Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρονια πολλα ζουζουνες!!!!

Καλα Χριστουγεννα με υγεια και χαρα σε ολες σας!!

Καλα να περασετε σημερα οτι και να κανετε...

Φιλια πολλααααα.......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια Πολλά σε σας και την οικογένειά σας, με υγεία και πολλή αγάπη.

Πήρα άδεια κι πήγαμε στον άντρα μου, θα περάσουμε τουλάχιστον μαζί με υην μικρή μας σαν οικογένεια τις γιορτές.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Σπιτάκι μας επιτέλους!!! Το σποράκι μας ειναι καλα, ακουσαμε καρδουλα ξανά και σιγα σιγα σταματάνε και τα καφε!! Πλεον ειμαι αρκετα αισιοδοξη. Προσεχω οσο μπορω αλλα δεν θέλω να παραμελησω και το Μαρινακι μου!!!

Πως περασατε τις γιορτες;

maripoza.gr περαστικα σας!! Πως ειναι τωρα το ζουζουνι σου;Να χαιρεστε και το ονομα!!!

Νιόβη09 σας ευχομαι ακομα περισσοτερες οικογενειακες στιγμές!! Φαντάζομαι την χαρα σας που ησασταν μαζι!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Σπιτάκι μας επιτέλους!!! Το σποράκι μας ειναι καλα, ακουσαμε καρδουλα ξανά και σιγα σιγα σταματάνε και τα καφε!! Πλεον ειμαι αρκετα αισιοδοξη. Προσεχω οσο μπορω αλλα δεν θέλω να παραμελησω και το Μαρινακι μου!!!

Πως περασατε τις γιορτες;

maripoza.gr περαστικα σας!! Πως ειναι τωρα το ζουζουνι σου;Να χαιρεστε και το ονομα!!!

Νιόβη09 σας ευχομαι ακομα περισσοτερες οικογενειακες στιγμές!! Φαντάζομαι την χαρα σας που ησασταν μαζι!!!

Γλυκιά μου εύχομαι όλα να πάνε καλά, και να έρθει με το καλό το 2011.

Τη νέα χρονιά να κρατάς τα δύο παιδάκια σου αγκαλιά κι να έχουν πάντα την υγεία τους.

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου, μακάρι...γιατί κι εμείς θέλουμε δεύτερο παιδί, αλλά το θέμα είναι να βρισκόμαστε κιόλας...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολες μας Χρονια Πολλα μακαρι αυτο το χρονο να μη ξαναπει κανενας μας τη λεξη ''δυσκολα'' να εχουμε ολοι Αγαπη,Κατανοηση και τους ανθρωπους που αγαπαμε διπλα μας Γερους και Χαρουμενους!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααα!!!

Καλη χρονιά, με υγεία, αγάπη και ευτυχία!!! Ευχομαι μια πολυ πιο αισιοδοξη και φωτεινή χρονιά για ολους μας γεμάτη με οτι η καθεμια μας ποθει!!! Πολλές ομορφες στιγμές με τις οικογενειες μας και τους φίλους μας και κυριως οσες λιγότερες στεναχώριες και αγχη γινεται!!!!

Πως τα περασατε κοριτσια;

Εμεις τελικα μειναμε σπιτακι οι τεσσερις μας, δεν πηγαμε στους φιλους μας μιας και το Μαρινακι μου ειναι αρρωστο και κκολλησε και εμενα!! Ο ανδρας μου ηταν απο υπηρεσια οποτε τον ξυπνησα 23.50 να αλλαξουμε τον χρονο και μετα ταβλιαστηκαμε!!! Στις επτα που ξυπνησε το Μαρινακι μου την εβγαλα εξω απο την πορτα του σπιτου μας και περπατησε κρατωντας μου το ενα χερακι για να μπει μεσα!!! Φυσικα μπηκε με το αριστερο ποδι, αλλα δεν με πειραζει καθολου!!! Το γελιο της και μονο ειναι ολη η τυχη του κοσμου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους και μόνο καλά να μας συμβαίνουν πλέον.

Α! παραλίγο να το ξεχάσω εύχομαι: αύξηση στους μισθούς των στρατιωτικών!

(το ξέρω πως ονειρεύομαι, αλλά δεν θα σταματήσω να ελπίζω)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες!!!!

Χαρουμενο το 2011!!!

ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....

Εμενα δοξα τον Θεο μου μπηκε καλα η χρονια ελπιζω να συνεχιστει και να μου φερει και μενα ενα μωρακιιιιιι......Καλε μου Θεουλη ακους??????:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...