Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εχουμε ευχαριστα ηρθε επισημο χαρτι στις μοναδες που διαψευδει τα δημοσιευματα περι απολυσεων των ΕΠΟΠ και λεει πως θα μονιμοποιηθουν ολοι με τις ιδιες διαδικασιες που μονιμοποιηθηκαν και οι υπολοιπες σειρες

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα ηρθα στα Γιαννιτσα και εχω ιντερνετ για λιγο παλι!!

ΧΑιρομαι που δεν θα συμβει τιποτα με την μονιμοποιηση μας γιατι εξω τα πραγματα ειναι ποοοολυ δυσκολα.......!!!

Πως τα περασατε στις γιορτες,κανατε γλυκα???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα περασαμε κι εμεις Χριστουγεννα οικογενειακα και ομορφα και την Πρωτοχρονια ρεβεγιον με φιλους...που ετυχα και το φλουρι....χιχιχιχι!!!:D

Πανε και οι γιορτες απο αυριο.....

Ηρθα η ωρα να ξεστολισουμε παλι τα σπιτια μας και να γυρισουμε στην καθημερινοτητα μας.......

Αχχχχχχχχχχχ....................:(:(:(

Και του χρονου να ειμαστε καλα κουκλες μου παντως....

Ολα να πανε καλα!!!!

Μπετυ ηρθα στα μερη μου και γω Γιαννιτσα ειμαι...

Τωρα θα βγω βολτιτσα....

Φιλια πολλα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε? ειστε ακομη στο κλιμα των γιορτων ε? γι αυτο λειπετε???????? ηρθανε οι γονεις μου χθες και ο μικρος εχει χ......... απο τη χαρα του ολη την ωρα παιζουνε γελαει λεει περισσοτερες λεξουλες χορευει!!!!

τι ωραια οσο κατσουνε δε θα πλυνω πιατα και δε θα μαγειρεψω...........τελειαααααααααααα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στο πατρικο μου απο εχθες!!!

Η μαμα με προσεχει και μου μαγειρευει τα παντα οοοοοτι ζητησω και μου εχει λειψει απο τα χερακια της!!!

Σημερα πηγα εκκλησιαστηκα κιολας...πηρα και τον αγιασμο μου και την Κυριακη επιστεφουμε Κιλκις...ξεστολιζω και αρχιζει παλι η καθημερινοτητα μας......

Αυτα...

Χρονια πολλα σε Φωτη και Φωτεινη...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στο πατρικο μου απο εχθες!!!

Η μαμα με προσεχει και μου μαγειρευει τα παντα οοοοοτι ζητησω και μου εχει λειψει απο τα χερακια της!!!

Σημερα πηγα εκκλησιαστηκα κιολας...πηρα και τον αγιασμο μου και την Κυριακη επιστεφουμε Κιλκις...ξεστολιζω και αρχιζει παλι η καθημερινοτητα μας......

Αυτα...

Χρονια πολλα σε Φωτη και Φωτεινη...

και εμεις πηγαμε εκκλησια σημερα να κοινωνησω και την Μαρια εριξε πολυ κλαμα λεμε.... μετα με το αντιδωρο την ξεγελασα και ελεγε μαμ μαμ....ειχε πολυ κοσμο.. εγω εχω την μαμα μου εδω..ειναι ΤΕΛΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρουλα!!!!Η δικια μου δεν πολυ ερχετε Κιλκις μονο κανενα ξεχασμενο σκ...'η οταν εχει αδεια!!!ΚΑι αν!!!!

Φανταζομαι την ζουζουνιτσα μαμ μαμ...χιχιχι!!!!Καλο μου!!!

Θα ειδε και τους παπαδες με την γενιαδα και θα τρομαξε το παιδι???Δεν θυμασαι με τον Αγιο Βασιλη σπιτι μου????:lol::lol:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

καταρχην οταν εψελναν ολοι μαζι εκλεγε και την ξεγελουσα με κατι παιδακια,μετα φοβηθηκε τον παπα και δεν ανοιγε το στομα ενω για φαι ειναι πρωτη και την ζουλιξε η παπαδια που βοηθουσε εκει για να ανοιξει το στομα και εσκασε στο κλαμα την πηρα και φυγαμε..

εμενα η δικια μου απο την εγκυμοσυνη και μετα ερχετε πιο συχνα...ενω πριν οχι πηγαιναμε και εμεις γιατι ημαστε κοντα.. ή ηθελε να μας αφηνει μονους για να κανουμε παιδι:lol: και μολις καναμε πυκνωσαν οι επισκεψεις:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα!!!

Και μενα οταν της κανω το πολυποθητο εγγονακι ειμαι σιγουρη οτι καθε τρεις και λιγο εδω θα την εχω!!!!

καλα ειναι μωρε...ειναι μια βοηθεια και παρεουλα και αυτη...Τωρα που ειμαστε κοντα και μπορουμε να πηγαινουμε και να ερχονται καλα ειναι...να δω αργοτερα οταν θα παμε κανενα νησι 'η Εβρο αν και καθε ποτε θα ερχονται.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα απολυτα μαζι σου..εγω οταν εχω εδω την μαμα μου νιωθω σαν να κερδισα το τζοκερ..μεγαλη βοηθεια και παρηγορια...η δικη σου δουλευει κιολας δεν μπορει να ερχετε τοσο συχνα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχως...δεν πειραζει...ευτυχως εχω να βασιζομαι και στην πεθερουλα μου...κι αυτη σαν μαμα την εχω....

αυτη δεν δουλευει και κανει πιο ευκολα γενικα ταξιδια οποτε κατι ειναι κι αυτο!!!

Δεν βαριεσαι....εχουμε καιρο να τα σκεφτουμε αυτα οταν παμε μακρια..


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Καλή χρονιά να έχουμε!!!Με υγεία πάνω απο όλα αγάπη και (λεφτά).........σε όσες θέλουμε παιδάκι ελπίζω να έρθει σύντομα!!!!!!!Επιτέλους ακούσαμε καλά νέα για τους εποπ.Μήπως ξέρει κάποια κάτι νεότερο για τα εργοστάσια τεχνίκου?τα περιμένουμε πως και πως τα αποτελέσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΝΗ καλησπερα...

εγω δεν εχω ακουσει τιποτα απολυτως και ουτε νομιζω θα ακουσουμε!!!!

Πιστευω οτι οσοι ηταν να βολευτουν,βολευτηκανε ηδη...απλα το ειπανε και καλα σε ολες τις μοναδες!!!!

Δεν ειναι δυνατον να μην εχει μαθευτει τιποτα περαιτερω μεχρι τωρα που αλλαξε και ο χρονος!!!Απλα μας ειπανε να κανουμε τα χαρτια μας.

Θα δειξει...αλλα εγω το εχω ξεγραψει ηδη και δεν υπολογιζω σε αυτο με τιποτα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...