Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Α! Και το αλλο πρωτη φορα ειδα παιδικες χαρες αδειες.............. Το καλοκαιρι καθε μερα πηγαιναμε βολτες για να μαθουμε την πολη και ψαχναμε και σε ολες τις παιδικες χαρες δεν υπηρχανε παιδακια να παιζουνε μου εκανε πολυ εντυπωση μονο σε μια κοντα στο κεντρο αλλα ερχοτανε και μεγαλα παιδια και κανανε μαγκιες και την καναμε ολοι μας σιγα σιγα!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προχθες μιλάγαμε με κάτι φίλους που μένουν Ορεστιάδα και μας ελεγαν πως ειναι 4 οι παιδότοποι. Προσωπικα δεν τους έχω δει για να σου πω, έχουμε να έρθουμε σχεδόν 3,5 χρόνια πάνω.

Απ' οσα μου λεει ο ανδρας μου και απ' οτι θυμάμαι τον χρόνο που ερχόμουν πάνω οι παιδικές χαρές είχαν παιδάκια!! Μάλιστα κάποια στιγμή που είχε κανει τρομερή εντύπωση το οτι είχαν βγει γονείς με παιδάκια μόλις είχε σταματήσει το χιόνι και επαιζαν χιονοπόλεμο. Και μιλάω για αρκετά ατομα!! Επίσης θυμάμαι πως σε δυο συγκεκριμένες καφετέρειες που πηγαίναμε υπήρχαν πολλα παιδια με τους γονείς τους. Μάλιστα είχαμε πιάσει στο άσχετο κουβέντα με δυο γονείς και γενικώς ολοι μου φαινόντουσαν πολύ φιλικοί!!

Τώρα αυτο που λες για τους συναδέλφους του ανδρα σου, δυστηχώς ισχύει. Και ο δικός μου λεει πως η ρουφιανιά πανω ειναι απίστευτη και θέλει πολύ προσοχή!!! Σε ποιο τομέα ειναι ο ανδρας σου;

Αν καταφέρουμε να ερθουμε το καλοκαιρι πάνω να μιλησουμε για να κάνουμε παρεα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Προχθες μιλάγαμε με κάτι φίλους που μένουν Ορεστιάδα και μας ελεγαν πως ειναι 4 οι παιδότοποι. Προσωπικα δεν τους έχω δει για να σου πω, έχουμε να έρθουμε σχεδόν 3,5 χρόνια πάνω.

Απ' οσα μου λεει ο ανδρας μου και απ' οτι θυμάμαι τον χρόνο που ερχόμουν πάνω οι παιδικές χαρές είχαν παιδάκια!! Μάλιστα κάποια στιγμή που είχε κανει τρομερή εντύπωση το οτι είχαν βγει γονείς με παιδάκια μόλις είχε σταματήσει το χιόνι και επαιζαν χιονοπόλεμο. Και μιλάω για αρκετά ατομα!! Επίσης θυμάμαι πως σε δυο συγκεκριμένες καφετέρειες που πηγαίναμε υπήρχαν πολλα παιδια με τους γονείς τους. Μάλιστα είχαμε πιάσει στο άσχετο κουβέντα με δυο γονείς και γενικώς ολοι μου φαινόντουσαν πολύ φιλικοί!!

Τώρα αυτο που λες για τους συναδέλφους του ανδρα σου, δυστηχώς ισχύει. Και ο δικός μου λεει πως η ρουφιανιά πανω ειναι απίστευτη και θέλει πολύ προσοχή!!! Σε ποιο τομέα ειναι ο ανδρας σου;

Αν καταφέρουμε να ερθουμε το καλοκαιρι πάνω να μιλησουμε για να κάνουμε παρεα!!!

Και εγω λεω οτι μπορει να ετυχε περιμενω να δω και φετος το καλοκαιρι, σε καφετεριες εχουμε δει παιδακια και εμεις και τωρα το χειμωνα και το καλοκαιρι και ειναι και πολυ φιλικοι με τα παιδια ποτε δεν εχω δει να κανουν παρατηρησει η να ενοχλουντε που τρεχουν και κανουν ολο τον κοσμο ανω κατω αντιθετα γελανε αλλα δεν ειναι λυση η καφετερια....

