Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

kalosorises @Λ+Ν@, edw eimaste na leme ton pono mas....xaxaxa!plaka kanw, ola kala mwre...

Ax maripoza.gr mou auto skeftome kai gw, mexri stigmis kala pernousame eidame meri kaname pollous filous alla twra pou irthe o mpoumpoukos mas einai diaforetika...elpizw mono na min denete poli sinesthimatika san tin mama tou me kathe meros, giati tin katsame....


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η δικια μου παντως η μπουμπουκα που τωρα αρχισε να καταλαβενει αρκετα(παει στα νηπια) μου εχει πει πολλες φορες οτι = καλα ειναι μαμα και εδω αλλα εκει που ειμασταν ηταν καλυτερα,τωρα την γιαγια μου δεν θα την βλεπω?=και τετοια και με πληγωνει αφανταστα.Οταν αποχαιρετουσε μια φιλη της ,της ελεγε=τωρα εμεις Μαρια θα ειμαστε αλλου ,σε καινουργιο σπιτι ,στη Χαλκιδα.Αυριο ομως θα παιξουμε παλι ε! = Το θεμα ειναι οτι εγω η ιδια δεν μπορω να το διαχειριστω,τον πρωτο καιρο παντα ειμαι σε φαση ψιλοκαταθληψης.Τα ιδια μου τα παιδια πως θα τα παρηγορω,η απαρηγοριτη!:(

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο maripoza..απολυτο..δε φταινε σε τιποτα τα μικρα..τι να πω?υπομονη μονο κ ικανοτητα να μπορεις να εξηγησεις στα παιδια καποια πραγματα (οσο μπορουν να καταλαβουν κ να αντεξουν κι αυτα)..

Κι επειδη δεν ειμαι η καταλληλη να μιλω γι'αυτα συγχωρεστε αν λεω κατι λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Το ονομα μου ειναι Λενα.Εγω κοριτσια ζω την πρωτη μου μεταθεση ακομα,τον αντρα μου τον γνωρισα στην πολη μου και λιγο πριν αρρβωνιαστουμε εσκασε η μεταθεση στο Κιλκις.Αρραβωνιαστηκαμε και ηρθαμε εδω μαζι.Ειμαστε καλα ακομα γιατι εγω ειμαι απο πολη πολυ κοντα και στο Κιλκις και στη θεσσαλονικη και μπορουμε να κανουμε πολλα ακομα πραγματα.Εχω καλη παρεα εδω και εχω δεθει μια πολυ καλη μου φιλεναδα που απο τωρα σκεφτομαι οτι οταν χωριστουμε θα ζοριστω πολυ το ιδιο και αυτη.Φανταζομαι απο τωρα τα κακα των μεταθεσεων με οικογενεια,αλλα τι να κανουμε αφου οι αντρουληδες μας κανουν αυτη τη δουλεια πρεπει να τα υπομεινουμε ολα.Τα κοριτσια σε νησια και Εβρο πως περνανε?Σε κατι απο τα 2 σιγουρα θα παμε στην επομενη μεταθεση μας.Να μην ξερω τι παιζει?:roll:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χωρις παιδια οπου και να σε ακομη και σε νησι ειναι τελεια γιατι μπορεις να κανεις οτι θελεις και οποτε το θελεις.Αλλα με τα παιδια οπου και να σε ακομη και στην στερια ,αν αρρωστενουν και συχνα οπως τα δικα μου και δεν εχεις βοηθεια ειναι πικρα ,μεγαλη πικρα.Βεβαια οσες εχουμε πρεπει να ευχαριστουμε το Θεο που μας τα χαρισε αλλα πολυ κλεισουρα βρε παιδι μου.Μουχλιασα.ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το αγχος μου με τα νησια ειναι για τους γιατρους αν υπαρχει εκτακτη αντιμετωπιση αν προκυψει ενα θεμα υγειας κ.λ.π Στα μεγαλα νησια οκ,αλλα αν κατσει κανενα ξερονησι και γινει τιποτα,τι κανουμε?Πωπω....Αν ειναι και μεινω τιποτα εγκυος σε κανενα νησι θα ζω καθε μερα μεσα στο αγχος!:mad:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Γιαννιτσά!!!!

Εδώ κι εμείς!!!!Μόνοι σήμερα γιατί ο μπαμπάς έχει νυχτερινή:evil::evil:

Καλοό βράδυ θα μας έρθει......

