Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

εμεις ειρθαμε σε νησι,ολο το ανχως ειναι ωντος τα παιδια,καθως και τα εισητηρια για να φτασεις παλι στερια,4μελης οικογενεια...αστα θα βλεπουμε τους παπουδες με το κιαλυ...:(απο την μια χαιρομαι γιατι εχει καλο κλιμα για τα παιδια,μπανια κ.τ.λ.το μονο θετικο.αλλα μακρια απο τους δικους μας ανθρωπους ειναι καπως ωρες ωρες:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ισχυει οτι οι στρατιωτικοι με οικογενειες πανε μονο σε πυκνοκατοικιμενα νησια?οσο μπορει να ειναι πυκνοκατοικιμενο ενα νησι.π.χ κω,χιο.ροδο,μυτιληνη,λημνο...?Εμεις φρουρες προτιμησεως απο νησι βαζουμε την μυτιληνη,που αν παμε θα ειμαστε μια χαρουλα γιατι εχει συγγενεις ο αντρας μου εκει,και θα εχουμε τουλαχιστον καποιον δικο μας,και να βρω και εγω μια δουλεια.Αληθεια εργαζετε καποια απο εσας?Εγω εδω στο Κιλκις ειμαι δυσαρεστημενοι σε αυτο το θεμα,γιατι ολοι οταν ακουνε την δουλεια μας κοβουν περα.Ακομα και στα σεμηναρια καταρτισης που χρηματοδοτει η Ε.Ε δεν μας παιρνουν.Και σαν πωλητρια που δουλεψα επεσα σε καποιους που μονο καταστηματαρχες δεν ηταν.Εκμεταλευση σκετη,χωρις πληρωμες και πολλα αλλα.Κριμα!Και εννοειται τωρα με την κριση δεν παιζει τιποτα απολυτως.......:(


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Αν μου ελεγαν που θα ηθελα να μεινω για την υπολοιποι αμεταθετη ζωη μου αναμεσα σε Εβρο και νησι Θα διαλεγα Εβρο παντως!!!!τουλαχιστον ξερω οτι θα ειμαι στην στερια......Χιλιες φορες να πληρωνω για πετρελαιο το χειμωνα παρα για αεροπλανα και εισητηρια.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ανηφορες στα Γιαννιτσα??:confused:Που μενετε καλε?Μονο προς το τσαλι,τον συνοικισμο κ πανω απο την αστυνομια ειναι ανηφορα κ αυτες τιποτα το σπουδαιο...Α,και μια κοντα στην παλια πυροσβεστικη που δεν νομιζω να καταλαβες ποια εννοω.

Όντως δεν ξέρω τι εννοείς με την παλιά πυροσβεστική:-P:razz:

Εμείς μένουμε κοντά στο καινούργιο 3ο γυμνάσιο(που είναι στο δρόμο για Αμπελιές) και έχει αρκετές ανηφόρες:rolleyes::rolleyes:για να παω κέντρο περνάω απο το δρόμο που είναι η ΔΕΗ οπότε καταλαβαίνεις οτι είναι ζόρι η επιστροφή με το καρότσι στην ανηφόρα;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sorri Σοφια σχολη πεζικου εννοουσα.:-D

Να,στη Σχολη πεζικου ειναι.και εμεις ηρθαμε εδω τον Αυγουστο,Μενουμε στα Σοα ,διπλα στο λιμεναρχειο.Φατσα καρτα τα τρελα νερα!Μαθαμε χτες οτι ο αντρας μου παει Αφγανισταν και εγω θα μεινω εδω γιατι ο γιος μου παει Α δημοτικου οποτε καταλαβαινεις πικρα!Να βρεθουμε βρε !Να γνωριστουμε.Εσεις που μενετε;


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι..καλη μου g1511 που πηγατε και χωθηκατε εκει πανω βρε????Πωπωωωω....τι μου θυμησες τωρα...σε εκεινο το γυμνασιο πηγαινα και γω....ξερω τα δρομολογια...ζορι!Η περιοχη αυτη ειναι ο συνοικισμος που προανεφερα.Ειναι ωραια ησυχα αλλα και λιγο μακρια απο το κεντρο.Στο 507 ειστε 'η στο 501?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι..καλη μου g1511 που πηγατε και χωθηκατε εκει πανω βρε????Πωπωωωω....τι μου θυμησες τωρα...σε εκεινο το γυμνασιο πηγαινα και γω....ξερω τα δρομολογια...ζορι!Η περιοχη αυτη ειναι ο συνοικισμος που προανεφερα.Ειναι ωραια ησυχα αλλα και λιγο μακρια απο το κεντρο.Στο 507 ειστε 'η στο 501?

