Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς το ξέραμε πως θα παραμεινουμε!! Τώρα σκεφτόμαστε μήπως δηλώσουμε πρώτη προτίμηση την Ορεστιάδα για του χρόνου και δεύτερη παραμονή εδω!!

Είμαστε πολυ στριχμωμένοι σ'αυτο το σπίτι και θα πρέπει να αλλάξουμε. Δεν θέλω να κάνω και 3η μετακόμηση μέσα σε 2,5χρόνια εντός Εύβοιας για να είμαι ειλικρινής!! Εδω είμαστε παντελώς μόνοι μας, ουτε Αθήνα πάμε που εχουμε οικογένεια και φίλους ούτε Αμφιλοχία που είναι τα πεθερικά μου!! Οπότε ποιο το νόημα να παραμένουμε εδω; Το παιδί θα πρέπει να κανει φιλους σε λιγο καιρό για να αρχίσει να παίζει!! Στην Ορεστιάδα υπάρχουν καποιοι γνωστοί και γενικώς ειναι πολυ καλή και οικογενειακή πόλη. Πιστεύω πως ειναι πολυ πιο ευκολο να κανουμε εναν καλο κύκλο πάνω και για το παιδί και για εμάς!! Αφήστε που τα ενοίκια ειναι πολυ πιο οικονομικά πάνω!! Βέβαια οτι θα γλυτώσουμε απο ενοίκιο θα το δώσουμε σε πετρέλαιο αλλα χαλάλι!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια εμάς εδώ στην Κύπρο κάνανε 2 μειώσεις, αυτόν τον μήνα συνολικά πείραμε 700ευρώ μείον, με τα νέα δεδομένα και προσωπική άποψη δεν συμφέρει αναγκαζόμαστε και τρώμε και από τα έτοιμα!ευτυχώς φεύγουμε με μετάθεση, πάμε Μυτιλήνη


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

Και αναρρωτιόμασταν τι ήταν αυτα τα λεφτά που μπήκαν!!! Μάρέσει που ειπαμε πως δεν μπορει να ειναι το επίδομα αδειας γιατι ηταν λιγότερα!! Να΄σαι καλά βρε Σοφία!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!

Εμείς παραμένουμε ακόμα έναν χρόνο!!

Αντε να δούμε τι μας επιφυλάσσει η επόμενη χρονιά....

mariamg τι κούκλα που είναι η μικρή!!

Και με μπόλικο μαλλί!!:-D

marh με το καλό να μας έρθετε Μυτιλήνη!!

μπετυ από Ρόδο είναι ένα μέλος εδώ, η pelagia!!

Μιλάμε στο καφέ για τα μωράκια μας που έχουν την ίδια ηλικία!

Αν θες της λέω να μιλήσετε, νομίζω πως θα μπορέσει να σε βοηθήσει!

pontikaki με το καλό να μετακομίσετε και να προσαρμοστείτε γρήγορα!!

Κρίμα που δεν συναντηθήκαμε όσο ήσασταν εδώ....

Καλό ταξίδι σε όσες φεύγουνε και καλό κουράγιο σε όλες μας!!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Εμείς παραμένουμε ακόμα έναν χρόνο!!

Αντε να δούμε τι μας επιφυλάσσει η επόμενη χρονιά....

mariamg τι κούκλα που είναι η μικρή!!

Και με μπόλικο μαλλί!!:-D

marh με το καλό να μας έρθετε Μυτιλήνη!!

μπετυ από Ρόδο είναι ένα μέλος εδώ, η pelagia!!

Μιλάμε στο καφέ για τα μωράκια μας που έχουν την ίδια ηλικία!

Αν θες της λέω να μιλήσετε, νομίζω πως θα μπορέσει να σε βοηθήσει!

pontikaki με το καλό να μετακομίσετε και να προσαρμοστείτε γρήγορα!!

Κρίμα που δεν συναντηθήκαμε όσο ήσασταν εδώ....

Καλό ταξίδι σε όσες φεύγουνε και καλό κουράγιο σε όλες μας!!!

οντως κριμα ητανε μικρουλης ο παυλουκος και ειχε αλλο προγραμμα απο αυτο που θελαμε εμεις τουλαχιστον σας εχω για παρεα στο φορουμ και δε θα σας χασω!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

για σας κοριτσια χαθηκα γιατι πακεταρω .:( σε κανα 2 βδομαδες φευγουμε,καλο ταξιδι σε οσες πακεταρουν..και καλη αρχη..:P

Εμεις τελειωσαμε και αυριο φορτωνουμε.Σημερα φιλοξενουμαστε σε φιλους.Τωρα θα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τα ΣΟΑ!Αυτος ο ελληνικος στρατος μας αλλαξε τα φωτα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Για όσους μετακομίζουν εύχομαι καλή παραμονή στο νέο μέρος κι να περνάτε καλά όπου κι να είστε.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...