Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ. Αμην και ποτε παναγια μου.Την διαφημηση φανταζομαι του JAMBOO την εχεται δει.Αυτη που μετραει αντιστροφα τις μερες εγω ειμαι.Οχι για δωρο βεβαια αλλα για να παω στην πατριδα.Θα βαπτισουμε και την μπεμπα εκεινες τις μερες και το περιμενω πως και πως.Με την ευκαιρια τωρα επειδη διαβασα οτι ειναι καποιες ειναι Χαλκιδα και αναγκαστηκα θα τα ψωνισω ολα απο δω αν καποια μπορει να με βοηθησει για βαπτιστικα,προσκλητηρια και τετοια(μαγαζια)θα με διευκολινε πολυ .

Καλησπερα.Ειστε Χαλκιδα η δεν καταλαβα καλα;Και εγω Χαλκιδα ειμαι .Αν χρειαστεις κατι εδω ειμαι.Στο Facebook Sofia BaliouΘα χαρω να τα πουμε απο κοντα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επιτελους τις εβαλα για υπνο! Αληθεια υπαρχει καποια που ο αντρας της ειναι στην αεροπορια ?

Τα δικα μου παντως δεν λενε να κοιμηθουν και οχι τιποτα αλλο εχουν σχολειο αυριο!Εμενα ο συζυγος ειναι στο στρατο.


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Έχει μετάθεση στην Χαλκηδόνα Θεσ/νικης και μένουμε Γιαννιτσά.Έχουμε 3/5 χρόνια εδώ......Πριν ήτανε Λάρισα.

Έχουμε και ένα ζουζουνάκι το Γιώργο που σε λίγο θα χρονίσει:D

Καλως ηρθες στην παρεα μας!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι fun του facebook .Ειχα γραφτει καποια στιγμη και σε δυο μερες μπηκε καποιος χακερ και μου εκλεψε φωτο φιλων και δικες μου και ετσι δεν μου αρεσει.Ποσο καιρο εισαι Χαλκιδα?Εγω ειμαι 3 μηνες εδω και ελπιζω λιγο ακομη να μεινω.Ωραια πολη δεν λεω ,η πολη με τα τρελα νερα,αλλα μακρυα απο ολα και ολους.Μενεις μεσα στη πολη?Σχολη πολεμου ο συζηγος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αποστρατευεται ο αντρας σου και δεν θα ξαναφυγετε απο τον τοπο σας?

ΟΧΙ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΕΚΕΙ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ Κ ΣΤΡΑΤΟ..ΜΕΤΑΤΕΙΘΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΗΣΕΙΣ Κ ΟΠΟΥ ΘΕΛΗΣΕΙΣ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΣΟΥ!Κ ΑΦΟΥ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ,ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΔΕ ΣΕ ΚΟΥΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΞΑΝΑ!:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εισαι πολυ τυχερη annoula .Και μενα ο δικος ειχε περαση τοτε συγχρονος φυλακας στις φυλακες.Πολλες φορες εχουμε σκεφτει οτι ισως θα ηταν καλυτερα τοτε να πηγαινε εκει παρα εδω που ειναι τωρα.Αλλα τι να κανεις.Η μοιρα ετσι το θελησε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εισαι πολυ τυχερη annoula .Και μενα ο δικος ειχε περαση τοτε συγχρονος φυλακας στις φυλακες.Πολλες φορες εχουμε σκεφτει οτι ισως θα ηταν καλυτερα τοτε να πηγαινε εκει παρα εδω που ειναι τωρα.Αλλα τι να κανεις.Η μοιρα ετσι το θελησε.

ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ,ΕΜΕΙΝΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,ΕΜΑΘΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ Κ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ Κ ΕΔΩΣΕ ΞΑΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΠΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΗΘΕΛΕ Κ ΕΜΕΙΝΕ ΦΥΣΙΚΑ!ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΥΣΙΕΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Megali koubenta eipes annoula mou. ' ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΥΣΙΕΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.. " kai simfwnw apolitos mazi sou.

Ετσι ειναι vickoula..αν δεν κανεις πισω κ δε θυσιαστεις,τα πραγματα πανε στραβα!Κι εγω αν δεν εφευγα απο το σπιτι μου στα 18 να παω στην Αθηνα οπου δουλευε ο αντρας μου,που δεν εξερα κανεναν,δεν ειχα δουλεια,δεν ειχα τιποτα παρα μονο τον αντρα μου,κλεισμενη σε ενα σπιτι μονη καποιες φορες,λογω της δουλειας του..δε θα βρισκομουν να τον ακολουθησω στο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ Διδυμοτειχο,με ενα πανεμορφο κοριτσακι κ περιμενωντας αλλο ενα!!!Αυτη ειναι η αληθεια..Οτιδηποτε κι αν κανουμε ειναι επιλογες μας!!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο αλλα σωστες επιλογες για την ζωη σου μπορεις να κανεις οταν εισαι ωριμος,οταν υπαρχουν πολλες ευκαιριες και λες τωρα ποια να αρπαξω !Και οχι οπως γινεται τα τελευταια χρονια που τα παιδια επιλεγουν τα σωματα ασφαλειας αναγκαστηκα.Ειναι απο τις λιγες δουλειες που υπαρχει σημερα.Απο την 1 μερα πληρωνεσε .Χωρις να γνωριζουν βεβαια τις συνεπειες και τις θυσιες που πρεπει νε κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Επισης πιστευω οτι ολες οι γυναικες των στρατιωτικων θυσιαζοντε καθημερινα η καθε μια με τον τροπο της.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι ,γιατι πρεπει να θυσιαζονται και τα ιδια μας τα παδια.Αλλαζουν συχνα παραστασεις,φιλους,σχολεια,φροντηστηρια κ.α.Το καλυτερο απο ολα θα ηταν οτι απο τη στιγμη που υπαρχουν παιδια να μην υπαρχουν μεταθεσεις.Δεν μπορεις τωρα ατιμη κοινωνια να αφηνεις 10 και 20 χρονια εναν αγαμο σε ενα μερος μονιμα και καλα λογο ειδικοτητας και εναν εγγαμο με παιδια να τον μεταθετης 3 φορες στα 10 χρονια.Η αδικια σε ολο της το μεγαλειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια,αργα σας εντοπισα αλλα χαιρομαι που ειμαστε πολλες.Ειμα και γω γυναικα στρατιωτικου,ειμαστε στο Κιλκις εδω και 3,5 χρονια.Δεν ειμαι ακομα μανουλα αλλα ελπιζω συντομα να γινω και γω.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...