782 ΛΓΜ στη Χαλκηδόνα.

Μας άρεσε πάρα πολύ το σπίτι και είχαμε αποφασίσει να είμαστε λίιιιιιιιγο έξω απο το κέντρο.Πριν τον μικρό δεν είχα θέμα με τις μετακινήσεις!Έπαιρνα το μηχανάκι μου και σε 2 λεπτά ήμουνα κέντρο;)Τώρα θέλω μισή ώρα με το καρότσι:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Δεν υπολογίζαμε οτι θα μείνουμε 3,5 χρόνια στα Γιαννιτσά:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να,στη Σχολη πεζικου ειναι.και εμεις ηρθαμε εδω τον Αυγουστο,Μενουμε στα Σοα ,διπλα στο λιμεναρχειο.Φατσα καρτα τα τρελα νερα!Μαθαμε χτες οτι ο αντρας μου παει Αφγανισταν και εγω θα μεινω εδω γιατι ο γιος μου παει Α δημοτικου οποτε καταλαβαινεις πικρα!Να βρεθουμε βρε !Να γνωριστουμε.Εσεις που μενετε;

Πω-πω!!Για πόσο καιρό Αφγανιστάν?6 μήνες?

Link to comment
Share on other sites

Δες το σαν γυμναστικη.:DΤι να κανεις???Να χαιρεσαι και το μωρακι σου κοπελα μου.Αφγανισταν??Εμενα ο α αντρας μου ηταν Κοσοβο 6 μηνες,Τελη ιουνιου γυρησε.Μου κακοφανηκε τοσο πολυ,που αν ειχα και παιδια κοριτσια δεν ξερω αν θα τον αφηνα να ξαναπαει.!!!Να μου πεις αν εχεις οικονομικα ζορια μια χαρα ειναι αλλα ποοοολυ δυσκολα...Να πω οτι περναει ο καιρος???Ψεμματα θα ειναι!!!Για μενα δεν περασε καθολου.Υπομονη κουκλα μου!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια .Σοφια εισαι απο Χαλκηδα γιατι αν οχι μπορεις να κανεις μεταγραφη στο παιδι πολυ ευκολα.Γιατι να μενεις μονη σου εδω!Εμεις μενουμε Αρεθουσης.Εγω παντως αν εφευγε ο αντρας μου εξω σιγουρα θα πηγαινα πανω στην πολη μου.Εδω δεν εμενα μονη ουτε στιγμη.Μολις γινει καλα η μπεμπα θα βρεθουμε σιγουρα.Την εχω με βηχα,εισπνοες και αντιβιωση εδω και 10 μερες.Την βγαζω μονο για να παω την αλλη σχολειο και μονο διαδρομες με το αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω στο σπιτι μου το πατρικο ειχα παει οταν εφυγε ο αντρας μου εξω.Δεν εχω παιδια ακομα,δεν ειχα και δουλεια..και το μονο που ελεγα ηταν να περασει αυτη η μερα να ερθει η επομενη.Το μονο που με παρηγορουσε ηταν τα ψωνακια μου που εκανα για να ανεβαινει η ψυχολογια,και μια φιλη μου που μενει στην ιδια πολυκατοικια με εμας και ημουν σχεδον καθε μερα επανω μαζι της.Τεσπα....Το -σχετικα-καλο ειναι οτι καθε 50 μερες ερχοταν με αδεια ο καλος μου και επαιρνα δυναμη για τις επομενες 50 που θα τον ξανα εβλεπα.Το παν ειναι να τους συμπαραστεκομαστε καθημερινα γιατι και αυτοι αρχισουν να βαρανε μπιελα μετα απο λιγο καιρο οσο καλη παρεα και να εχουνε.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ναι 27 θα πληρωθουμε μαλλον μου το ειπε ο αντρας μου εχθες.και κατι ακουσε οτι δεν θα πληροθουμε τον Δεκεμβριο.Αν γινει κατι τετοιο την κατσαμε την βαρκα,αν και δεν νομιζω....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...