Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια,εγω προσοπικα ψιλοχαθηκα γιατι γεννησα την μπουμπου μου και μας τρεχει!εχω και τις ζηλιες απο την μεγαλη και αστα...:confused:να σας ρωτησω γιατι στην πρωτη ειχα ικα ,τωρα ειμαι στον συζηγο δικαιουμαστε τιποτα να παρουμε? επιδομα γεννας?ξερει καμια τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

μπετυ μου να σου ζησει η μπουμπου σου!

σας εχω και εγω ενα ευχαριστο.περιμενω το δευτερο παιδακι μου.ειναι λιγο νωρις βεβαια ειμαι μολις εναμιση μηνων αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

το θελαμε παρα πολυ με τον αντρα μου και ηρθε.ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα σε δευτερη φαση επειδη γενναω τελος αυγουστου αρχες σεπτεμβριου τι θα γινει με την μεταθεση και την μετακομιση που φετος θα παρουμε οπωσδηποτε και μαλλον για νησακι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινουργια εδω και εγω γυναικα στρατιωτικου και με μια μπουμπου οπως βλεπετε στο τικερ.

Glam καλη εγκυμοσυνη κοπελα μου,με το καλο το δευτερο σας παιδακι.

Και ολες να χαιρεστε τα παιδακια σας,και οσες θελουν να γινουν μανουλες με το καλο συντομα!!


oe3w6z0807s.png

3z5gp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,εγω προσοπικα ψιλοχαθηκα γιατι γεννησα την μπουμπου μου και μας τρεχει!εχω και τις ζηλιες απο την μεγαλη και αστα...:confused:να σας ρωτησω γιατι στην πρωτη ειχα ικα ,τωρα ειμαι στον συζηγο δικαιουμαστε τιποτα να παρουμε? επιδομα γεννας?ξερει καμια τιποτα?

να σου ζησει!!!!!εμεις πηραμε 750 ευρω για καισαρικη!


7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες τι κανετε?

Μπετυ μου να σου ζησει κοπελα μου

.Σχετικα με την ασφαλεια εχω την εντυπωση οτι οπως και να γεννησεις παιρνεις 750 ευρω πισω απο την ασφαλεια μας.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,εγω προσοπικα ψιλοχαθηκα γιατι γεννησα την μπουμπου μου και μας τρεχει!εχω και τις ζηλιες απο την μεγαλη και αστα...:confused:να σας ρωτησω γιατι στην πρωτη ειχα ικα ,τωρα ειμαι στον συζηγο δικαιουμαστε τιποτα να παρουμε? επιδομα γεννας?ξερει καμια τιποτα?

Να σας ζησει η μπουμπου μπετυ μου! τι επαθε το μωρο και σας τρεχει καλε της αρεσε πιο πολυ στην κοιλιτσα της μαμας της μηπως? :lol:

υπομονη με τη μεγαλη τη ζηλια δε θα τη γλυτωνατε καλυτερα τωρα παρα αργοτερα που θα ειχες ησυχασει!

Εγω ξερω για 800 ευρω απο την ασφαλεια του στρατου τοσα ειχε παρει πριν χρονια μια φιλη.

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

μπετυ μου να σου ζησει η μπουμπου σου!

σας εχω και εγω ενα ευχαριστο.περιμενω το δευτερο παιδακι μου.ειναι λιγο νωρις βεβαια ειμαι μολις εναμιση μηνων αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

το θελαμε παρα πολυ με τον αντρα μου και ηρθε.ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα σε δευτερη φαση επειδη γενναω τελος αυγουστου αρχες σεπτεμβριου τι θα γινει με την μεταθεση και την μετακομιση που φετος θα παρουμε οπωσδηποτε και μαλλον για νησακι.

Με το καλο το σπορακι σου να προσεχεις να εχεις θετικη σκεψη και ολα καλα θα πανε. Οσο για τη μετακομιση μη το σκεφτεσαι απο τωρα κατσε να βγουνε πρωτα και μετα βλεπεις τι θα κανεις. Καμια βοηθεια απο μαμα-πεθερα παιζει?

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινουργια εδω και εγω γυναικα στρατιωτικου και με μια μπουμπου οπως βλεπετε στο τικερ.

