Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!

Νέα και εγώ στην παρέα και χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια.Ξέρει καμία φίλη κάποιον καλό παιδίατρο στη Θεσσαλονίκη συμβεβλημένο; ΗΟ κατάλογος του army.gr είναι απαράδεκτος. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

απο τη μοναδα δε μπορεις να τους βρεις? η να ρωτησεις κανενα συναδελφο.

δεν ξερω δυστυχως να σου προτεινω κανεναν.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!!!

Νέα και εγώ στην παρέα και χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια.Ξέρει καμία φίλη κάποιον καλό παιδίατρο στη Θεσσαλονίκη συμβεβλημένο; ΗΟ κατάλογος του army.gr είναι απαράδεκτος. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Σοφία καλως ήρθες!!

Όταν ήμασταν Θεσσαλονίκη είχα τον Αθανασιάδη Ιορδάνη παιδίατρο!

Είναι στη Παυλου Μελά.

Πολύ καλός γιατρός.


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Νέα και εγώ στην παρέα και χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια.Ξέρει καμία φίλη κάποιον καλό παιδίατρο στη Θεσσαλονίκη συμβεβλημένο; ΗΟ κατάλογος του army.gr είναι απαράδεκτος. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Συμβεμβλημενη με τον στρατο ειναι η Τριχακη Αννα, στον Ευοσμο.Ειναι πολυ καλη γιατρος και εχει εναν ιδιαιτερο τροπο με τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα! άλλη μια σύζυγος ένστολου προστέθηκε στην παρέα σας (πώς τα λέω έτσι!!!) :eek:

όποια έχει fb ας μου στείλει πμ να την κάνω φιλεναδίτσα μου!!!

Γεια σου mitsi75!Καλως ηρθες στην παρεα μας.Στο facebook Sofia Baliou.περιμενω request.Προς το παρον εμεις ειμαστε Χαλκιδα.


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μου καλησπέρα! άλλη μια σύζυγος ένστολου προστέθηκε στην παρέα σας (πώς τα λέω έτσι!!!) :eek:

όποια έχει fb ας μου στείλει πμ να την κάνω φιλεναδίτσα μου!!!

καλως ορισες!!!!Fanitsa Xristodouli α με βρεις;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,επιτελους αρχισα να συνιθειζω στην μεταθεση(ροδο),μαθατε τιποτα για τα παραμεθορια?τα δινουν και ποσα ειναι?πρωτη φορα θα τα παρουμε,εσεις με τις μεταθεσεις πως τα παιρνατε?:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Νέα και εγώ στην παρέα και χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια.Ξέρει καμία φίλη κάποιον καλό παιδίατρο στη Θεσσαλονίκη συμβεβλημένο; ΗΟ κατάλογος του army.gr είναι απαράδεκτος. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Οι Θεσσαλονικείς είναι πολύ τυχεροί γιατί έχουν την Α Πατσούρου για παιδιατρο, δεν είναι συμβεβλημένη αλλά είναι εξαιρετική. Δυστυχώς σε στην Αθήνα δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο....όποτε ανεβαίνω, γιατί από εκεί είναι η καταγωγή μου, θα την επισκεφτώ όπωσδήποτε να μου ΄λύσει όλες μου τις απορείες. Έχει γράψει και το πιο καλό βιβλίο για το θηλασμό που έχω διαβάσει;)


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια λυστε μου μια απορεια ,οταν ενας γιατρος ειναι συμβεβλημενος με το ταμειο μας και κοβει χαρτη ,εχει το δικαιομα να ζητα επισκεψει μετα?ο γυνεκολογος ..:confused:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια λυστε μου μια απορεια ,οταν ενας γιατρος ειναι συμβεβλημενος με το ταμειο μας και κοβει χαρτη ,εχει το δικαιομα να ζητα επισκεψει μετα?ο γυνεκολογος ..:confused:

καλημερα κανονικα ΟΧΙ αλλα βγαζεις ακρη με αυτον τον κλαδο? αλλα και εσυ μπορεις να μη του δωσεις επισκεψη πρεπει να τους αγριεψουμε λιγο γιατι δεν καταλαβαινουνε τπτ.

αυτα τα παραμεθωριου ξερεις πως τα περιμενουμε????????????????????

εμεις με τη μεταθεση περιμενουμε να χειμωνιασει τωρα απλα συμβιβαζμαστε ελπιζω ου χρονου τετοια μερα να εχω αλλαξει γνωμη και να περναω καλα προς το παρον δε μου αρεσει και πολυ


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS KORITSIA!!!

KAI EGV GYNAIKA STRATIVTIKOY STHN KV KLEISAME ENA XRONO...UELETE NA BREUOYME OSES EINAI STHN KV?EIMAI PALIA STO FORUM ALLA EIXA PARA POLY KAIRO NA MPV GIATI EXV ENA MVRAKI ZOYZOYNAKI POY DEN ME AFHNEI KAUOLOY OYTE NA ANASANV..POLY XAIROMAI POY JANA HRUA STHN PAREA TOY PARENTS...PERIMENV MYNHMA SAS...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...