Και εμείς λογικά η επόμενη μετάθεση θα είναι σε νησί.Πριν τον μικρό δεν με πείραζε έλεγα μια εμπειρία θα είναι αλλά τώρα με το παιδί δεν θέλω:roll::roll:.

Τουλάχιστον τώρα παίρνουμε το αμάξι και σε 2 ώρες είμαστε στους δικούς μας.....μετά????Οι παππούδες θα καταστεναχωρεθούν:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα...καλεεε και μια στα Γιαννιτσα!!!!Απο εκει καταγομαι εγω!!!Σου αρεσει η πολη μας???Καλα και να μην σου αρεσει δεν θα πω τιποτα,και γω την βαριεμαι ωρες ωρες...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααααααα...καλεεε και μια στα Γιαννιτσα!!!!Απο εκει καταγομαι εγω!!!Σου αρεσει η πολη μας???Καλα και να μην σου αρεσει δεν θα πω τιποτα,και γω την βαριεμαι ωρες ωρες...

Γιατί να μη μου αρέσει βρε????????Μια χαρά είναι!Απ'όλα έχει:-D:-D

Λιγότερες ανηφόρες να είχε και θα ήταν τέλεια:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ανηφορες στα Γιαννιτσα??:confused:Που μενετε καλε?Μονο προς το τσαλι,τον συνοικισμο κ πανω απο την αστυνομια ειναι ανηφορα κ αυτες τιποτα το σπουδαιο...Α,και μια κοντα στην παλια πυροσβεστικη που δεν νομιζω να καταλαβες ποια εννοω.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

An katw den eimaste Evro, xwris paidia kai perasa poli xalia.Den xerw den pesame se kalo kosmo mallon.Nomizw pws einai poli topikistes, bebaia exw akousei allous pou perasan teleia kai na fadasteite pws eimoun Alex/poli, isws pio panw o kosmos na einai kaliteros.

Λοιπον η ζωη στον Εβρο ειναι περιεργη!Αν σου φανηκε καπως η Αλεξ-πολη,που να δεις κ Διδ-χο!!

Καποιοι λενε πως η Ελλαδα σταματαει στην Αλεξ-πολη!!!Για μενα ο κοσμος εδω πανω εχει μια ιδιαιτερη νοοτροπια σε ολα!Ειναι μερικες φορες που σε κοιτανε λες κ τους εχεις κανει το μεγαλυτερο κακο!Πηγαινεις σε τοπικα μαγαζια κ σε κοιτανε με μισο ματι,η απλα δε σου δινουν καθολου σημασια!Δε σκεφτονται ομως οτι το Διδ-χο μπορει να εχει 10.000 κατοικους,αλλα οι 6-7.000 ειναι στρατος κ αστυνομια-εχει κ τη σχολη αστυφυλακων-κ ενα ΤΕΙ!Οποτε φανταστειτε να μην τα ειχε ολα αυτα..Απλα θα ειχε αφανιστει..Δε θα υπηρχε καν στο χαρτη!

3 χρονια ειναι..θα περασουν!Ευχομαι γρηγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το αγχος μου με τα νησια ειναι για τους γιατρους αν υπαρχει εκτακτη αντιμετωπιση αν προκυψει ενα θεμα υγειας κ.λ.π Στα μεγαλα νησια οκ,αλλα αν κατσει κανενα ξερονησι και γινει τιποτα,τι κανουμε?Πωπω....Αν ειναι και μεινω τιποτα εγκυος σε κανενα νησι θα ζω καθε μερα μεσα στο αγχος!:mad:

δυστυχως ετσι ειναι η ζωη στα νησια........


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

το χειροτερο που μπορει να σας τυχει σε νησι ,ειναι να ζησετε σε χωριο και οχι μεσα στην πρωτευουσα.

ετσι τρωγεται η κατασταση.

επισης για αρχη σιγουρα θα σας κακοφανει το γυρω γυρω θαλασσα.αυτος ο αποκλεισμος σου δημιουργει μια ανασφαλεια.

το θεμα μποφορ και απαγορευτικα ειναι συνηθες φαινομενο κλασικα!

τα καλα σιγουρα ειναι τα καλοκαιρια που θα κανετε τζαμπα διακοπες!!!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...