμοποιηση αντε να τελειωνουμε και με αυτο να μας φυγει ενα βαρος..

Οσες πηρατε μεταθεση τακτοποιηθηκατε???

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Νενη Π,

Εμεις μεταφεραμε το στεγαστικο μας στη Γενικη τραπεζα επειδη εχει χαμηλοτερο επιτοκιο για τους στρατιωτικους.Η γενικη ηταν καποτε του ΜΤΣ και εχουν διατηρησει ολα τα προνομια για τους στρατιωτικους.Κρατανε και τη δοση απ το φακελο και δεν ανακατευεσαι με τραπεζες.

Σοφια γνωριζεις ποσο ειναι το επιτοκιο;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες σας.

Γνωριζετε αν η ασφαλεια μας δικαιολογει φυσικοθεραπειες? Απο τοτεπου γεννησα ποναει η μεση και η πλατη μου και οσο περναει ο καιρος ποναω περισσοτερο.

Θα παω σε ορθοπεδικο να δω τι θα μου πει και θα ηταν καλο να κανω και καποιες φυσιοκοθεραπειες.

Οποια απο εσας ειναι απο Μυτιλήνη, ξερετε ποιος ορθοπεδικος ειναι συμβεβλημενος με το ταμειο μας?????

Link to comment
Share on other sites

χαρηκα πολυ joannakip!!!!απο κατερινη και εσυ?που βρισκεστε τωρα?μπορει και να γνωριζονται οι αντρες μας.με το καλο η μονιμοποιηση σας.και εγω βασικα για γενικη τραπεζα και για ταχυδρομικο ταμιευτηριο ειχα ακουσει οτι συμφερει θα το ψαξω.αλλα μου εκανε ενυπωση που μια γνωστη μου με ειπε οτι οι στρτιωτικοι δικαιουνται ατοκο στεγαστικο και εκει λιγο κολλησα αν και δεν το πιστεψα.

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ηταν αληθεια,με το καλο να γινετε μονιμοι:-Dεμεις τιποτα για μονιμοποιησει ακομα και οσο αργουν τοσο ανχωνομαι,υποτιθετε οτι φετος θα γινομασταν και εμεις,αλλα τιποτα:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι να ηταν αληθεια,με το καλο να γινετε μονιμοι:-Dεμεις τιποτα για μονιμοποιησει ακομα και οσο αργουν τοσο ανχωνομαι,υποτιθετε οτι φετος θα γινομασταν και εμεις,αλλα τιποτα:(

Γιατι ανγχωνεσαι βρε μπετυ μου? Εχει περασει τις εξετασεις? Αν δεν εχουνε φυλακες η ''ποινες'' δεν θα τους διωξουνε πρεπει να τους αποζημιωσουνε και που θα βρουνε τα λεφτα οεο? Εγω ετσι σκεφτομαι και παρηγοριεμαι!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ανγχωνεσαι βρε μπετυ μου? Εχει περασει τις εξετασεις? Αν δεν εχουνε φυλακες η ''ποινες'' δεν θα τους διωξουνε πρεπει να τους αποζημιωσουνε και που θα βρουνε τα λεφτα οεο? Εγω ετσι σκεφτομαι και παρηγοριεμαι!

ΣΩΣΤΗΗΗ..........

Link to comment
Share on other sites

χαρηκα πολυ joannakip!!!!απο κατερινη και εσυ?που βρισκεστε τωρα?μπορει και να γνωριζονται οι αντρες μας.με το καλο η μονιμοποιηση σας.και εγω βασικα για γενικη τραπεζα και για ταχυδρομικο ταμιευτηριο ειχα ακουσει οτι συμφερει θα το ψαξω.αλλα μου εκανε ενυπωση που μια γνωστη μου με ειπε οτι οι στρτιωτικοι δικαιουνται ατοκο στεγαστικο και εκει λιγο κολλησα αν και δεν το πιστεψα.

Aτοκα δεν νομιζω,ισως καποτε να εδινε το Μετοχικο ταμειο στρατου πιο χαμηλοτοκα αλλα τωρα εχει φαληρησει και αυτο...

Ναι απο Κατερινη και συγκεκριμενα απο τον Αγ.Δημητριο ειναι η καταγωγη μου...τωρα ημαστε Κιλκις πηραμε πολυ μακρινη μεταθεση στην αερομεταφερομενη μας φερανε

Link to comment
Share on other sites

pontikaki αυτο δεν το ειχα σκεφτει,ευτυχως τιποτα απο τα παραπανω δεν εχει,τα σχολεια τα περασε αν και νομιζω οτι πρεπει και αλλο εννα να περασει,τωρα με την μεταθεσει μπερδευτικαμε λιγο:rolleyes: δεν εχουν ειδοποιησει για κατι παραπερα,

Link to comment
Share on other sites

Σοφια γνωριζεις ποσο ειναι το επιτοκιο;;

τΤο δικο μας εχει 3% κυμαινομενο.Το στεγαστικο το εχουμε μεταφερει πριν 2 χρονια ..Για τα τωρα ισχυοντα ρωτα σε μια γενικη για πιο σιγουρα.


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...