Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα, κοπελιες!!

Εχω παρα πολυ καιρο να σας γραψω, αλλα σας διαβαζω οποτε εχω χρονο, αργα μετα τα μεσανυχτα. Περασε σχεδον ενας χρονος απο τον ερχομο της μικρης και οι ελευθερες ωρες ειναι περιορισμενες...

Το αστειο σε μας , το οποιο ενημερωθηκα εντος της εβδομαδας, ειναι οτι ενω ειπαμε επιτελους βγηκαν οι μεταθεσεις και παραμενουμε για τεταρτο χρονο , ηρθε μια ωραιοτατη ειδοποιηση για μετασταθμευση σε διπλανο νομο......μεχρι το τελος του ετους, μεσα στο χειμωνα θα εχουν καθημερινες μεταφορες...και αγκαριες....και παραταση ωραριου...και...και...

...και συν μεγαλο μειονεκτημα οι περικοπες, αποφασισαμε για αποστολη εξωτερικο...τι αλλο θα αναγκαστουμε να κανουμε?????? τα σχολια δικα σας!! ( υποψιν οι ηλικιες των παιδιων και μονο..)

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.


E36mp3.png

Bdv6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Καλό κουράγιο σε οσες εχετε μετακομήσεις και καλή αρχή στο νέο σπιτικό σας!!!!

Μαράκι ευχαριστώ πολυ!!!! Μπροστα εχουμε μπολικο μαλλακι απο πισω ειμαστε λιγο καραφλουλες ακομα!!!

Κangoo κουράγιο!! Δεν καταλαβα τι αποστολή στο εξωτερικό; Θα ζητησετε μεταθεση για εξω; Το εχετε ψάξει οικονομικώς; Συμφέρει με τα νεα μετρα;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημερα κοριτσια!!! Καλό κουράγιο σε οσες εχετε μετακομήσεις και καλή αρχή στο νέο σπιτικό σας!!!!

Μαράκι ευχαριστώ πολυ!!!! Μπροστα εχουμε μπολικο μαλλακι απο πισω ειμαστε λιγο καραφλουλες ακομα!!!

Κangoo κουράγιο!! Δεν καταλαβα τι αποστολή στο εξωτερικό; Θα ζητησετε μεταθεση για εξω; Το εχετε ψάξει οικονομικώς; Συμφέρει με τα νεα μετρα;

καλημερα !Τελικα το σπιτι που μου ειπες ειχε ηδη νοικιαστει!Παντως τι να σου πω !Απελπιστηκα με τις τιμες των ενοικιων στη χαλκιδα!Το Λευκαντι τελειο αλλα δεν εχει σχολειο και παιδικο σταθμο.Αυριο θα μαθουμε τι θα γινει με τα ΣΟΑ.Αν μπουμε εχει καλως διαφορετικα μας βλεπω προς βασιλικο.Ειναι πολυ πιο ανθρωπινα απ την Χαλκιδα.Οταν εγκαταστσθουμε με το καλο θα τηλεφωνησω για να βρεθουμε!Καλα να περνατε!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia!!!egw eimai kainourgia sto forum!!simera molis sas anakalypsa!!eimai k egw gynaika stratiwtikou kai prin 10 meres irthame sti kw!!!pirame metathesi meta apo molis 2,5 xronia stin edessa!!den to perimename me tpt!!opws katalabainete ta pragmata einai dramatika mexri na xanaegglimatistoume sto nisi!!exw kai mia koroula pou ton septemvrio kleinei ta 3!!!kalws sas brika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΠΑΜΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ. ΑΠΟ ΤΙΣ 1/7/10 ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΘΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΟΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ 10/8 ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΑΠΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΜΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή αρχή και καλο κουράγιο σε όσες εχετε μεταθέσεις!!! Εμείς του χρόνου μαλλον θα φυγουμε για πάνω ξανα!!

Σοφάκι δεν κλεισατε τελικά; Δεν σημειωσα το τηλ σου εξου και δεν σε πηρα να δω τι κανατε!! Δυστηχως επεσες πανω στις μέρες που ειχαμε παει Αθηνα για να κανονισουμε τα της βάπτισης!! Μετα επιστρέψαμε για 1,5 μέρα σπιτι μας και ξαναφύγαμε αρον αρον για Αθηνα μιας και η μαμα μου μπήκε στο νοσοκομειο!! Οταν βγήκε φυγαμε για 4 μερουλες στο πατρικο του ανδρα μουΑμφιλοχία να δουμε τους δικους του και τωρα επιτέλους ειμαστε σπιτάκι μας!!!!!! Γενικώς ηταν μια πολυ δυσκολη περιοδος για εμενα!!!

Το κοριτσάκι μου εβγαλε το πρωτο της δοντάκι, χαμογελάει και τραγουδάει συνέχεια, βουτάει τα πάντα και χθες εφαγε για πρωτη φορα ρυζαλευρο!!! Μεγαλώνει πολυ γρηγορα το μωρο μου!!!!!

Ρούλα καλως ήρθες!! Τακτοποιηθήκατε στην Κω;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια

mariamg τελικα θα μεινουμε στα ΣΟΑ αλλα αδειαζει το διαμερισμα στις 10 του μηνα οποτε εχουμε μια εβδομαδα ταλαιπωρια ακομηη.Οταν μετακομισουμε θα σε παρω τηλ να βρεθουμε.

Κουραγιο με τα δοντακια της μικρης σας!!Εμεις του γιου μου τα καταλαβαμε ολα!!Μιλαμε για πολυ γκρινια!!Οι αλοιφες δεν εκαναν τιποτα!!Με την μικρη μου ουτε που τα καταλαβαμε!

Ρουλακι καλως ηρθες στην παρεα!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!!!!ειμαι και εγω γυναικα στρατιωτικου.πριν λιγες μερες κλεισαμε χρονο στην κω!!!και δεν κρυβω να σας πω οτι ακομα δεν εχω συνηθισει.....ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκα!!!roula24 καλη διαμονη στο νησι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...