Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα.Είμαι η maripoza.Καινούργια στην παρέα.Είμαι μητέρα δύο μικρών παίδιων,5 ετών και 6 μήνων.Ομολογώ οτί σκέφτομαι πολυ σοβαρά να κάνω και ένα τρίτο παιδάκι,αφού είναι ο μόνος τρόπος να φύγω απο δω.Να πάω εκεί που θέλω.Εγώ ξέρω απο ζωντανά παραδειγματα οτι με το τρίτο έχεις αμεταθετο 10 χρόνια.Τωρα βεβαια ψήνεται και το αμετάθετο περαν δεκαετιας,το λεει στον νομο 3883,αν και δεν καταλαβα και πολλα.Αν καποια το διαβασει και καταλαβει κατι ξεκαθαρο ας ενημερωσει! Και κατι ακομη .Ξερει καμια αν κανω το τριτο εδω που ειμαι θα παρουμε μεταθεση εκει που θελουμε με την δεκαετια η θα κατσουμε δεκα χρονια εδω που ειμαστε οποτε την :rolleyes:παταω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαστε Χαλκιδα.Ωραιο μερος δεν λεω αλλα τη να το κανεις με δυο παιδια κλεισμενη στο σπιτι και 600χλμ μακρια απο τον τοπο σου.Ειναι τριτη μεταθεση και ακομη δεν μπορω να το συνηθισω.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ..ΕΠΙΣΗΣ 600 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ!ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ..Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΠΑΝΩ.....!!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

κουραγιο σε ολες κοριτσια.δυστυχως ή ευτυχως αυτο ειναι το επαγγελμα τους.

πρεπει να τους στηριζουμε(ειναι κι αυτο)

να κανω μια ερωτηση?

ο κυκλος σας ,σας νιωθει οταν παραπονιεστε ή σας ριχνει ''βελη''?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Wraia erwtisi lazarenia...na fadasteis o mpatzanakis mou einai ametafetos...kai olo mas lene ante na parete kamia kali metafesi se kanena nisi p.x rodos na erxomaste diakopes...eleos diladi na pate eseis se kanena nisi pou den xerete ti simainei metafesi.Kai pali kala lew, eimaste polu tixaieoi pigame ale/poli , katerini kai twra lamia. bebaia sto meros den pigame ekei pou exoume spiti kai goneis na mas kratisoun ta paidia alla toulaxiston eimaste konta. Eimai monaxopaidi kai oi goneis mou to exoun megalo parapono pou den me exoun konta toys.tespa na exoume tin igeia mas kai agapi stin oikogeneia mas kai ola ta paleuoume...ypomoni koritsia....


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΑΠΟ ΟΛΑ-ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΠΡΩΤΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ Κ ΠΟΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ..ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΦΥΤΙΛΙΕΣ???ΟΠΩΣ Κ ΝΑ'ΧΕΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Κ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο στους γονεις σου annoula 88 .Οι δικοι μου δεν ειναι καθολου ετσι.οχι οτι με πιεζουν αλλα στεναχωριεμαι πολυ που δεν ειμαστε κοντα να χαιροντε τα εγγονια τους και μας.Βεβαια η ολη κατασταση εχει και τα θετικα της.Οτι δηλ. δεν εχεις γκρινια ,ελεγχο και το ποιο καλο εισαι μακρια απο πεθερικα.Μακρια και αγαπημενοι που λενε.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτισω κατι ασχετο? γιατι ενω εχω βαλει στην υπογραφη μου χαρακακια αυτα δεν εμφανιζοντε σαν εικονες αλλα μονο σαν χαρτακτηρες .Αν ξερει καποια ας μου πει γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου.Ειμαι και εξπερ βεβαια με την τεχνολογια!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στους γονεις σου annoula 88 .Οι δικοι μου δεν ειναι καθολου ετσι.οχι οτι με πιεζουν αλλα στεναχωριεμαι πολυ που δεν ειμαστε κοντα να χαιροντε τα εγγονια τους και μας.Βεβαια η ολη κατασταση εχει και τα θετικα της.Οτι δηλ. δεν εχεις γκρινια ,ελεγχο και το ποιο καλο εισαι μακρια απο πεθερικα.Μακρια και αγαπημενοι που λενε.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΓΚΡΙΝΙΑΞΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΙΜΑ,,ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΜΩΣ...ΨΩΜΟΤΥΡΙ ΤΟ'ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΠΟΤΕ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ..ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ποτέ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΓΚΡΙΝΙΑΞΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΙΜΑ,,ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΜΩΣ...ΨΩΜΟΤΥΡΙ ΤΟ'ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΠΟΤΕ!ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ..ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ποτέ!!!!!

Αποστρατευεται ο αντρας σου και δεν θα ξαναφυγετε απο τον τοπο σας?

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειματε αρκετα μακρια τωρα,και μπορω να πω οτι χαιρομαι,σε αυτο τον τομεα ησυχια!!χι!να σας ρωτησω μιλησε καποιος στην μοναδα του αντρα μου και τους ειπε οτι θα πληροθουμε 27 του μηνος,ξερετε κατι?:roll: και θα υπαρξουν μειωσεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...