Οσο για τους παιδοτοπους τι να πω μπορει να ειναι 4 θα ξανακοιταξω αν και νομιζω οτι ειδα καποιον που εχει κλεισει παντως ειδα ενα τον καλοκαιρι που μου αρεσε δεν ξερω αν ειναι για μικρα σαν τον δικο μου αλλα θα παμε!

Για κουβεντουλα σε καφε, στο γιατρο ναι ολοι προθυμοι και σου λενε τα καλυτερα αλλα θελεις και καποιον πιο κοντα σου μωρε.

Ο αντρας μου ειναι στις διαβιβασεις απο αυτα που μου λεει ειναι λες και ειναι τελειως ανωριμοι και κακιασμενοι, ολοι τον πλησιαζουνε και του λενε ασχημα πραματα για τους αλλους συνεχεια το κουτσομπολιο και τη ρουφιανια την εχουνε στο αιμα τους (φανταζομαι τι θα λενε για μας!)ασε που εχουνε ενα κακο αλλαζουνε τις υπηρεσιες συνεχεια καθε μερα και ενοχλει εμενα ποσο μαλλον αυτους....Τι να πεις παντου υπαρχουν τα καλα και τα κακα........

Αντε αν ερθετε να κανουμε παρεουλα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.....

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ Η ΓΕΝΝΑ.....ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΄250 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ 1000 ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ΄

ΕΠΑΘΑ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ.....

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΕΘΩ....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

εγω γενησα στο νοσοκομειο τον δεκεμβριο,δεν πληρωσα κατι δωσαμε το βιβλιαριο ειμαι συμβεβλημενη με τον συζηγο,θεωρητε χειρουργειο και δεν πληρωσαμε κατι, μας καληψε το ταμειο του κανονικα,τι ασφαλεια εχεις?;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.....

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ Η ΓΕΝΝΑ.....ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΄250 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ 1000 ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ΄

ΕΠΑΘΑ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ.....

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΕΘΩ....

τι ασφάλεια έχεις?Εγώ γέννησα στο Ιπποκράτειο Θεσ/νικης με καισαρική.Δεν πλήρωσα κάτι άλλο πέρα απο το δωμάτιο γιατί η καισαρική θεωρείτε χειρουργείο.Μάλλον κάποιο λάθος έκανε η κοπέλα που στο είπε αυτό:?Που θα γεννήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε?

Να'μαι και γω!!!

Ηρθα στα Γιαννιτσα μια βολτα κ γω και επειδη εχω ιντερνετ εδω ειπα να μπω να δω κανενα νεο.

Η Πεννυ ειναι φιλεναδα μου και ειναι και αυτη στην ασφαλεια του αντρα της και θα γεννησει στην Πτολεμαιδα.

Μα καλα ειναι δυνατον να ζητανε τοσα λεφτα σε δημοσιο??

Θα τρελαθουμε εντελως δηλαδη!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ....ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΩ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ 250 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ 1000 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....ΤΙ ΝΑ -ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι ασφάλεια έχεις?Εγώ γέννησα στο Ιπποκράτειο Θεσ/νικης με καισαρική.Δεν πλήρωσα κάτι άλλο πέρα απο το δωμάτιο γιατί η καισαρική θεωρείτε χειρουργείο.Μάλλον κάποιο λάθος έκανε η κοπέλα που στο είπε αυτό:?Που θα γεννήσεις?

ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΕΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΙΩΣΗ?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΕΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΙΩΣΗ?[/QU

ΤΑ ΙΔΙΑ....-50ΕΥΡΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!

Βρε Πένυ σιγουρα; ειναι υπερβολικα αυτα τα λεφτα για δημοσιο νοσοκομειο!!! Εδω εγω που ειμαι με ικα στο Ελενα ως νοσοκομειο θα πληρωσω 220-450 ευρω απο την τσεπη μου αναλόγως το δωμάτιο. Και ως γνωστό το ικα ειναι το χειροτερο ταμειο!! Μήπως αυτα τα λεφτα συμπεριλαμβάνουν και τιμη αναισθισιολογου καθως και αμοιβή γιατρου; εμας αυτα τα δυο θα μας πανε 1200-1300 μαυρα εννοειται!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...