Glam καλη εγκυμοσυνη κοπελα μου,με το καλο το δευτερο σας παιδακι.

Και ολες να χαιρεστε τα παιδακια σας,και οσες θελουν να γινουν μανουλες με το καλο συντομα!!

Καλος μας ηρθες ria να χαιρεσαι τη μπουμπου σου!

που ειστε?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει η μπουμπου μπετυ μου! τι επαθε το μωρο και σας τρεχει καλε της αρεσε πιο πολυ στην κοιλιτσα της μαμας της μηπως? :lol:

υπομονη με τη μεγαλη τη ζηλια δε θα τη γλυτωνατε καλυτερα τωρα παρα αργοτερα που θα ειχες ησυχασει!

Εγω ξερω για 800 ευρω απο την ασφαλεια του στρατου τοσα ειχε παρει πριν χρονια μια φιλη.

Με το καλο το σπορακι σου να προσεχεις να εχεις θετικη σκεψη και ολα καλα θα πανε. Οσο για τη μετακομιση μη το σκεφτεσαι απο τωρα κατσε να βγουνε πρωτα και μετα βλεπεις τι θα κανεις. Καμια βοηθεια απο μαμα-πεθερα παιζει?

Καλος μας ηρθες ria να χαιρεσαι τη μπουμπου σου!

που ειστε?

Στο Κιλκις ειμαστε εδω και 3 χρονια εσεις που βριισκεστε?


oe3w6z0807s.png

3z5gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ria Καλως ηρθες!!

Μπετυ να σου ζησει η μικρη σου καλοτυχη να ειναι...

glam να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη..μπραβο κοριτσια πολυ ευχαριστα νεα...

και εγω για 700 με 750 ευρω ξερω οτι περνεις αλλα δεν ειναι σαν το ΙΚΑ που τα περνεις αμεσως αργουν λιγο κανενα 3μηνο ..θα ρωτησω και την φιλη μου που γεννησε Σεπτεμβριο ποσα πηρε και αν τα πηραν

Link to comment
Share on other sites

Στο Κιλκις ειμαστε εδω και 3 χρονια εσεις που βριισκεστε?

Καλημεραααααααααααα!

Εμεις ειμαστε ορεστιαδα απο το καλοκαιρι :(

Ειμασταν πολλαααααααα χρονια Μυτιληνη και δε μας αρεσει καθολου εδω......:roll: βεβαια και οταν ειμασταν στο νησι παλι παραπονιομασταν.......:lol:

ΣΑΝ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!Χάθηκα λίγο...........λίγο οι γιορτές,λίγο οι αρρώστιες,λίγο που μεγαλώνει ο μικρός και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα.....καταλαβαίνετε:rolleyes:

Τώρα τον έχω πάλι με συνάχι:evil:μας κόλλησαν και κόλλησα κι εγώ........

glam τέλεια νέα!!!!!!!με το καλό κοπέλα μου!!να έχεις μια τελειόμηνη και όμορφη εγκυμοσύνη!!!!!

Ria κοντά είμαστε!!εμεί μένουμε Γιαννιτσά και η μονάδα που υπηρετεί ο άνδρας μου είναι στη Χαλκηδόνα!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!!

Α!εγώ γέννησα πρόωρα(μόλις μπήκα στον 9ο) πέρυσι τον Νοέμβριο και πήραμε 780 απο το ταμείο αλλά μετά απο 3 μήνες περίπου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια:Dκαι εσεις οτι επειθημιτε να το εχετε!:D:D glam με το καλο να ερθει το μωρακι σου!κοριτσια ρωτησε ο συζηγος σημερα και μας ειπαν οτι δεν δικαιουμαστε κατι επειδη γενησα στο νοσοκομειο και χρησειμοποιησα το βιβλιαριο μου,αν και αυτος που του τοειπε δεν ηταν σιγουρος,πειτε μου αν γενησε καποια σε νοσοκομειο,και που καταθετετε τα χαρτια..:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα βρε Μπετυ,σε εχει ασφαλισμενη ο αντρας σου η εχεις δικη σου ασφαλεια? τι σχεση που γεννας ιδιωτικο η δημοσιο νοσοκομειο με το επιδομα τοκετου θα μας χαζεψουν?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...